• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    PUSSYFOOT: tak to je pohoda, skoro sem čekala náký hrozný tisíce. díky za info, jdu psát žádost...
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    Z_RYBY_KOST: jo jo ja si tema menil za 200
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Z_RYBY_KOST: myslím, že za žádost jakýhokoliv druhu se platí 200 Kč
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SHMAIDA: hm, a víš kolik? abych se na to připravila...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Z_RYBY_KOST: určitě ale musíš za to zaplatit :)))
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: jdeš do prváku a už si vybíráš variantu? my to měli až po 2. semestru.
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    ahoj, víte někdo zda-li je možné zažádat o změnu bakalářky? vedoucí i téma, prostě uplně.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: no mylsim,ze nevyzvednuty prukaz neni zas takova traga,ale s tim prihlasenim do systemu s esnaz,nebot si musis vybrat variantu A nebo B(predmety) a podle toho bude rozvrh. doufam,ze si vyberes znakovku a logopedii jako ja:o)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: on už se měl vyzvedavat studenstky prukaz? :D
    aha. no vidis, tak to jsme na tom prakticky stejne. Obe mame zaplaceno, obe jeste nejsme zapsane, obe nejsme sprtky a obe nemame studentsky prukaz.
    teda ja ke vsemu se nemuzu dostat do toho systemu a oni mi neodepisujou.pche
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: hele,oni v tom maj stejne hroznej bordel/nebo to je tak volny,tezko rict/,pac ja taky zaplatila uplne jindy nez jsem mela a kdyz jsme tam cela vystresla volala,tak mi ta pani rekla,ze v klidu,ze staci kdyz to zaplatim do zari:D ja si treba jeste nevyzvedla studentsky prukaz...
    jo,to me taky trochu znervoznuje,ze nevim kdy mama kam jit,co si sehnat a tak,ale vsichni mi rikaj,ze klid,ze to s evsechno dozvim v zari..
    ale ted me trochu uklidnuje,ze v tom uz nejsem uplne sama:o))))
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: tak ted me desi fakt, ze je psany, ze skolne se musi zaplatit tak 15dni pred zapisem. No a ja platila asi tak 2dny po. ... uups.
    me tam ted desi vsechno! vubec nevim, kdy do skoly. nic.
    nebooj, sprtka nejsem, ale spolu nejakyho najdem :D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: :o)) doufam,ze ses sprtka a dovolis mi opisovat:DDD hele,zapis jde provedst az od 1.9. prece. no,ale ten jejich system me taky trochu desi.vsechno elektronicky.ja na to urcite budu porad zapominat tam koukat
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    jenom teda furt nechápu ten systém zápisu, respektivě včéra jsem zaplatila školné a nejde se mi přihlásit, abych potvrdila zápis :(
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: já mám 0094. takže ahoj spolužačko)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Rozdělení do studijních skupin se bude provádět koncem srpna a v průběhu září. Rozdělování bude následovné:

    · Budoucí 1. Ročníky budou rozdeleny dle ID studenta do skupin po 30 u prezenčních, po 60 u kombinovaných studentů. Lze vypočítat z posledního 4číslí Vašeho ID.

    nenei tady tedy se mnou nekdo ve skupine? 0105 je moje posledni 4cisli:o)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ZU_22: zkus si projít diskusi, řešilo se to tady už asi milionkrát :))) kdybys nenašla to, co potřebuješ, zkus to ještě jednou :)

    obecně je to v pohodě, co se nenaučíš, to neumíš ... když nebudeš chtít, nic ti to nedá, když budeš chtít, odneseš si dost
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    hoj, uvazuji, ze pujdu studovat obor Socialni a masova komunikace, koukam, ze nejsem jedina, komu se ten obor libi :) prosim o pripadne reference, chci studovat kombinovanou formou (dalkove pri zamestnani). Budu rada za vsechny postrehy - cili jak jsou zkousky tezke, jeslti hodne vyhazujou, jaci jsou profesori, celkove jak se studuje dalkove studium, jestli jsou dostatecna skripta atd atd. diky moc!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Tak jsem se právě zapsal..eště poslat fotky a jsem znovu studentem. řeší se tady taky třeba věci jako prodávání skript pujčování poznámek atd?
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    MYS_USATA: Náročný studium podle mě neni, i tady (stejně jako na státních VŠ) je to často o štěstí, například mít u státnic pohodovou komisi a ne nějaký vrahouny:)prostě můžu jen doporučit...
    UMA
    UMA --- ---
    SLOVA: ja bych rekla, ze to najdes na webu anebooo si zavolej na studijni, to bude vubec nejlepsi.)
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    prosim vas, vi tady nekdo, kdy jsou zapisy do prvnich rocniku na dalkove studium a pak taky kdy zacina novy skolni rok pro dalkace? Popr. pro prezencni formu studia?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam