• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    MAMBA_: ahoj, jdu do prvaku na dalkovy a vubec jsem nemela sebemensi problem s nicim-zaplatila jsem v nedeli prevodem z uctu na ucet, pricemz jsem uvedla email studijni referentky a pani vedouci plateb jako email, kam ma Sporka zaslat referencni email o zaplaceni. Vsechno probehlo v pohode a dneska mi to uz otevrelo zapis, protoze jsem splnila jejich pozadavky, tak jsem se tam zapsala... Takze je divny, jestli ti to trva tak dlouho-brnkni, oni vypadaj, ze docela info podavaji... a co jsem pochopila o zapisu, tak se muzes zapsat hned po tom, co mas vsechno splneny a nemusi to byt 1.zari, muze to byt pozdeji (ale tusim, ze to nejak do mesice od toho, co jim prijde prihlaska ke studiu) a pak do dvou tydnu po zapisu poslat fotky. Hodne stesti!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    1.9. zapis stale nejde provedst,3 uplne zbytecny informace na nastence,.. zacinam trochu chytat nerva
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: v patek jsem volala. Ale volala jsem na to poradenstvi, jak je v napovede v tom systemu.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: kdys tam volala? ja se tam nemuzu porad dovola.ani ve ctvrtek,ani v patek.o/ a ptala ses jich i kdy kam mame jit nebo co mame jeste udelat?:D ja uz se chci ucit jinak to nestihnu do zkouskovyho
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    SHMAIDA: no jasný:) tak třeba se to bude hodit na zkoušky a informejšn:)...
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    jo dobry, tak ted jsem s ni mluvila, kdbych ji nezavolala, tak mi to asi neudela, rekla ze se mi to tam blbe zaevidovala. Uf. No a rikala, ze vsechno mi pak prijde postou, ty informace a tak.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    FERYLA: nojooo :) musí se to všechno probrat na všech informačních kanálech :)
    UMA
    UMA --- ---
    MAMBA_: v pohode.)
    no myslim, ze zapis nemusi nutne probehnout do 1.9. vzdycky byly jeste terminy do pulky zari nebo i pozdeji.
    ale jestli mas obavy, tak si tam zavolej, sou celkem vstricny. ja tam budu volat taky, musim tam poslat dve fotky na nakou tu studentskou kartu nebo co to je za novinku a chci zistit o co de a kdy si to mam vyzvednout a tak.)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    UMA: ještě dotaz (jsem otravná, to je strašný), ten zapis má být provedený do 1.9? takže v podstatě když ho neprovedu dneska tak jsem v ... ? :D
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    no neke, tady jsou i stránky na nyxu jo?.D tak to je moooc
    UMA
    UMA --- ---
    MAMBA_: trvalo to docela dlouho...myslim, ze sem cekala mozna i skoro dva tydny, nez se mi tam objevilo, ze se muzu zapsat..takze zatim bych byla vklidku:)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    UMA: a kolik dni prosim te trvalo, nez penize dosly na jejich ucet? ja jsem totiz platila asi pred tydnem a furt se mi to nedari.

    dekuju! jsem rada (i kdyz vlaste nerada), ze nejsem na tom sama.
    UMA
    UMA --- ---
    MAMBA_: taky s tim bojuju, pred dvema dny se mi konecne podarilo zapsat na strankach...ale sem taky porad zmatena, kdy co a jak a to du do ctvrtaku, letos se holt zmenil system a myslim, ze sme na tom vsichni stejne.
    napriklad by me zajimalo, kdy dostanem index (budem mit vubec index?.) a kdy zacina skola atp, ale oni si davaji jako vzdy na cas, takze vse bude na posledni chvili predpokladam
    nicmene urcite nic nezkazis, kdyz zavolas na studijni a zeptas se.)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj,
    já jsem ted nejaká zmatena, kdy mam jako prvanda jit do skoly?
    kdyz je ten zapis online. Ktery mi nejde stale provest.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Hoj všem,
    není tady někdo kdo si dodělává jeden rok Bc. na oboru vzdělávání dospělých?
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: když jsem byla v prváku, tak to šlo, ve druháku jsme museli mít praxi buď v rámci psychopedie nebo etopedie. takže těžko říct, stále se kdeco mění.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja se spis bojim toho,ze nebudu schopna sehnat si veci z kterych se mam ucit a nebudu se umet ucit takhle sama.o/
    prosim te,myslis,ze muzu mit jako praxi normalni skolku?
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: tak to je nářez. o specce jsem nic moc nevěděla, takže jsem se celej prvák rozkoukávala, a stejně jsem si po roce jen těžko vybírala... a i tak to bylo brzo, změna bakalářky je toho důkazem :-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Z_RYBY_KOST: no,uz nekdy v pulce prazdnin mi prislo at si vyberu co chi mit za predmety behem tri rocniku:DD nastesti jsem vedela hned,ze chci logopedii a znakovou rec:o)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    PUSSYFOOT: tak to je pohoda, skoro sem čekala náký hrozný tisíce. díky za info, jdu psát žádost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam