• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    UMA: ještě dotaz (jsem otravná, to je strašný), ten zapis má být provedený do 1.9? takže v podstatě když ho neprovedu dneska tak jsem v ... ? :D
    UMA
    UMA --- ---
    MAMBA_: trvalo to docela dlouho...myslim, ze sem cekala mozna i skoro dva tydny, nez se mi tam objevilo, ze se muzu zapsat..takze zatim bych byla vklidku:)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    UMA: a kolik dni prosim te trvalo, nez penize dosly na jejich ucet? ja jsem totiz platila asi pred tydnem a furt se mi to nedari.

    dekuju! jsem rada (i kdyz vlaste nerada), ze nejsem na tom sama.
    UMA
    UMA --- ---
    MAMBA_: taky s tim bojuju, pred dvema dny se mi konecne podarilo zapsat na strankach...ale sem taky porad zmatena, kdy co a jak a to du do ctvrtaku, letos se holt zmenil system a myslim, ze sme na tom vsichni stejne.
    napriklad by me zajimalo, kdy dostanem index (budem mit vubec index?.) a kdy zacina skola atp, ale oni si davaji jako vzdy na cas, takze vse bude na posledni chvili predpokladam
    nicmene urcite nic nezkazis, kdyz zavolas na studijni a zeptas se.)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj,
    já jsem ted nejaká zmatena, kdy mam jako prvanda jit do skoly?
    kdyz je ten zapis online. Ktery mi nejde stale provest.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Hoj všem,
    není tady někdo kdo si dodělává jeden rok Bc. na oboru vzdělávání dospělých?
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: když jsem byla v prváku, tak to šlo, ve druháku jsme museli mít praxi buď v rámci psychopedie nebo etopedie. takže těžko říct, stále se kdeco mění.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja se spis bojim toho,ze nebudu schopna sehnat si veci z kterych se mam ucit a nebudu se umet ucit takhle sama.o/
    prosim te,myslis,ze muzu mit jako praxi normalni skolku?
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: tak to je nářez. o specce jsem nic moc nevěděla, takže jsem se celej prvák rozkoukávala, a stejně jsem si po roce jen těžko vybírala... a i tak to bylo brzo, změna bakalářky je toho důkazem :-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Z_RYBY_KOST: no,uz nekdy v pulce prazdnin mi prislo at si vyberu co chi mit za predmety behem tri rocniku:DD nastesti jsem vedela hned,ze chci logopedii a znakovou rec:o)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    PUSSYFOOT: tak to je pohoda, skoro sem čekala náký hrozný tisíce. díky za info, jdu psát žádost...
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    Z_RYBY_KOST: jo jo ja si tema menil za 200
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Z_RYBY_KOST: myslím, že za žádost jakýhokoliv druhu se platí 200 Kč
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SHMAIDA: hm, a víš kolik? abych se na to připravila...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Z_RYBY_KOST: určitě ale musíš za to zaplatit :)))
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    MODRAPUSINKA: jdeš do prváku a už si vybíráš variantu? my to měli až po 2. semestru.
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    ahoj, víte někdo zda-li je možné zažádat o změnu bakalářky? vedoucí i téma, prostě uplně.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: no mylsim,ze nevyzvednuty prukaz neni zas takova traga,ale s tim prihlasenim do systemu s esnaz,nebot si musis vybrat variantu A nebo B(predmety) a podle toho bude rozvrh. doufam,ze si vyberes znakovku a logopedii jako ja:o)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: on už se měl vyzvedavat studenstky prukaz? :D
    aha. no vidis, tak to jsme na tom prakticky stejne. Obe mame zaplaceno, obe jeste nejsme zapsane, obe nejsme sprtky a obe nemame studentsky prukaz.
    teda ja ke vsemu se nemuzu dostat do toho systemu a oni mi neodepisujou.pche
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAMBA_: hele,oni v tom maj stejne hroznej bordel/nebo to je tak volny,tezko rict/,pac ja taky zaplatila uplne jindy nez jsem mela a kdyz jsme tam cela vystresla volala,tak mi ta pani rekla,ze v klidu,ze staci kdyz to zaplatim do zari:D ja si treba jeste nevyzvedla studentsky prukaz...
    jo,to me taky trochu znervoznuje,ze nevim kdy mama kam jit,co si sehnat a tak,ale vsichni mi rikaj,ze klid,ze to s evsechno dozvim v zari..
    ale ted me trochu uklidnuje,ze v tom uz nejsem uplne sama:o))))
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: tak ted me desi fakt, ze je psany, ze skolne se musi zaplatit tak 15dni pred zapisem. No a ja platila asi tak 2dny po. ... uups.
    me tam ted desi vsechno! vubec nevim, kdy do skoly. nic.
    nebooj, sprtka nejsem, ale spolu nejakyho najdem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam