• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    ZU_22: nároky na dálkaře neznám, ale nepříjde mi, že by zlouškový bylo u prezenčního nějak drastický.. teda až na vyjímky, ale to je o profesorech..
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    AKNINAJ: s tim bych az tak nesouhlasila. jelikoz to, co chteji po studentech denniho studia, to nechteji po nas dalkarich, jsou na nas "hodnejsi", vice povoli u zkousek, mame spise testy nez ustni zk (coz je pro nas vetsinu zatim vyhoda) a vseobecne je na nas bran jiny ohled, mame to proste dle me lehci, nez z denniho (soudim z jednoho zkouskoveho, ale to mi stacilo). je akorat opruz chodit o vikendu (ctyri dny za semestr) do skoly, ale kdyz nejdes, tak si to sezenes na spoluzacich a vetsi informovanost si sezenes od studentu z denniho studia, takze ja bych naopak dalkovy pri praci doporucila, da se to a to je hlavni
    jinak souhlas co tu bylo receno...ale je to takovy hodne masovy no, obor pojmenovali dobre :D
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    MALLAJKA: z toho důvodu, co jsem psala AKNINAJ
    prost si myslím, že se to nevyplatí, oproti individuálu. nicméně, nejsem ideální student. pokud někdo pracuje od rána do večera a chce chodit na všechny hodiny, pak samozřejmě je dálkový jedinou variantou - aby mě někdo špatně nepochopil
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KACHASA: jj to sem zapomněl říct...zatim mi přišlo že každej vyučující je fakt profík ve svym oboru a dost často jsou tam externě...protože tu práci pořád dělaj o který učej...tzn. myslim super
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    AKNINAJ: proč nedoporučuješ dálkový?
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    KACHASA: jsem v prváku na mgr. Je spousta lidí, který na školu nadávají a další hromada, který ji chválí. Prostě jako všude. Organizace by mohla být lepší, ale to všude. Dobrý je, že tam učí lidi, který náplň toho předmětu fakt dělá. Takže ohledně kontaktů je to fakt ok. Některý předměty jsou ok, jiný míň.. ale to záleží na každým, co ho baví. Jinak obecně nedoporučuju si dávat dálkový studium. Při prezenčním existuje individuál - což znamená, že nemáš povinnost chodit na cvičení. Sice to teď zpoplatnli 5 tis. navíc ke školnému, ale podle mě se to vzhledem ke statutu studenta vyplatí. oť můj komentář ke škole :-)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: skripta si nech Vitku, nevis co budes potrebovat ke statnicim :)
    ja studuju dalkove SMK, to je uplne o necem jinem, nez mluvi Vitek, je to samostudium, cili ja budu radeji mlcet :)
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    MAD_CADDY: diky dystak se ozvu:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KACHASA: já sem ted ve druhym semestru....rozvrh je takovej že většinou jsou dva dny volna(ted mam volný pondělí a pátek) první semestr mě fakt bavil(nikdy bych netušil že todle o škole řeknu) ale například na Moderní dějiny a Politologii sem chodil fakt proto, že sem se na ně těšil. na druhou stranu zatim mam za sebou jen půl roku takže nemůžu říct nic moc víc..každopádně jestli fakt pujdeš... můžu prodat levně skripta
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    Zdravim...chystam se na UJAK na obor Soc a mas komunikace, muzete mi pls nekdo objektivne poreferovat jaka skola je, jaky sou lidi a ucitele..na co si davat pozor, jaky sou rozvrhy, volna:) atd
    dík:)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    nedělal někdo testy z aj na erasmus?
    zajimala by mě jejich obtížnost a tak.

    dík
    NATIIIK
    NATIIIK --- ---
    Hojte:) Nááhodou nekdo z MCR prvak? :))
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    MALLAJKA: mail asi necte nebo nevim-poslala jsem mu dva, zpravu poslanou v ramci skolniho systemu taky necetl, mobil mi nikdo neda a na sekretariatu o nem nic nevi, tak ja fakt nevim...
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    SLOVA: a mobil? mail? nic?
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    mam dotaz: Nemate nahodou nekdo z filosofie Entlera? Nemohla jsem dojit na zkousku a uz mesic a pul ho nemuzu za prase sehnat... Nemate nekdo tip?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    JOINATAN: takže nedal :)))
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Zdravím. Se školou se domluvila možnost praxe pro 2. ročníky Bc. i Mgr. studia v alternativním měsíčníku KULTURNÍ PECKA. Pokud byste se jakkoliv chtěli zapojit do fungování časopisu a zajistit si tak zápočet, napište na mail info@media4free.cz.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: ja klikal a klikal a dal to za 4 :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: já tam šel :D naklikal to bez minuty učení:D dal to za 3 ..pán co to hlídal mi řekl že mam 10bodů:D což bylo hraniční:D a dal sem to no:D
    MUZA
    MUZA --- ---
    JOINATAN: mimochodem, v luxoru maj souhrn filosofie (mezi kartickama k zemepisu, ucetnictvi anglictinou a tak)... je to dobry...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ZU_22: dik za nfo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam