• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,
    nevíte pls jak probíhá odložení státnic na září? (Kolik se za to platí, jestli musím mít nějaký speciální důvod...:)
    Dodělávám si dálkově bakaláře po vošce v oboru vzdělávání dospělých.
    Díkys
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MALLAJKA: jo ted mam pocit že vlastně přešla na kombinovaný:-)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    kdo je tady profesor? :-)
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    tak proto lidi choděj na kombinované, ne? to jsou mi teda poměry.. a ještě má určitě ISIC, což kombinované nemá, tssss
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Z_RYBY_KOST: jojo spolužačka dostala kvuli práci..páč řekla, že si z toho platí jak ubytování (mimopražská) tak i školu a život vůbec...
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    AKNINAJ: no nevim, spolužačka o něj ve čtvrtym semestru žádala, protože dokončovala nějakou VOŠku. A neuznali jí to jako dobrej důvod. Takže bych se divila, kdyby ho dali kuli práci... ale kdo ví...
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    SOCKOVAN: :-) pardon. no, na nyxu jsem si ještě s profesorem nepsala :-))
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    ID ZARATHUSTRAX , tak se snim zkus nak domluvit treba:) btw. ja jsem hodná:)))
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    SOCKOVAN: To budeš hodnej. Jj, zkusím to.. Zní to dobře.
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    AKNINAJ: Jojo muzu ti na nej poslat kontakt tady, myslim ze by mohl bejt dost vpohode ale zalezi kolik ma uz lidi vid.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    AKNINAJ: kosmaly je takovej mladej cerstve vystudovanej a bere to opravdu zodpovedne vsechno, u nej bych klidne psala
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Z_RYBY_KOST: Sice s tím straší, ale myslím, že to tak horký není.
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Neměli jste někdo na něco Kosmályho? Chtěla bych u něj dělat diplomku, tak by mě zajímalo, jestli je ok.. Dík
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    AKNINAJ: jenže individuál nedostaneš jentak, musíš pro to mít nějakej dobrej důvod...
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: no to si pokecal mozna ty, ale u nas na zkousce byly i holky z denniho jiz podruhy u Novotnyho a opet to neudelaly. nemazal se s nima a nam daval vsem jednicky, protoze mame hodne prace. on delal bububu ale vsichni sme meli dobre znamky. zato ty holky fakt dusil. tak nevim. asi zalezi taky koho.
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    ok, dík za názor :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    AKNINAJ: no zrovna minulej semestr mi u Lukáše přišlo jednodušší 2minuty pokecat o seminárce než psát test z celej skript z POlitologie
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    ZU_22: nároky na dálkaře neznám, ale nepříjde mi, že by zlouškový bylo u prezenčního nějak drastický.. teda až na vyjímky, ale to je o profesorech..
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    AKNINAJ: s tim bych az tak nesouhlasila. jelikoz to, co chteji po studentech denniho studia, to nechteji po nas dalkarich, jsou na nas "hodnejsi", vice povoli u zkousek, mame spise testy nez ustni zk (coz je pro nas vetsinu zatim vyhoda) a vseobecne je na nas bran jiny ohled, mame to proste dle me lehci, nez z denniho (soudim z jednoho zkouskoveho, ale to mi stacilo). je akorat opruz chodit o vikendu (ctyri dny za semestr) do skoly, ale kdyz nejdes, tak si to sezenes na spoluzacich a vetsi informovanost si sezenes od studentu z denniho studia, takze ja bych naopak dalkovy pri praci doporucila, da se to a to je hlavni
    jinak souhlas co tu bylo receno...ale je to takovy hodne masovy no, obor pojmenovali dobre :D
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    MALLAJKA: z toho důvodu, co jsem psala AKNINAJ
    prost si myslím, že se to nevyplatí, oproti individuálu. nicméně, nejsem ideální student. pokud někdo pracuje od rána do večera a chce chodit na všechny hodiny, pak samozřejmě je dálkový jedinou variantou - aby mě někdo špatně nepochopil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam