• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    STOJAN
    STOJAN --- ---
    JOINATAN: stejnak se to musí člověk aspon trochu našprtat
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    jasny diky moc :) a co psychologie? vyte jak probiha zkouska? co tam je za otazky jestli je to o memorovani jmen bo necem jinem?
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    JOINATAN: jestli mas Pikalkovou, doporucuju chodit na prednasky. Neni to extra slozity, ale nemyslim si, ze se to da jen ze skript chytit. A jinak na zkousce vazne muzes mit cokoliv s sebou. I z toho je videt, ze to o hledani ve scriptech neni .)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    JOINATAN: tak muzes mit uplne vsechno. i skripta
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    zdar, co vite o predmetu Logika a interpretacni procesy? nejaky pomucky ke zkousce?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, nejste někdo z dálkovýho studia, obor speciální pedagogika?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    prosim vas, mate na UJAK neco jako studijni katalog - nejaky seznam povinnych/povinne volitelnych predmetu? pze ten popis na webu je pomerne vagni.
    zajima me konkretne navazujici mgr. andragogika a navazujici mgr. management cestovniho ruchu (jestli je teda tenhle obor nove akreditovany).
    dik moc :)
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    Z_RYBY_KOST: coze?? to snad ne dyt v pulce kvetna uz zacinaj statnice! jako clovek by to rad vedel kvuli praci a tak..chjo
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    HABLYBABLY: prej až v půlce května...říkala na studijním...
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    nevite nekdo jak je to s terminama statnic? kdy budou konecne nekde vyveseny..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GIA_: záleží na tom, jestli jsi už odevzdala bakalářku. Pokud ne, tak termín o požádání o odložení státnic si trochu prošvihla... mělo se žádat nejpozději 15/3....

    jinak se platí klasicky 200 Kč, vyplníš Žádost, kde uvedeš důvody (já napsala pracovní, prže v práci mi na státnice v červnu nedají volno) no a je to.... termín odevzdání bakule se automaticky posouvá na 15 června... termín odevzdání indexu 26/4 nebo 30/4... každej řiká něco jinýho :)
    GIA_
    GIA_ --- ---
    MAD_CADDY: Tak po hodinách volání na studijní oddělení mi bylo sděleno: že pokud to chci odložit na září (né na rok), tak se platí jen za žádost a to 200kč..
    uff sem si oddychla:) dávat za to 5 by se mi fakt nechtělo
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    GIA_: to myslim bylo v řádech tisíců:-/ snad 5
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,
    nevíte pls jak probíhá odložení státnic na září? (Kolik se za to platí, jestli musím mít nějaký speciální důvod...:)
    Dodělávám si dálkově bakaláře po vošce v oboru vzdělávání dospělých.
    Díkys
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MALLAJKA: jo ted mam pocit že vlastně přešla na kombinovaný:-)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    kdo je tady profesor? :-)
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    tak proto lidi choděj na kombinované, ne? to jsou mi teda poměry.. a ještě má určitě ISIC, což kombinované nemá, tssss
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Z_RYBY_KOST: jojo spolužačka dostala kvuli práci..páč řekla, že si z toho platí jak ubytování (mimopražská) tak i školu a život vůbec...
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    AKNINAJ: no nevim, spolužačka o něj ve čtvrtym semestru žádala, protože dokončovala nějakou VOŠku. A neuznali jí to jako dobrej důvod. Takže bych se divila, kdyby ho dali kuli práci... ale kdo ví...
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    SOCKOVAN: :-) pardon. no, na nyxu jsem si ještě s profesorem nepsala :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam