• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    WERCA23: to buď holka v klidu, než dostuduješ, tak se to srovná... beznaději začínám propadat já :) letos končím a zrovna v momentě, kdy si vodnesu ten muj zaslouženej diplomek, o kterým sem si myslela, že mi otevře brány do života :))) a ono ejhle, nakonec UJAKu vezmou akreditaci :)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    SCHMAIDA: Hmm....to je teda super....nevim jestli nemám litovat, že jsem vyhodila 30litrů za šklolný z vokna...Hlásim se do prvního ročníku a mám z toho opravdu smíšené pocity...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    docela zajímavý otevřený dopis k situaci na UJAK od Šestáka...

    http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=341637

    v něčem s ním souhlasím, něco mi připadá jako reakce uražené ješitnosti...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GIA_: jinak termín na státnice zářijový nám bude sdělen na konci srpna :) jen tak pro pobavení... a státnice probíhaj 6. - 10.9.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ptám se tedy znovu, je tu nějaká dobrá duše, která by mi poskytla některé otázky ke státnicím Bc SMK? Jdu na ně teď v září :)
    NENEMEME
    NENEMEME --- ---
    MAD_CADDY: Díky, trošičku pozdě děkuji, vím:-) Koukla jsem párkrát na něco, co jsem našla a za 3, tak v poho...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    AKNINAJ: hele, jak to bylo, ví jenom Mádl a spol.
    osobně si myslím, že to je jen nafouknutá bublina, na který se Žantovský svezl v souvislosti s tím průserem v Plzni. Osobně o žádnejch rycholstudentech nevím. Jo jasně, některý zkoušky člvoěk dostal prakticky zadarmo, ale to je na všech školách...

    základním problémem UJAKu je IMHO hrabání peněz... chtěli toho moc, moc peněz, moc studentů a je to znát....

    teď odbočím od tématu... je to někdo, kdo v červnu dělal státnice... chyběj mi nějaký otázky, tak HELP! :)
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    JOINATAN: přesně. tak je jasný, že není úplně košér, když mádl a spol. byly tak maximálně u zápisu a vesele fungují dál..
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    no to je celkem moc noo.... buh vi jak to tam je s tima celebritama.... ja zkousky delam jak debil a pak tohle...
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Kamarád z čt mi poslal tiskovku z čtk..
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    AKNINAJ: a kdes vzala toho boušku a spol? kde to je napsaný?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    AKNINAJ: ted sem to přečet...to je fakt v prdeli...hlavně blesk z toho udělal ještě nějaký jako "vylepšený"práva pro celebrity...
    http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/138578/zavrou-univerzitu-pro-ceske-celebrity.html

    DOPRDELE UZ to se mi fakt musí zesrat uplně všechno?
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Četli jste to? Žantovskýho, Boušku, Šestáka a spol. vyrazili, protože si stěžovali na technický vybavení školy atd. No a má školu prověřovat akreditační komise. Fakt super! Jestli až přežiju ten poslední rok a pak škola bude mít kredit jako plzeň, tak se asi vzteknu!!
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    a jeste overena kopie maturitniho vysvedceni znamena ze mam jit na urad pro stempl?(razitko)
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    ahoj, prosim o pomoc. Poslala sem si prihlasku na obor socialni a masova komunikace, poslala sem ji elektronicky, jeste sem nezaplatila to peto a uz sem se rozhodla ze pujdu radeji na obor vzdelavani dospelich....co ted mam delat?
    NENEMEME
    NENEMEME --- ---
    Ahoj, nemáte někdo prosím otázky z TMK, které se dělá v TestCentru?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Tak to dopadlo tak že sme si s Ottou povídali 30minut o Capotovi..stylem Otta: joo a líbilo se ti taky ....? já: jo to bylo super On: jo mě taky, z toho sem byl uplně mrtvej atd:D a pak jen tak mimochodem řekl...a co máš za tu otázku druhou že? a já : no Rosenmullera.. a on: no tak? a já ...no začal vydávat první český noviny? a on : hm a kdy? a nebo víš co ..za toho capota máš 1:D a víše že by to byla skvělá práce...? jestli neumřu tak by sis u mě mohl na to napsat bakalářku...mam spousta věcí na to co bych ti mohl pujčit... no a pak začal uplně plánovat jaký části by ta bakalářka měla:D
    DENISE
    DENISE --- ---
    Zdravím...je tu někdo ze SMS prezenční? Budu nová a šiklo by se nějaký info (na koho pozor, koho se nebát a tak...) Předem moc děkuji!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam