• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ale hovno...probírali sme to s Hovorkou na Publicistiku a Zpravodajství...on řikal že kdybchom mu napsali takovoudle zprávu, že nás okamžitě vyhodí... ten člověk si tam protiřečí a nesehnal si ani vyjádření druhý strany..jediný z čeho vychází je to brečení Žantovkýho o prázdninách..(btw jsou to jen ty pobočky Praha je ok)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    jebať ujak.)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ://///////
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    mno.. tak to bychom měli..

    Akreditační komise zjistila vážné chyby na třech soukromých VŠ - ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/akreditacni-komise-zjistila-vazne-chyby-na-trech-soukromych-vs/561822
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    joo skripta, tak ty jsem si nikdy nekoupila. peníze na ně skončily vždycky úplně jinde. at žije google!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    CHANGES: no jestli tu neni někdo z tvýho ročníku tak ti nikdo nepomůže ...bohužel
    CHANGES
    CHANGES --- ---
    našla by se tu nějaká dobrá duše, která by měla otázky ke zkoušce na "úvod do praktické žurnalistiky I." nemyslím vypracované, to bych chtěla fakt moc, ale alespoň seznam? já jsem totálně mimo, děkuju moc!
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=10293 pridte za kulturou
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    MAD_CADDY: VD, 1 letý obor na bc po Vošce...
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    jsem našla ještě Havlíkův Úvod do sociologie, kdybyste někdo chtěl..
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    DZEJNY: Mam spoustu knizek z prvaku na SMK.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DZEJNY: obor?
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Jsme nováčkem na ujak a čeká mě nákup skript, nevíte kde by se dali koupit již použitá, od někoho někde? bazar? člověk?, prosím doporučte díky
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hh pravda mnoo :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: to je jinej ročník a jinej obor ne?:-)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    jestli chces tak mam Jazykovou komunikaci Politologii a zaklady obecne pedagogiky
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    koupim skripta na andragogiku navazující Mgr. 1 ročník díky nabídky do pošty
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    AYAH: jj diky, s penezma pocitam jen jsem jeste nabyla dojmu, ze si i muzu nejak vic posunout zkousky, ale jinak jsem to pochopila stejne jako ty. diky
    AYAH
    AYAH --- ---
    FOXOVA: ne, ze bych o tom mela extra prehled, ale zda se, ze zacalujes nejaky prachy navic (tech pet tacu asi) a potom nemas povinnou dochazku nikam, tam, kde jsou nejaky prezentace a referaty, mas treba navic nejakej ukol/seminarku, to je cely na domluve s konkretnima profesorama, za kterejma musis asi osobne chodit a vysvetlit jim situaci. jinak zkouskovy se odviji stejne jako na prezencnim.
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAMBA_: jooojojo slibujou ale skutek zatim utek..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam