• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    :DD vtipne napsany
    no,ucit se musime tak nebo tak,takze coooo...
    tak at se dari,dobrou:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ja to nechci flakat, a nerada bych aby to vyznelo, ze jsem sla na tuhle skolu prave proto... ale tady kde bydime, chcipnul pes, praci mezi "normalnima" lidma si fakt nenajdu a navic jsem textilni vytvarnice. Je to tu samej vidlak co chodi do prace ve svatecnich teplacich od vietmancu. Tem tu rozhodne nema cenu navrhovat interiery, protoze z jelenu v riji bych se poblila:D Takze me k memu vzdelani nezbylo nic jinyho, nez se dovzdelat a na rekvalifikacni kurzy si tady moc nehrajou, bohuzel....
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    chapu a obdivuju te,ze ses vubec rozhodla studovat.ja jsem po skole sest let a zadny deti nemam a dokopat se pro me bylo fakt tezky...ikdyz tahle skola...no,vime svy:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mo ja vzhleden k tomu, ze jsem 11 let ze skoly, mam tu 3lety a 15 mes dite, a jeste pytlikuju brigady, tak na cervenej diplom fakt nepomyslim:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    vid:) ikdyz ja v prvaku chtela jednicky:DDD ted uz je mi to fuk
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    me je jedno, ze za tri jen kdyz bude..:]]]]]
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ucte se jen z poznamek od dubskyho a pokud chcete za jedna,tak i z havlika:)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Já taky :o) Hrotím docela toho Havlíka.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak to jsem presne potrebovala slyset :DD
    diky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja si za celej prvak koupila jen havlika:D ucila jsme se jen z vypisku,popr.nejakych veci z netu,ale rozhodne se neuc nic navic...zbytecny.ja se takhle ucila sociologii,pac to byla moje prvni zkouska a zdalo se mi,ze toho je strasne malo,tak jsem se k tomu ucila jeste jendou tolik a bylo to uplne k nicemu,jen jsme nad tim stravila mnohem vic casu a dala do toho zbytecne moc energie.dostala jsem za tri.zbytek predmetu jsme se ucila jen z poznamek a mela jsem jednicky:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    jo tak diky, jsem v prvaku a tim jak tam v podstate nechodim, tak nejak nevim jak moc to mam prozivat. resp, jestli jim staci udana literatura (havlik, psych. od vacinovy...) + vypisky nebo jeste neco dalsiho.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no,ja to tenhle semestr taky dost flakam a to i s tim samostudiem,ale od stredy se d toho musim ponorit,nebot 8.1. me ceka socialni psychologie. jo a vacinova mi prisla taky strasne v pohode.nejak to nehroti:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: jj 12.1 Entler a 5.1 Dubsky, jeste cekam na Vacinovou... jsem na sebe dost zvedava, kvuli detem jsem se do skoly dostala snad jen 4x za celej semestr, takze to tu tak nak dohanim samostudiem:]
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: :))) jj dej vedet jak jsi dopadla:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: parada, sednu si do pulky a budu se hlasit jak diva:]]] dik
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: presne tak:) a ten test se pise hned ten den..pote co se zodpovi vsechny temata k diskuzi.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ha, takze kdyz odpovim a spravne, tak se proste muzu sebrat a odejit? a ten test se pise jeste ten den, nebo je to jako nahradni termim?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja delala. odpovedi na otazky jsem docela i vedela,ale prihlasit se byl vazne boj,obzvlast pokud nejsi hodne prubojna a vyrazna a nesedis na dobrym miste.ja sedela v prvni lavici,takze na prd,nebot koukal spis od poloviny dal.uz na me nevyzbyla otazka k diskuzi,tak jsem psala test,ale ten mi teda hodne sednul a dostala jsem za jedna,takze kdyz se nezapojis do diskuze,tak nezoufej a nenech se rozhodit,pac v testu jsou take nektere otazky z diskuze a i tak mas sanci dostat dobrou znamku:)good luck
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    chci se zeptat zda tu nekdo nedelal zkousku u Entlera ? Jak probiha? Hned zpocatku nam rikal neco o tom, ze bude probihat formou diskuze a hlaseni se ... coz si pri poctu 60 studentu v ucebne fakt neumim predstavit.
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    JIMMY23: S tím, že bys mohl psát téma nesouvisející s tvým oborem, jsem se tedy nesetkal... Ani jsem o tom neslyšel... Ale jestli je to pravda, tak se pak nedivím akr.komisi, že je nasraná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam