• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    a muzu se jeste na neco zeptat? pri zadani bakalarske prace jsou tam otazky na vyzkum...ja vubec nemam tucha jaky vyzkum budu provadet.to tam musi byt taky? a je pravda,ze ta osnova je nemenna?
    _JP_
    _JP_ --- ---
    hlavně že se tam platí za žádost o kdejakou blbost ale tohle nejsou schopný zařídit :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: mas pravdu.jdu mu napsat.)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja bych to zkusila, v nejhorsim to nevyjde.... drzim palce
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: no,ja psala na studijni-vedouci i ty z naseho studijniho a nic-nelze,tak jeste premyslim,ze napisu primo rektoroviale ten me posle taky do zadku nebo me odkaze na studijni.nemalo me to sere!

    MAD_CADDY: :DDD
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    taky máme povinný cviko v pátek do 8, fakt libovka...pokaždý, když vidim novej rozvrh, tak si říkám, že nad tim někdo fakt přemejšlel, haha
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Žádáme důrazně studenty i učitele, aby dodržovali stanovený rozvrh a v žádném případě neprováděli jakékoliv přesuny! Došlo by totiž k narušení celého systému výuky a dalších činností školy.



    Doc. PhDr. Karel Kohout, CSc.

    mě nejvíc rozsekalo todle jak můžou mluvit ještě o SYSTÉMU?:D dyt studijní ještě nám neni schopno říct, kdy začíná druhejm ročínkům škola:D
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA:
    FOXOVA: to je bohuzel normalni a muze se to stat i v poslednim rocniku...

    ja sem v "pataku" SMK dalkove a kazdej jsme si museli vybrat specializaci, bud marketing nebo zurnalistiku, presto udelali tak spatne rozvrh, ze si z toho studenti sami musi "vyzobat" ty predmety, ktere se jich tykaji...mazec
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: jak to ze te vytrhli? asi bych za 50 litru za rok udelala peknej humbuk....!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja jsme an ujak nejvic nasrana! vytrhli me ze tridy a prej neni mozne me preradit zpet,takze ted budu po dvou letech chodit do tridy s uplnyma cizakama!:(((
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: do půl pátý?:D no pořád lepší než do 8 do večera..kamarádka co dojížíd má pátek do 8do večera a v pondělí od 8od rána tzn. že doma opravdu moc nepobude:D btw napsal sem Hukovi ...a dohodl se s nim na jinej termín
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Díky moc!!

    jinak rozvrh mam taky hruza,patek do půl paty cviceni sudej i lichej:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ha, neuveritelny zmenil se nam rozvrh do trochu prijatelnejsi podoby...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    no muj rozvrh je taky lahudka.... zimni sem byl v pohode, cely utery skola, a pak ve stredu a ctrvrtek po prednasce, ovsem ted? neco podobnyho. S timhle rozvrhem, nezvladnu jesle ani skolku, natoz praci...a to nemluvim o dojizdeni do prahy. Se slusne prohnu:[
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    já mám letos fakt dobrej rozvrch v lichým týdnu, jelikož mám středa, čtvrtek a pátek volno :-)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    už sem Hukovi napsal....s kapelou hrajem prakticky každej pátek sobotu a prostě todle je pro mě neproveditelný....kámoška řikala že možná ani si nepíše absenci ....ale tak jako proč to ojebávat...když bych třeba mohl chodit jinej den no...
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    mad_caddy: mame to podobne:D proste ujak styl
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    řekl bych viz [ _JP_ @ UJAK - Univerzita Jana Amose Komenského ] je to docela daný
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---


    ehm jak bych to řekl TO SE POSRALI????
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam