• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MODRAPUSINKA: to mel byt nejspis pokus o ftip..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    NONAME44315: nechapu...
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    MODRAPUSINKA: Zkus autobiografii Mgr. Vernera... :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    neprodate nekdo knizku od svarcove-mentalni retardace?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ok,tak diky.)
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    MODRAPUSINKA: já jsem to v bakalářce udělala úplně stejně a měla jsem to rukou,ale klidně to vyplň až s ním a pak si to v knihovně dopiš, vytiskni a pak ať ti to podepíše.. trochu složitý, ale možný..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    AKNINAJ: takze to tam nemusim vyplneny,kdyz s ni mam sraz ted v sobotu? staci osnova a literatura? potrebuju to uz v sobotu schvalit,at mam klid a hlavne se tam uz nedostanu.toé se tam pak muze dopsat rukou?
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    MODRAPUSINKA: S tím mi vždy poradil vedoucí práce..
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    Najde se někdo, kdo mi zkontroluje diplomku, aby její "forma" byla správná? Citace, odkazy, poznámky por čarou apod. a případně to opraví. Platim kešem, v případě, že by to byla svůdná studentka, tak mi jdou kecy o sexu, ale skutek utek. Kdyžtak pošta
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    muzete mi,prosim,poradit co mam napsat do zaddani BP do kolonky teoreticka vychodiska a metody vyzkumu? mam tema zacinajici ucitel a fakt nevim
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Znáte někdo Tatianu Iskanderovou? Mám jí jako oponentku, tak bych ráda věděla, co můžu čekat. Díky
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj, je tu nekdo, kdo delal pohovor na erasmus? Jak se na nej pripravit a co cekat? Za pripadne rady dekuju.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: tak do konce pak napiš "doháje s Flandersem" pořád dokola:-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim mam dotaz, kdyz pisu tu zapoctovku z praxe, tak ma mit cca 4 normostranky psaneho textu, nebo to muze byt nakombinovany s obrazkama? ja uz to tiz faakt nevim, co tam jeste psat....mam huste popsany 2, trochu to natahnu ale vic nez 2.5-3 stranky mi to neda:[
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    Jakou máte zkušenost s neplacením školného, něják mi nevyšly prachy a ted mi přišlo vod chaloupky, že mi ukončujou studium, chci se odvolat a přerušit to, máte nějáke zkušenosti??
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    SOCKOVAN: vim, ze to neni novinka,ale ukončený to taky neni,)
    _JP_
    _JP_ --- ---
    NONAME44315: což ale asi neznamená, že ti to povolí, nevim
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    PETITLU: To je stary.) zeptejte se ho na to na prednaskach, rad o tom vypravi:)
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    Mně tu žádost dneska normálně vzali bez řečí
    _JP_
    _JP_ --- ---
    AKNINAJ: jsem jinej obor, takže smůla, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam