• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: no takovy jako o tom že studenti nejsou jako dřív...že ted můžou jezdit po světě--mluvěj anglicky...a pak tak nějak naznačil že tam "kde učí nechce jmenovat" nejsou tak pylní jako dříve (ani se mu nedivim když vidim TO co chodí do školy kolem mě)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: Hehe o cem tam mluvil?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---

    právě teď:D
    UMA
    UMA --- ---
    GWEEN: me na studijnim rekli, ze je to ciste na me, zda si to necham zapisovat...a to jsem byla v poslednim rocniku pred statnicema...jo a sem dalkar
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    GWEEN: tak to by jich měli vyhodit víc:-)))
    MAMBA_: jako jestli fakt dostal tu podmínku, tak to teda určitě!
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    GWEEN: tak to by jich měli vyhodit víc:-)))
    MAMBA_: jako jestli fakt dostal tu podmínku, tak to teda určitě!
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    No tak Tomko opravdu skončil. Za pořádání zkoušek v hospodě. Udal ho anonym, včera nám to potvrdila Vacínová.
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    GWEEN: no to spis za chvili vyhodej Prokupka
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Prej vyhodili Tomka za sexuální obtěžování, neví o tom někdo něco? Nebo je to nějakej kec.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    AKNINAJ: hm super uroven. No nic ja uz sem to vyresila prostě sem si jí odchytla na cigáru, nezájem, že jde o její volný čas a zjistila, že ma dokonce spatne poznamenanou docházku na papirech oproti podpisum , takže mi zadala jen nejakou práci. Ale pristup se mi teda nelibi.
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    PETITLU: hele jaký platíme školný je v tomhle myslím docela jedno. nevím jak moc se něco dá přesunout do dalšího roku, mezi semestry je to ok, ale do konce by všechno mělo být hotový. Teď před státnicema jsme taky měli problém dohnat jednu krávu a nikoho to nezajímalo, když ji někdo nedohnal, tak prostě nepůjde včas ke státnicím..prostě ho sežeň
    DAANJE
    DAANJE --- ---
    nemáte prosím někdo práci nebo alespoň nějaké materiály na některé z témat: Hypotetický sylogismus a Smrt na Nilu,
    Hypotetický sylogismus a Vraždy podle abecedy,
    Spor o univerzálie v díle Umberta Eca.

    je to dodatečná práce aby mě pustila ke zkoušce, a ty témata si teda opravdu líp vymyslet nemohla....
    thx
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    AKNINAJ: tzn že když je proferor debil, kterej nereaguje na maily a je neprijemnej a proste ti ho nedá tak končíš, nebo co jako? normalne se prece daji predmety presouvat atd, u nas platime skolny drahy jak prase a jeden zapocet ti muze ukoncit studium, nejaky zvlasni
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GWEEN:
    MODRAPUSINKA:Me zas tvrdili, ze je to dulezite predevsim pro dalkare, a pro ty, kteri studuji pri zam., ze se jim na zaklade toho papiru omlouva nepritomnost v praci....o bakalarce jsem neslysela nikdy nic
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MODRAPUSINKA: No, to u nás ve třídě někteří šílí. Tak prej odpověď ze studijního je - ne, nemusí. Tak doufám, že to tak je a bude.
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    PETITLU: je to jednoduchý. situace, že nedostaneš zápočet prostě nesmí nastat..Musíš se s profesorem domluvit, co máš udělat navíc, aby ti to dal, jinak je problém.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    u nás většinou, když má někdo větší absenci, tak se domlouví s učitelem a udělá nějakou práci navíc
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: me jde ale hlavne o to co se stane, kdyz ten zápočet prostě nedostanes?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    GWEEN: co????
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Necháváte si zapisovat známky do toho papíru "přehled studijních výsledků"? Prý to vyžadují na konci studia, jinak nepustí studenta k bakalářce.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: ten je v pohode tenle semestr..páč prej na to na UJAK už sere. Minulej semestr ale nechtěl dát zápočet spolužačce,který umřela máma-- nebyla neměla tušim splněnou jednu práci u něj. Nakonec jí to ale teda dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam