• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    WERCA23: ucitelum pis maily, nebo volej,) ja sem taky uhanela Mrackovou 2 tydny a dala mi to tam dneska,ackoliv sem vse mela hotove v radnem terminu pred prazdninama... a pochybuju ze by ti to odpustili kdyz na to tak koukam jak rejzujou
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: na jeji termin pisemneho testu sem nemela moznost se zapsat,beznadejne plno hed jak to vypsala... kazdopadne budu se ucit hlavne ty jmena dneska, vim ze to bylo i v testcentru... jen nevim jestli jsou moje vypisky dostatecny:ú Ale díky,)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Co dělat v případě, že práce k zápočtům jsem odeslala, ale kantoři stále nezapsali? Prominou mi v tom případě těch 5 litrů za dodatečný zápis
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: no je todost o náhodě...někteří tam šli bez učení a dali to - Já tam šel na 3krát - poprvé to zkusil, podruhé sem tam šel 2dny po dost ošklivym rozchodu takže taky loď a potřetí sem šel rači k ní na test. Zásada je se naučit jména a umět je přiřadit do škatulky- nebo co objevili - ta spojovačka je snad 1/2bodů.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    a ještě jeden někdo z druháku SMK nějaké užitečné vypisky z psychologie od Farkové do test centra? popř.rada
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    mám dotaz- chybou test centra a nejakeho tech.problemu jsem prisla o termin-nemohla jsem uskutecnit test takže uz by mi do konce zkouskoveho nesel rozestup 3dny-tzn mam uz jen jednu moznost. Pokud zkousku nedám ted v testcentru mám možnost rektorského termínu, když 15.9. je konec zkouškovýho a budu potom platit těch 5.000 kč o kterých tu mluvíte? Děkuju za odpověď ,))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    parada!:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: nevim jak u vás ale na SMK kamarádka byla dvakrát u mě v práci normálně posobě.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KU13AR: nejhorsi je, ze se nemam jak branit.... vyfotit si tu stranku nemohu takze to nemam jak dokazat... ovsem otazky typu kde lezi Styrsko a pod opravdu na 2nejsou... mit posledni termin a zasekavat se mi to vickrat a na zaklade toho neudelat zkousku a neukoncit rocnik, bych rvala jak pes...
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    FOXOVA: jj dle počtu studentů vydělaj za semestr cca 600 000 000,- přitom provozní náklady a platy učitelů sou sotva půlka..nn co naděláš
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    me se teda rep. test centru povedl fajn kousek.... sla jsem 1.9 na zkousku a porad se mi sekal pocitac s tim, ze odpoved nemuze odeslat... jedina moznost dle obsluhy bylo dat jedinou nabizenou moznost "zpet"a tak jsem se dostala zas do testu, ovsem do dalsi otazky... vysledek za 2, protoze jsem mela udajne 4 chyby. Nasrat, 4x se zasekl pocitac a obsluha to pokazde ukoncila s tim, ze jsem prvni po 2 mesicich a ze se nemam co divit.. za 50 tis rocne jsem nastvana tohle by se nemelo vubec dit....:[
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevíte jestli můžu jít ve třeťáku na praxi do mateřské školy, když už jsem tam byla v prváku? studuju spec. pedagogiku
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    BEJRA: za mimoradnej zapis je 1000,-. Musela jsem to platit kvuli blbosti tech fichtli na studijnim minulej rok. Pak je jeste dalsi palka a to je tech 5000,-. Rozdil mezi nima je, ze 1000,- je pokud mas predmety splneny a jen ses nezapsala vcas, neuhradila vcas poplatek apod., 5000,- pokud nemas splneny predmety...
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    BEJRA: Je to dokonce za 5000,- plus 2 kila za žádost o opožděnej zápis!:)
    Jestli máš nějaký nedodělaný předměty, tak na to máš pak čas do konce listopadu!
    BEJRA
    BEJRA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost se zápisem po termínu? Opravdu se za to platí tisíc korun??
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    tak uz je mi to jasný:D já si řikal..sem ve třetáku ale sem 103B :D ale SMK
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    spec. pedagogika
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: a obor?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MAD_CADDY: I02B
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    no my mame ten rpzvrh teda take paradni...sudy tydny mame rozfrcane do celeho tydne, uterky a stredy do 20:00 a podobne, ale za to v liche tydny mame skolu treba jen dve hodinky denne....ale zadny den volny....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam