• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SIAN
    SIAN --- ---
    KU13AR: ne materiály ne, děkuju, to mám od kolegy, co je teď ve druháku, spíš jen jestli by někdo nááááhodou nebyl se mnou ve studijní skupině... protože mě ti hajzlové nedali do skupiny s mojí kamarádkou.... bohužel to nejde, i když v Bc. studiu to šlo..
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    SIAN: já už mám 1 ročník navazujícího Andragogiky za sebou, ted sem přerušil na diplomku a z důvodu peněz, potřebuješ materiály nebo něco?
    SIAN
    SIAN --- ---
    nezačíná teď někdo náhodou Andragogiku Mgr.?
    MALLAJKA
    MALLAJKA --- ---
    DZEJNY: jojo :)
    mé rozhodnutí udělat rozdílové zkoušky a jít na Ing. jinam vedlo i to, že neotevřeli navazující obor k Bc. (pořád máme vítr z ponechání agreditace, že) a bylo mi řečeno, že na jiný obor musím mít přípravný kurz/rozdílovou zkoušku, to celé za 7kkč. Takže nehraju.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    včera jsem měla poprvý hradeckýho a taky jsem ho vůbec nestihla :-D
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    MODRAPUSINKA: mám osnovu výzkumu z MU kam jen dosadíš co zkoumáš a logicky ti to vyplyne, pošli mi maila do pošty a pošlu ti to, z práce na úložiště nemůžu máme to blokovaný
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    toho jsme nemela..ja mam hradecky a nechapu to a toho amme az ted a data uz mame sbirat,ale jak mam sbirat data,kdyz nevim jak se to dela.. nejak nevim co mam zjistit.l.mam tema zacinajici ucitel,ale na co se mam ptat? jaky je cil? kde vemu ty hypotezy?:(( propadam panice a depresi
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    tobě to nevysvětlil pan Prof. Kodým?:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    kdo mi pomuze udelat vyzkum?:DDD ty woe,jak se to dela? ja vubec nechapu...nevim kde zacit, jak zacit, co zjistit.. :(((
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Když je zápis do 15tého, doufám že tím je myšleno včetně toho 15tého?
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Opouštím tento ústav s rozporuplnými pocity a vubec nechapu jak po účastnících mé promoce vůbec může někdo chtit aby platili 100 Kč vstup. neuvěřitelný.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    WERCA23: nemám,ale na komunikaci v Moggisu bezela zpráva, že jí máme psat na mail blanka.mrackova@centrum.cz ozvala se mi zpet behem dne,narozdil od ujak mailu,který asi nevyužívá,)


    MAD_CADDY: díky, už se na zejtřek moc těším:D
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    PETITLU: Píšu ale bez odezvy...A máš na tu Mráčkovou telefon? Ta mi taky chybí. Nebo pokud někdo má číslo na Mathausovou a Otakára? Díky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: hele já byl pak tak zoufalej že sem si prostě udělal"kartičky" a chodil a učil....tak hodně štěstí
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    WERCA23: ucitelum pis maily, nebo volej,) ja sem taky uhanela Mrackovou 2 tydny a dala mi to tam dneska,ackoliv sem vse mela hotove v radnem terminu pred prazdninama... a pochybuju ze by ti to odpustili kdyz na to tak koukam jak rejzujou
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: na jeji termin pisemneho testu sem nemela moznost se zapsat,beznadejne plno hed jak to vypsala... kazdopadne budu se ucit hlavne ty jmena dneska, vim ze to bylo i v testcentru... jen nevim jestli jsou moje vypisky dostatecny:ú Ale díky,)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Co dělat v případě, že práce k zápočtům jsem odeslala, ale kantoři stále nezapsali? Prominou mi v tom případě těch 5 litrů za dodatečný zápis
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: no je todost o náhodě...někteří tam šli bez učení a dali to - Já tam šel na 3krát - poprvé to zkusil, podruhé sem tam šel 2dny po dost ošklivym rozchodu takže taky loď a potřetí sem šel rači k ní na test. Zásada je se naučit jména a umět je přiřadit do škatulky- nebo co objevili - ta spojovačka je snad 1/2bodů.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    a ještě jeden někdo z druháku SMK nějaké užitečné vypisky z psychologie od Farkové do test centra? popř.rada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam