• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    GWEEN: hele jak kdo.. někomu jsem psal před týdnem a ještě neodepsal, jednomu jsem psal dnes a odepsal během dvou minut. Je to hrozně individuální
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Osobně to mám 250km do školy :)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    GRUNGE: Aha díky. Cos jim psal, prosím? Já asi napsala něco blbě, protože mi neodpovídaj, ehm.
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    GWEEN: nejlepší je toho učitele osobně kontaktovat a domluvit se, popřípadě přes email. Já to řešil přes ten mail.
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Prosím vás, jak jste si zadávali téma na bakalářky. Trochu nechápu ten postup. Nejprve (dle instrukcí) bych měla zkontaktovat vedoucího, zda by mohl vést moji práci. A pak si mám vybrat téma? Nebo jak se dozvím, která témata jsou ještě volná? Rezervace v Moggisu nefungují. Tam si člověk může rezervovat co chce a pak se dozví, že to téma již dávnoo vlastní někdo jiný.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: tak joo, preju ti to a vubec nezavidim:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: ne kecám:D jásem až v další skupině:D Materiály mam připravený ted dočítám posledních 100stran a mam na to ještě o týden víc..takže pohoda:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: tady nekdo machroval.))))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Studentky a studenti, kteří připravují BP pod mým vedením, se dostaví dne 19.10. na katedru SMK, B 203, do konzultačních hodin 10.30 - 14.30.
    Přinesou 1. kapitolu BP (cca 12 až 15 stran) a zadání práce. Na konzultaci bude domluven přesný harmonogram přípravy BP, konzultace dalších kapitol v listopadu, prosinci a lednu. Účast na konzultacích je povinná.


    a sem v prdeli:D 14dní na 15stran:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: neser!:))))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: no obsah a seznam literatury mi napsal Novák:D takže to už mam taky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: no,to je lepsi..alespon by me to donutilo neco delat.. tahle mam jen obsah, seznam literatury z jaky budu cerpat a nastahovany nejaky materialy, ale nenapsala jse, jeste ani carku:(
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: aha ...no tak Otto to řeší semnou teda víc...akorát teda už za měsíc mam mít prvních 15stránek
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: no, ta mi rekla, ze mam prijit az budu mit teoretickou cast,ale tu jeste nemam a prej je uz nejvyssi cas sbirat data do vyzkumu a zacit, tak jsem chtela zacit uz alepson s tim a nez se mi to vrati, tak delat na teoreticky casti.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: neměl by ti s timle poradit vedoucí práce?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: a myslíš, že mi pomůže i s takovýma věcma jako jsou hypotézy a jaký otázky dát do dotazníku, abych zjistila to co vlastně zjistit chci? připadam si jak demnt, když to neumim, ale já si s tim vážně nějak nevím rady...nikdy jsem to nedělala...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    No my na to měli minimálně Mediální publikum a výzkum veřejného mínění a Bakalářský seminář a trošku i Psychologie lidské komunikace (někdo to s Drdlou probíral).

    Každopádně jestli s tim potřebuješ poradit Jarda Huk co učí Mediální publikum a výzkum veřejného mínění - člověk co pracuje pro STEM ...a myslim že o tom ví všechno

    huk@stem.cz

    napiš mu ..je dost ochotnej
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nějak nechápu proč děláme státnice z předmětů, který jsme měli jen v prváku jeden semestr...
    a taky nechápu jak máme dělat výzkum, když nám k tomu nikdo nic neřekl...
    začínám hodně litovat toho, že jsme šla na tuhle vadnou školu.
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    SIAN: já začínám :)
    SIAN
    SIAN --- ---
    KU13AR: ne materiály ne, děkuju, to mám od kolegy, co je teď ve druháku, spíš jen jestli by někdo nááááhodou nebyl se mnou ve studijní skupině... protože mě ti hajzlové nedali do skupiny s mojí kamarádkou.... bohužel to nejde, i když v Bc. studiu to šlo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam