• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    urcite sis vybrala ten NEJLEPSI postizenej ustav na svete !!

    prodam & vymenim za jinou komoditu

    - SONA STROBLOVA - FILM A TV JAKO AUDIOVIZUALNI ZPROSTREDKOVANI SVETA, FILMOVA A TELEVIZNI DRAMATURGIE A PROGRAMOVA SKLADBA

    - OLGA NYTROVA, MARCELA vyndana PIKALKOVA - ETIKA A LOGIKA V KOMUNIKACI


    PROSIM VAS JE TADY NEKDO S DIPLOMEM (z bakalare, magistra) z UJAKu?? Spis nez diplom, shanim nekoho, kdo by mi udelal sken sveho DODATKU K DIPLOMU.. chci jen zjistit, jestli tam mame vsichni v anglictine naproste PICOVINY, nebo jen ja.. ?

    jako v pohode nebudu komentovat kvalitu vyuky (druhy mesic na UK pozoruji,ze na UJAKu byli i kvalitnejsi prednasky.. ) ale je to hodne o osobnim zapalu pro studium..
    nebudu komentovat, ze jsem se po trech letech, kdyz jsme tomudle ustavu zaplatil 150 000 kc a ve finale jsem se nedostal na SVOU VLASTNI PROMOCI, pac listky byli vyprodane.. ale ze dostanu neplatny diplom, a v priloze mam anglicky napriklad " if they pass maturitni zkouska it openTs them opportunity to study on university.." fakt nechapu, to snad delala naka postizena z studijniho v google translate.. hlavne kdyz po nich chci napravu veci, tak Kuncova na ferovku se zbali, oblece a zdrhne.. a kdyz cekam HODINU na vedouci studijniho,tak mi po hodine cekani reknou,ze se se mnou ani bavit nebude, ze je vse v poradku.. ve finale jsem chtel mluvit s dekanem, je na tom dodatku podepsanej.. k tomu se prej v zadnem pripade nedostanu...

    hlavne by me zajimalo,kolik takovych diplomu rozdali.. treba kdyz to ma nekdo doma schovane, tak to nepotrebuje mit angilcky spravne, ale kdyz to chci poslat jako prilohu k zadosti na erasmus, nebo zamestnavateli do zahranici, tak to uz nedela ostudu UJAKu ale celemu statu.. jo a hlavne, ten dodatek, je pro to, aby tam byli vypsane predmety i v anglictine, aby si mohli vsichni udelat predstavu o tom co si studoval..to tam bohuzel prelozene do anglictiny neni.. takze ten dodatek postrada smysl + jsou tam gramaticke, syntakticke chyby a preklepy + uzasnej preklad maturitni zkouska v ramci anglickeho textu.. fakt ostuda!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    GWEEN: nn je to prostě starej docent...vlastně ani neivm kolik mu může bejt ale tak to je jeidný mínus no, že mu to musim nosit papírově
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    JJ dálkový. Týpek přichází ze středověku, ne? :) Nakonec to budu dělat u J. Eisela. Snad bude v pohodě. Na vymýšlení vlastního tématu jsme bohužel málo invenční, no.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    No tak tovypadá že máš dálkový..nám někteří učitelé to nabízeli v seznamech na hodinách...na druhou stranu si můžeš vymyslet vlastní téma a prostě ho zkusit u někoho kdo se tomu "blíží" co se odpovědi týče....je to dost individuální jak bylo řečeno...někdy odpovídaj hned někdy až podzějc...já dělám bc. u týpka co si nerozumí s počítačem takže mail ani nepoužívá
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Tak mi zatím odepsala Salivarová. Nevíte někdo náhodou jaká je. Tak nevím, mám čekat, nebo to vzít, chjo.
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    GWEEN: hele jak kdo.. někomu jsem psal před týdnem a ještě neodepsal, jednomu jsem psal dnes a odepsal během dvou minut. Je to hrozně individuální
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Osobně to mám 250km do školy :)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    GRUNGE: Aha díky. Cos jim psal, prosím? Já asi napsala něco blbě, protože mi neodpovídaj, ehm.
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    GWEEN: nejlepší je toho učitele osobně kontaktovat a domluvit se, popřípadě přes email. Já to řešil přes ten mail.
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Prosím vás, jak jste si zadávali téma na bakalářky. Trochu nechápu ten postup. Nejprve (dle instrukcí) bych měla zkontaktovat vedoucího, zda by mohl vést moji práci. A pak si mám vybrat téma? Nebo jak se dozvím, která témata jsou ještě volná? Rezervace v Moggisu nefungují. Tam si člověk může rezervovat co chce a pak se dozví, že to téma již dávnoo vlastní někdo jiný.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: tak joo, preju ti to a vubec nezavidim:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: ne kecám:D jásem až v další skupině:D Materiály mam připravený ted dočítám posledních 100stran a mam na to ještě o týden víc..takže pohoda:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: tady nekdo machroval.))))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Studentky a studenti, kteří připravují BP pod mým vedením, se dostaví dne 19.10. na katedru SMK, B 203, do konzultačních hodin 10.30 - 14.30.
    Přinesou 1. kapitolu BP (cca 12 až 15 stran) a zadání práce. Na konzultaci bude domluven přesný harmonogram přípravy BP, konzultace dalších kapitol v listopadu, prosinci a lednu. Účast na konzultacích je povinná.


    a sem v prdeli:D 14dní na 15stran:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: neser!:))))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: no obsah a seznam literatury mi napsal Novák:D takže to už mam taky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: no,to je lepsi..alespon by me to donutilo neco delat.. tahle mam jen obsah, seznam literatury z jaky budu cerpat a nastahovany nejaky materialy, ale nenapsala jse, jeste ani carku:(
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: aha ...no tak Otto to řeší semnou teda víc...akorát teda už za měsíc mam mít prvních 15stránek
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: no, ta mi rekla, ze mam prijit az budu mit teoretickou cast,ale tu jeste nemam a prej je uz nejvyssi cas sbirat data do vyzkumu a zacit, tak jsem chtela zacit uz alepson s tim a nez se mi to vrati, tak delat na teoreticky casti.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: neměl by ti s timle poradit vedoucí práce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam