• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja taky... zrovna tento vikend
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    skoda,ze mam skolu sobota,nedele:DD
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    jupí rektorský volno hned po 17. listopadu...škoda že mam školu jen pondělí utery středa:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: dej mi zase maila-poslu ti. uz to mam-ty autoregulační metody:) a mate taky z penologie vysvetlit nejaky ty pomy? nemas?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: taky potřebuju :-/
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nemáte náhodou někdo vypracované otázky ze třeťáku na autoregulační metody? a taky by se mi hodila zápočtová práce na penologii:DD
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DAANJE: máme ho na Reklamní tvorbu....bruálně zapálenej týpek, přímo z praxe...vlastně výuka je spíš podána jako zkoušenosti z praxe....řekl bych že jestli stejnym způsobem povede bp tak super
    DAANJE
    DAANJE --- ---
    nekdo neoakou osobní skušenost s Ing. Rakem Jarošem ??? byl mi doporučen na bakalářku, ale bohužel ho vubec neznám...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PSAJKOU: vypsal termín na 16. ? To je fajn páč na 16. svolal všech 15 lidí kterejm vede bakalářky...to určtě za ty 3 hodiny stihne
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    MAD_CADDY: oprava, listopadu. vypsal termin na toho sestnacteho, tak uvidime, nejak to dopadne. kazdopadne moc diky!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: mluvil jsem o tom s Hukem....on to dost rozjebal ten "registrační systém" řekl bych že spousta jich ještě má volno jen je to psoraný tim systémem...mam pocit ze zrovna Huk ještěbere...a jako nedělat u otty ..tak bych šel k němu
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: ono je mozny ze se to casem vytribi a nekteri budou volni, ale ted v tento moment na SP je plno:[ a nebo temata, jez jsou mi dost cizi takze o nich nechci psat.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: tak to se divim, že "nikdo neni" u nás ve třetáku ještě TED si lidi dořešujou a měněj vedoucí prací
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: nene, ve druhaku, ale jestli jsem jeden z tech "poctivejch"ci co, nevim, zkratka zadnej vhodnej vedouci s pro me jakym koliv prijatelnym tematem uz nebyl volnej... a to jsem jich obvolala 10...:[

    jinak jsem napsala i tajemnici, a pry by to melo byt v pohode, takze ted uz jen dojet do praglu a vyridit formality.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PSAJKOU: http://www.uloz.to/1697393/skripta-hmk-pdf?utm_source=search&utm_campaign=0&utm_medium=all

    ty skripta jsou základ ...má zásadu - máš-li cizího autora - ze skript dá otázku z česka...a naopak. Do konce září? já myslel že už je listopad? Mam právě takvoej pocit, že už máš smůlu....jestli k němu chceš jít na konzultačky, tak bude pěkně nasranej, páč má ted plný ruce práce s bakalářkama a často chodí do nemocnice
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    PSAJKOU: Hele ja nejaky nekde jeste mozna mam... na historii mediální komunikace vid?
    Muzem se domluvit v poste... juknu az budu dom
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    MAD_CADDY: mam podminenej zapis totiz, takze to musim mit hotove do konce zari ... delam to ve stredu sestnacteho. a ty skripta nemas? ja sem se ucila nejak jenom z poznamek z hodin, no.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: btw ty si ve třetáku?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PSAJKOU: teprv ted jdeš za Ottou dodělat zkoušku? Nebo jsi u něj až na takle pozdní termín domluvenej/ná? Jinak u něj neexistuje žádná "literatura" krom skript.... u něj si vybereš nějakýho žurnalistu o kterym musíš toho mít fakt nadrceno - kor jestli jdeš takle nadodatečnou zkoušku - tzn. opravdu nestačí jen si přečíst životopis...nejlépe jeho knížky a knížky nebo články co někdo napsal O NĚM. Kdy tam jdes?
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FOXOVA: Ja sem donesla normalně životopis do kanclu na studijním, tam ho vzali a za nějakej čas mi přišel dopis, že je to okey... nevim jestli by nám paní studijní podle životopisu byla už schopná povědět jestli je to košer nebo ne ale zkusila bych se zeptat, už co bych to tam davala jaka je šance na schválení... nebo asi poslat mejl rektorovi ale nemam šajn o tom jak rychle odpovídá:)
    Hodně zdaru, snad ti to taky projde:)!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam