• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: no, poridit bych si ji klidne i poridila,ale kdo mi ji prelozi do me reci netusim:D :// obavam se, ze na tomhle predmetu pohori moje kariera na ujaku...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: joo tak to by mě taky zajímalo. ani moc nevim jak se mám učit. jako pořídit si učebnici statistiky? nééé
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    jak jste udelali zkousku v testcentru z pedagogickeho vyzkumu? vzdyt je to nemozne se to naucit:((( nemate nahodou nekdo ty otazky alespon? HELP! to je moje smrt
    CALE
    CALE --- ---
    Ahoj, sháním veškeré možné podklady k EHS na první semestr magisterského studia... budu moc dlouho zavázán a vděčný za jakékoliv materiály... zrovna takový Havlík - Sociologie či dějiny / geografie... vzpomínám na dobu kdy jsem na BIVŠ vypaloval prvákům DVD se veškerýma vypracovanýma materiálama včetně státnicových otázek (mohu když tak vyměnit), snad se mi tyto dobré skutky vrátí ;)
    Prosím ozvěte se mi do pošty nebo i tady. Moc děkuji.
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    tam je všechno pohoda a pak si jim někdo opavažuje vytýkat úroveň :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    BAARYNKA: dik.

    nemate nahodou nekdo otazky za socialni psychologie od nej?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    FOXOVA: MY HO TAKY MĚLI A BYLA TO POHODA.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GWEEN: aha, tak to zni zajimave:] dik
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    FOXOVA: Měla jsem Demjanenka z Andragogiky v prváku. Zkouška proběhla stylem, že Demjanenko stál vpředu, třída plná, takže jsme seděli natěsno vedle sebe a opisovali od sebe.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    nemel jste nekdo demjanenka? Jakej je u zkousek? nekde jsem zaslechla ze na prednaskach je pohodar, ale u zkousek je hodne prisnej.....
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: měl....tohodle člověk sem obrečel....pro mě opravdu osobnost, kterou sem obdivoval a respektoval...
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: :(
    Mel si u nej bakalarku?
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    NIK0LKA: ne:/ dej pak kdyztak vedet, zda uz ho mas, diky:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Vážení posluchači/ky

    oznamuji Vám, že v neděli 18. prosince zemřel po těžké nemoci drahý kolega Doc. PhDr. Otto Novák, CSc.

    Pan docent byl u zrodu naší katedry a po celou dobu byl jejím členem, který se snažil nejen posluchačům ale i kolegům předávat své bohaté znalosti a zkušenosti.

    Navšívil jsem jej v motolské nemocnici den před operací a jeho hlavní starostí bylo, jestli nemá na katedře vůči posluchačům a kolegům nějaké dluhy. A kdyby se do vánoc nedostal z nemocnice tak abych všem vyřídil pozdravy a popřál za něj krásné svátky.


    Radek Mezuláník

    Prosím o vzpomínku na něj.



    PS. Datum posledního rozloučení ještě nebylo rodinou stanoveno, pravděpodobně po vánočních svátcích.


    .... nemam co k tomu dodat... nevim co to je za zkurvenej měsíc todleto!!!!!!!!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    PIRYUS: je to stránkách školy
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    ahoj, nevíte jak má být dlouhá odborná praxe ve třetim semestru? kolik pracovních dní?
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    přišlo vám už někomu ubytovac.stipendium?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevite od kolikateho je otevrene testcentrum?
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    WERCA23: ja mam nejake materialy... Posli mi do posty emajl a ja ti to poslu:)
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo nahodou neco ke zkousce z aktual.problemu soucas.pedagogiky? nejlip k vacinove? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam