• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevite od kolikateho je otevrene testcentrum?
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    WERCA23: ja mam nejake materialy... Posli mi do posty emajl a ja ti to poslu:)
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo nahodou neco ke zkousce z aktual.problemu soucas.pedagogiky? nejlip k vacinove? diky
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo Fričovou na Management médií? Potřebovala bych zápisky z hodiny, z kterých má být test...Děkuju!!!
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    CHICA: mám poslední zpracovaný státnice mgr
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: okej, uz aby to bylo!:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: 108 000 znaků, tj. 60 normostran ve formátu A4 a nepočítají se do toho přílohy
    UMA
    UMA --- ---
    vite prosim nekdo, jaky je minimalni rozsah diplomovy prace? 60 stran?...
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    někdo kdo studuje EHS Bc.? Potřeboval bych poradit, tak prosím do pošty, děkuju
    CHICA
    CHICA --- ---
    nemáte, prosím, někdo otázky na SZZ z loňského roku ze vzdělávání dospělých, Bc.? Už nám to bylo několikrát slibováno (samotnou vedoucí katedry), že nám je uveřejní, ale dosud se tak nestalo... ráda bych věděla, z čeho že to budu mít za pár měsíců státnice... Děkuji!!! :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: ja taky... zrovna tento vikend
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    skoda,ze mam skolu sobota,nedele:DD
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    jupí rektorský volno hned po 17. listopadu...škoda že mam školu jen pondělí utery středa:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: dej mi zase maila-poslu ti. uz to mam-ty autoregulační metody:) a mate taky z penologie vysvetlit nejaky ty pomy? nemas?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: taky potřebuju :-/
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nemáte náhodou někdo vypracované otázky ze třeťáku na autoregulační metody? a taky by se mi hodila zápočtová práce na penologii:DD
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DAANJE: máme ho na Reklamní tvorbu....bruálně zapálenej týpek, přímo z praxe...vlastně výuka je spíš podána jako zkoušenosti z praxe....řekl bych že jestli stejnym způsobem povede bp tak super
    DAANJE
    DAANJE --- ---
    nekdo neoakou osobní skušenost s Ing. Rakem Jarošem ??? byl mi doporučen na bakalářku, ale bohužel ho vubec neznám...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PSAJKOU: vypsal termín na 16. ? To je fajn páč na 16. svolal všech 15 lidí kterejm vede bakalářky...to určtě za ty 3 hodiny stihne
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    MAD_CADDY: oprava, listopadu. vypsal termin na toho sestnacteho, tak uvidime, nejak to dopadne. kazdopadne moc diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam