• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Nevíte kolik je poplatek za podmíněný zápis?
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: tak to osloveni bych i rozdejchala vzhledem k jeji aktivite! mne akorat stroblova vycte miliardu veci a makej devenko!:)
    prave ze s tim rozsahem vim, ze dost prudej, kdyz je to takhle o dost vic..no to me se nemuze stat.)))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: jj všechno mi do puntíku opravila:D nečekal sem...už sem podle jejích doporučení opravil první kapitolu.

    Taková bakalářka může být nevýhodou. Ta kamarádka byla u nich v Pardubicích nebo odkad to je za nějakou ženskou a ta jí s tim poslala doprdele, že se pod to nepodepíše a že to nesplnuje to zadání. Hashemi jí na to řekla:

    Skrtat text pokladam na zaklade sve 25lete praxe, s usesnym obhajenim asi 500 studentskych praci - a navic z pozice profesora v oboru (uprimne ji zrejme nikdo jiny na UJAK nema) za nenalezite." :D

    :D ale teda sere mě že tý kámošce říká "milá martino" a měl "pane kolego":D
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: ti to opravuje?! tak to je sekec!
    nicmene bakalarka na 110 stran muze byt spis nevyhodou imho..
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Takže po tom co umřel Otto jsem včera poslal prof. Hashemi pour Soleiman první dvě kapitoly s dost zaťatou prdelí, páč to ještě nikdo nečetl, takže se klidně mohlo stát, že mi řekne : děkuji nechci.
    Nestalo se, i když sem to poslal v 19:30včera už ve 20 jsem tam měl odpověd a za zbytek večera opravila první kapitolu, dnes opraví prej druhou a POZOR... psala mi kamarádka která má bakalářku 110stran. Hashemi všechny ty strany v Brně vytiskla a poslala jí DOMŮ všechno poštou:D Já byl taky tázán o adresu, takže čekám to samý. Dost přemýšlim že bych u ní pokračoval i s další prací. Docela se už těšim na první konzultaci.
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: tvl:( to je na prd...ja mam tenhle vikend skolu a to se mi teda vubec nehodi, potrebovala bych na tom delat a ne drepet od osmi do sedmi ve skole, to nepreziju!
    tak drzim palce, at to zmaknes!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: ty jo,co bych za to dala! rasinova mi vazne nerekal vubec nic! ted jsme tam jela na konzultaci az z chomutova a byly jsme domluveny,ze ve 14.15 u nic. vzala me az v 15.15 a to uz byla unavena ze tri konzultaci prede mnou,takze me doslova vypakovala a rekla mi,ze mam teda jako fakt makat,ze v pondeli mam prijit znova a mit to dopsany a udelany vyzkum. predtim jsme ji psala,ze vyzkum nedelam,pac cekam az mi poradi s otazkama,jestli jsou spravne.. neporadila,takze jsme s nim mohla klidne zacit o tyden driv. proste si to delam komplet sama a ni bych se nedivila,kdyby mi rekla,ze nema uz cas na finalni kontrolu:(((
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: husty...ja mam stroblovou a ta do me zas keruje kuli kazdy "blbosti", coz je asi lepsi varianta, ale uz sem z toho dost vycerpana:(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevíte někdo jak to je s rozdílem mezi průzkumem a výkumem? vedoucí BP mi řekla,že když budu mít málo respondentů(třeba 30), tak nemám psát,že jsme provedla výzkum,ale průzkum,ale viděla jsme BP se 40 respondentama a bylo to nazvany normalne výzkum. Imho, rašínová je super sympatická ženská,ale jako vedoucí BP úplně k hovnu. Neporadila mi absolutně s ničim a mojí práci jen přelítla pohledem a řekla mi,že to mam hezky udělaný-neměla jsme to ani dodělaný,vytisklý jen tak jak si to píšu já,...
    SIAN
    SIAN --- ---
    MAD_CADDY: vedl mi bakalářku a byl to docela porod s ním.... Je to děděk protivnej!
    UMA
    UMA --- ---
    tak opet me po roce preruseni studia UJAK "bavi"...
    nejprve mi na studentskych strankach visi zkouska, ktera se me netyka, to jeste pani na studijnim zvladla po nejakych tech dnech vyridit...
    dale pak spatny rozvrh, uplne jineho rocniku...nez sem pani na studijnim vysvetlila, ze to skutecne neni moje, radsi me odkazala na ajtaky...
    dobre, to sem taky vyresila ..
    a opet pro velky uspech mi na strankach visi ona zkouska, ktera se me netyka...tak opet IT oddeleni, uvidim, co se bude dit dal, zacina to byt jak na urade
    za co ze jim to vlastne platime?!!!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo ze specky bakalářku na téma integrace nebo něco podobného?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SIAN: co máš proti Bartákovi?:-)
    SIAN
    SIAN --- ---
    v poho, já už si mezitím zařídila Brycha :D je lehce ironickej pořád stejně, jako když nás učil... to bude sranda. Ale horší než Barták být nemůže snad nikdo
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    _JP_: ono neni nikde potřeba aby ti práci někdo vedl, když se na to cítíš
    _JP_
    _JP_ --- ---
    SIAN: tak beru zpět, promiň :) on ten kámoš měl Totha, ale Štefana, oni jsou tam bráchové :)
    no ale otázka je, jestli vůbec na UJAKu je potřeba, aby ti někdo práci vedl :))
    SIAN
    SIAN --- ---
    _JP_: o ou, díky za info... všichni co stojí co k čemu už jsou bohužel obsazený... ach jo :-)
    _JP_
    _JP_ --- ---
    SIAN: kámošovi vedl bakalářku, teda spíš nevedl, myslim že komunikace s nim za moc nestála a bylo těžký ho k něčemu dokopat
    SIAN
    SIAN --- ---
    znáte prosím někdo tohoto profesora?

    Ing. Mgr. Toth Daniel, Dr.

    jde mi o vedení diplomky
    díky
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mno nevim, Karkosova si na nas honi ego cico... polovina lidi to v testcentru nedalo. Chce po nas vylozene encyklopedicky data. Uz se vidim v poradne pred ditetem LMD a ja plnou hlavou letotoctu...:[
    vypisuje ted narychlo terminy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam