• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: nechápu ty peníze? nebo je to jako ironicky?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim, nemate nekdo na prodej literaturu pro spg pro 2 a 3 rocnik? dik
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    uff, tri hodiny hradeckyho je fakt sila... myslim, ze zapocet bude stat hodne penez....
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    pro zajímavost

    Hub Praha letos poprvé přináší do České republiky Social Impact Award, soutěž pro studenty vysokých škol, kteří mají zajímavý nápad nebo projekt, který kombinuje společensky prospěšné cíle s podnikatelskou aktivitou. Vítězové mohou získat až 4000 EUR a odbornou podporu pro rozvoj svých projektů.

    bližši info je k nalezení zde [ Social Impact Award 2012 / ostatniother / 20.2.2012 / Evropa - Česká republika ] a samozřejmě také na webových stránkách soutěže http://socialimpactaward.cz a https://www.facebook.com/socialimpactaward
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: já to chápu až moc dobře a nevim teda co studuješ ty, ale spoustu pedagogu i když né s akademickym titulem je dobrejch právě proto, že jsou z praxe, psal jsem že todle řikal Novotný a souhlasim s nim v tom, že je sakra rozdíl jestli třeba zrovna Politologii učí on, nebo nějakej pan Talíř, kterej seděl za černoprdelníky u koryta a byl primatorem budějic, ale co se teoretickýho poznání o kterym by mluvil ví uplný nic. Každopádně, aby na na VŠ učil bakalář mi přijde zcestný, když i na střední školu potřebuješ o lvl vejš. btw ukaž mi jednoho z těch Jemelků, Grusovejch, Prokůpků a podobnejch pofidérních existencí kteří z nich jsou doktoranti chápu že se ti to hodilo do tvý argumentace, ale z nich to neni nikdo
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    A kdo má zkušenost s TOTHEM D.???
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    MAD_CADDY: Ty to nechápeš, ale na všech univerzitách je to zcela běžné, když je asi někdo doktorand, tak je taky MGR, nebo ING....ale to ty asi nechápeš... to že si ujak kupuje docenty a profesory, aby obhájil svoje jinak dost pofidérní stdium je jiná věc, tak jako tak na tu přehršel nabranejch lidí nemají pořádně čas, když vidím jak se vyžíváš v titulech viz. tvůj komment, je úplně jasný jakou máš motivaci ke studiu
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    nemáte někdo ze specky vypracované státnicové otázky?
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    tak jinak, nemá někdo zkušenos s učitelem Bc. Jan Stejskal?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SARCICA: no ale tak docent je vejš než doktor ne? respektive na akademické půdějo
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MAD_CADDY: Sympaťáka Budíka :))) jo koukam že to neni docent, ale CSc., takže doktor :) no měl z toho taky prdel, toho učitele si nejsem jistá jestli postřeh, protože ono to bylo celý takový zmatený :D no nejvtipnější bylo že to mysleli vážně, že to má bejt přátelský , ale bylo to šíleně vtipno-trapný :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    omfg:D a koho ste měli?:d v takovejch chvílích si řikám, že je dobře že se toho doc. Novák nedožil...todle by nevydejchal...on byl taková stará škola
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MAD_CADDY: jj, ale takovym stylem... "ahoj, já jsem Zdenda! (zamával) A já jsem Zdeňka (zamávala) ... Začíná nový semestr a to znamená co? No přece že to musíme zapít... A kde? No přece v Nebi na Václaváku... to zní dobře a kolik je vstup? 40 kaček! a co když si budu chtít vzít kámoše co k nám nechodí? ... no tak dá o dváááácu víc..." bla bla :D dávali si navzájem otázky jako že se potkají 2 kámoši na ulici a dělali z toho divadlo... nakonec zamávali oba najednou a šli dál :) no všichni jsme se pobavili :)))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GRUNGE: jednoznacne Machovec :)
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    Potřebuji doporučit učitele na anglický jazyk, kterej to tak moc nehrotí...budu vděčný za všechny zkušenosti, nevím u koho si zvolit zkoušku.
    Na výběr mám z: PhDr. Martin Machovec,BA. Ryan Scott,BA.Nathaniel Patton,Mgr. Zuzana Balcarová,Mgr. Kristýna Nováková,Bc. Jan Stejskal,Mgr. Vilma Houdková
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SARCICA: LOL jako do přednášky?:D
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Hééj, taky vás ted přišli pozvat na UJAK party? Nejvíc vtipná dvojka :D a když odcházeli tak na DOCENTA prej "nashledanou pane učiteli!" :DDD
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    KU13AR: jo, ale radsi zeptam, kdyz si nejsme necim jista... v prirucce se taky vsechno nepise, vis:)
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: no kazda podkapitola i kapitola by mela mit min.1 stranu, ale v prakticky casti to taky tak uplne nemam a proslo to (zatim.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam