• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: dik moc posta :))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: hele, ja nechci ted machrovat,kdyz uz to mam za sebou..taky jsem z toho byla na prasky a delala to na dvakrat, ale fakt to neni tak desny jak to vypada. precti si gavoru a dej mi maila-poslu ti vypracovany otazky,ale je to asi tak tretina z toho co tam dava. ja tam samozrejme mele zrovna to, co vypracovany nemam:DD, ale na zaklade gavory a tech otazek co ti poslu to pochopis. dulezity je to cist fakt peclive a porad si opakovat,ze to je jednoduchy,ale jen slozite napsany. fakt to tak je. byl tam treba uplne primitivni priklad na procenta, ale on to napise tak,ze to vypada jako neco tezkyho na co potrebujes kalkulacku. jak rika baarynka-da se to logicky odvodit, cmeuz ale neuveris az to poprvy uvidis:DDDD
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    BAARYNKA: a jak znely ty otazky_ ja si je porad neumim predstavit
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no já nevim, ale od nás dali zápočet z hradeckýho všichni. co jsem měla já otázky, tak se daly skoro všechny logicky odvodit.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: mno uvidime....dik
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: dám ti příklad měli jsme dva předměty Zpravodajství publicistika tisk a Zpravodajství publicistika rádio - podmínkou "připuštění" ke zkoušce bylo míti hotové oba "zápočty" tzn. musel jsem odevzdat práci jak z tisku tak z rádia, abych mohl jít do testcentra na test

    Jinak škola právě malé, lehčí testy vždycky uznávala. Verner byl fakt extrém, nevím jak je to se zkouškou toho Hradeckýho
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak ted nevim... cetla jsem si skolni rad a tam je : Zápočet: Neklasifikovaná forma hodnocení, která se uděluje za splnění komplexu povinností, jež akademický pracovník stanovil pro daný předmět; podmínkou může být účast na výuce případně odevzdání seminární práce. Zapisuje se slovem „započteno“.
    2. Výsledky zkoušek jsou klasifikovány známkami „výborně“ (1), „velmi dobře“ (2), „dobře“ (3), „nevyhověl“ (4).
    Zápočet osvědčuje splnění stanovených studijních povinností, jeho udělení předchází konání zkoušky.



    jsem ted trochu zmatena. zapocet neklasifikovan znamkou, ale v jine vete se o zapisu hovori ve spojitosti se zkouskou... tak jak to tedy ma byt?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: prosimte nevis co dava za otazky_ dost me vydesil kalkulackou....
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    jako on vypada fakt silene, je to pres ten typ clveka, kterymu dela dobre ponizovat ostatni. Uz jen bakalarsky seminar se zapoctovou praci min 10 stran je hukot.

    MAD_CADDY:pokud zapocet nesmi byt zakoncen pisemnkou, tak v tom pripade i hradecky porusuje rad. Jeho predmet ma byt zakoncen zapocten v testcentru.....
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Takže něco jako Verner v minulých letech ? Má hloupej předměte se zápočtem ted v 6. semestru. Kterej ale zakončil takovou zkouškou, že lidi co se na to učili měsíc to nedávali. Prej jediný pozitivum po ní bylo to, že státnice pak byly už docela lehká záleižots. Každopádně na něj minulej rok přišlo kolem 70stížností a tak se to začalo řešit a zjistilo se, že v několika bodech porušil školní řád ( už jen fakt že zápočet NESMÍ být zakončen písemkou - kor písemkou tak těžkou kterou pak ještě s tebou konzultuje). Asi dostal pěknej jebec, protože tenle rok přišel a řekl: no přemýšlel jsem o tom a řekl jsem si , že bude lepší že než testem bude lepší semestr dokončit prací. :D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    prej je tím důvodem to, že někdo objevil na seznamce jeho profil a dělali si z něj srandu (viděla jsem ho a nevim co čekal:D), tak aby si udržel vážnost, ale těžko říct, jetsli za tím není ještě něco jiného... každopádně si nás pěkně vychutnává...
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    No, stačí se podívat na primát. Prostě z nějakého důvodu ze zápočtu udělal těžkou zkoušku.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    zaplatila za zadosti a opakovani zkousek. Jemu nic!! ja ji neznam, kolegyne co sedi vedle me ji zna...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    a ty tu holku znáš?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: jak jako zaplatila? jako jemu? nebo za opakování zkoušek?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: jedna studemtka zaplatila 25 tis za zapocet u Hradeckyho...a stejne ji ho nedal, udelala vsechny zkousky, az do 3 rocniku + statnicove zk, ale kvuli jeho zapoctu nedostala titul. Podala stiznost a hradecky na to rekl, ze je to akorat jeji nedostatek a ne jeho zaujatost... Co jsem slysela hodne lidem to dava az x tej pokus.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: nechápu ty peníze? nebo je to jako ironicky?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim, nemate nekdo na prodej literaturu pro spg pro 2 a 3 rocnik? dik
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    uff, tri hodiny hradeckyho je fakt sila... myslim, ze zapocet bude stat hodne penez....
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    pro zajímavost

    Hub Praha letos poprvé přináší do České republiky Social Impact Award, soutěž pro studenty vysokých škol, kteří mají zajímavý nápad nebo projekt, který kombinuje společensky prospěšné cíle s podnikatelskou aktivitou. Vítězové mohou získat až 4000 EUR a odbornou podporu pro rozvoj svých projektů.

    bližši info je k nalezení zde [ Social Impact Award 2012 / ostatniother / 20.2.2012 / Evropa - Česká republika ] a samozřejmě také na webových stránkách soutěže http://socialimpactaward.cz a https://www.facebook.com/socialimpactaward
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: já to chápu až moc dobře a nevim teda co studuješ ty, ale spoustu pedagogu i když né s akademickym titulem je dobrejch právě proto, že jsou z praxe, psal jsem že todle řikal Novotný a souhlasim s nim v tom, že je sakra rozdíl jestli třeba zrovna Politologii učí on, nebo nějakej pan Talíř, kterej seděl za černoprdelníky u koryta a byl primatorem budějic, ale co se teoretickýho poznání o kterym by mluvil ví uplný nic. Každopádně, aby na na VŠ učil bakalář mi přijde zcestný, když i na střední školu potřebuješ o lvl vejš. btw ukaž mi jednoho z těch Jemelků, Grusovejch, Prokůpků a podobnejch pofidérních existencí kteří z nich jsou doktoranti chápu že se ti to hodilo do tvý argumentace, ale z nich to neni nikdo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam