• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    nezpracovával někdo seminárku na management, téma Just in time?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    nebo ženu:-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    :)))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    treba si konecne nasla chlapa:))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Dneska jsem byla na jeji prednasce a poslala asi nejakou dvojnici:-)byla super,uplnej opak toho co predvedla minule
    .
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: karieristka, ale nemyslim, ze by byla spatna. na hradeckyho snad nikdo nema
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: jj,ta jen tak nekomu nesedne, ale domluvit se s ni da. Resila jsem s ni extra termin na zkousku a vysla mi strasne moc vstrict, byla strasne hodna a ochotna. Ale faktem je, ze se na publikum tvari jinak,nepristupne. To bude ale v pohode, neboj:))
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: neni to bratr? nebo tak něco? sou si podobní....jeslti jo...tak bych řekl že stejná pohoda jako Kepka O.
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: presne tak, ondrej to neni..)
    taky sem si ho vygooglila, je to on (tomas), jenom mne proste nikdy neucil, tak nevim...tema: reklama a sportovni porady ceske televize
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MAD_CADDY: á tak ne to je Ondřej, hm a neni to tenle teda http://www.fdb.cz/lidi/19839-tomas-kepka.html ? co máš za téma?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA:
    Arabela - 1.časť (1/3) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=3r708ePhgTA

    0:26 Hleď tvůj oponent;-)
    UMA
    UMA --- ---
    ja mam tomase kepku, vubec ho neznam, meli ste ho nekdo?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    hmm a ja Karkošovou :(((( nevim jaka je jako oponent, ale pri hodine byla hrozna. povysena, snazila se byt vtipna, ale byla spis trapna..tahle zenska mi fakt nesedla:/
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MAD_CADDY: můžeš s ním probrat ty citace :-)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: já chytil Hugo Schreibera když už nebudu vědět tak se ho zeptám na todle:D
    Erotický slabikář doktora Miloše Kopeckého - Hugo Schreiber | www.dobre-knihy.cz
    http://www.dobre-knihy.cz/krasna-literatura/eroticky-slabikar-doktora-milose-kopeckeho.html
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    měl jste někdo na něco dyršmídovou? mám jí jako oponenta
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: dik moc posta :))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    FOXOVA: hele, ja nechci ted machrovat,kdyz uz to mam za sebou..taky jsem z toho byla na prasky a delala to na dvakrat, ale fakt to neni tak desny jak to vypada. precti si gavoru a dej mi maila-poslu ti vypracovany otazky,ale je to asi tak tretina z toho co tam dava. ja tam samozrejme mele zrovna to, co vypracovany nemam:DD, ale na zaklade gavory a tech otazek co ti poslu to pochopis. dulezity je to cist fakt peclive a porad si opakovat,ze to je jednoduchy,ale jen slozite napsany. fakt to tak je. byl tam treba uplne primitivni priklad na procenta, ale on to napise tak,ze to vypada jako neco tezkyho na co potrebujes kalkulacku. jak rika baarynka-da se to logicky odvodit, cmeuz ale neuveris az to poprvy uvidis:DDDD
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    BAARYNKA: a jak znely ty otazky_ ja si je porad neumim predstavit
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no já nevim, ale od nás dali zápočet z hradeckýho všichni. co jsem měla já otázky, tak se daly skoro všechny logicky odvodit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam