• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ZU_22: taky za jedna:P
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: tak to gratulka, ja sem dnes sla napodruhe a cekam na vysledky u velebnyho. pravo sem mela asi stesti na otazky a mela za jedna cha a to sem si tu prezentaci fakt jednou precetla :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ZU_22: jdu znovu na Právo...Novotnýho mam, Verner mi napsal dneska že mam zápočet a Velebný:D :D:D:D:D:D:D:D no jako dal sem ho napoprvé za 3 no :D ale je to masakr ten pán no:D
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: good luck!
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: na novotnyho?? vzdyt to byla strasna davacka...verner taky...nebo berou ohled na dalkare?:) zato velebny!!!!!!:(((
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: já na něj jdu znovu ve středu:-(
    UMA
    UMA --- ---
    tak ja prave absolvovala posledni zkousku na teto skole /celkem masicko autorske pravo/ a cekam jen na zapsani posledniho zapoctu od meho "oblibence" novotnyho a pak posledni semestr meho zivota dokoncen a uz "jen" prezit ten masox a papa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    to začnu řešit až mi Verner dá Z a počítač "prospěl":D
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak co ty státnicový otázky? máte je někdo?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: uf dik :]]
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: U nás lidi třeba z důvodu toho ,že jim nevyšel nějakej rozhovor prostě z toho i něco vynechali...co je závazný a musíš dodržet je jen název bp
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: mno ja vim, bohuzel diky ty zmene v zadavani z listopadu na me nikdo jiny nezbyl. Ale jestli ten nastin co jsem napsala staci jdu do nej. Diky :]
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: to neni moc dobře....
    Zrovna o tom nedávno mluvil Lukáš Novotný. Jsou dvě možnosti vedení - že tě vedoucí podporuje v tvé myšlence ajen čas od času navrhnenějaký zlepšení a pak že se ti snaží narvat svůj názor...což je docela blbý, kor když ho pak máš vydávat za vlastní a obhajovat.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    premyslim, ze bych se do vyzkumu mozna ani nepoustela, ze bych jen dala dohromady ty dva zpusoby a napsala zaver abych se dostala k " nebylo prokazano " ? :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: diky, ja mam prave externistu a je to vedecky pracovnik, ktery pise nekolik knih rocne a prednasi ruzne po svete. Porad mou praci posouva do hodne vedeckych detailu a velkeho psani. ... taky mam v planu komparaci pristupu lecby autismu....ale vedouci to stale smeruje k svemu nazoru. Ten je hodne odvazny a dost nelibe viden odbournou verejnosti. I kdyz uz se i u nas naslo par zastancu. nerada bych se do toho tematu zamotavala vic nez je treba.

    pokud si tedy napisu

    1/ autismus /obecne/
    2/ soucasna lečba
    3/ nove poznatky
    4/ výzkum / dotaznik rodicum /
    5/výsledky / neplanuju k zadnym dojit, nove metody nejsou znamy vsem, jsou fin. narocne a vetsina lekaru a sdruzeni jde prave tou stavajici cestou
    6/ záver

    je to ok?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: mě to celý nadiktoval pan docent:-) - poraď se s vedoucím,někdo ti pomůže někdo to nechá celý na tobě a pak ti to 10krát vrátí...je to osnova jak si představuješ že by byly kapitoly jestli ti to pomůže tak moje byla takle:

    Nástin osnovy:
    1. Osobnost Trumana Capote a jeho cesta k žurnalismu a literatuře
    2. Americký nový žurnalismus (Capote, Mailer, Wolfe)
    3. Skutečná událost (vyvraždění farmářské rodiny 1959), příprava a publikování amerického románu Chladnokrevně
    4. Závěr, bibliografie, přílohy



    Základní věc je, že jí ale nemusíš vůbec dodržet :-) Jinak dopředu říkám že sem měl historicko komperativní metodu - tedy žádnou praktickou část (jen 2. kapitola je vlastně jedna velká komparace)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mam dotaz, co jste psali na ten formular o zadavni BP do kolonky " nastin osnovy " dik
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SLOVA: ja byla a mam za jedna, takze kdyz mi das maila,tak ti muzu poslat vypracovany otazky, ktery jsme si vypracovavala podle materialu co kolujou na netu a tak, ale neni tam uplne vsechno - chybi Martin Luther a jeste asi dve otazky
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    MODRAPUSINKA:
    BAARYNKA:
    holky, nebyly jste na te Karkosove nahodou uz? Nemohly byste sdelit, co tak tak plus minus bylo? Ja ji mam individualne na posledni chvili pred koncem zkouskovyho, tak ji musim dat:( Prosim, prosim, podelte se, byla bych vam vic nez vdecna!
    UMA
    UMA --- ---
    EKATERINI: logiky jsem se taky dost bala, nemam na to moc hlavu, ale nakonec za 1
    u me Farkova super, pohoda
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EKATERINI: pan docent NOvák "nebyl tak přísný" že zkouška u něj byla po Politologii a možná MD nejobávanější za všechny 3 roky. Právě sme si ještě řikali jak jedinej dodržuje věci jako že chce kvádro na zkoušce a tak.
    Logiku a interpretační procesy jsem nepsal:D páč když viděla test kterej sme psali poslední hodinu dala mi za jedna že by to byla ztráta času. No Farková..na tu nemam dobrý vzpomínky. Poprvé jsem zkusil testcentrum-fail podruhé jsem tam šel den po rozchodu po roce s přítelkyní - fail a pak sem tam šel normálně k ní a naštěstí za 2.

    Proč? Hm za a) nejde tam používat styl vypracování kterej používá 80% školy- opsání z taháku.
    za b) u mě kontkrétně...dost často sou tam divně položený otázky a slovíčkaření, nemůžeš se nikoho zeptat a trošku jak tě tlačí čas máš nervy
    c) někomu to prostě nevyhovuje...rači písemnej nebo ustní zkoušení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam