• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tajemnice me odkazala na studijni, tam mi rekly, ze schvaleny to mam, ale v systemu to neni. Prej mam pockat na IT oddeleni. ...
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    FOXOVA: Já to měla schválené do týdne, ale někteří až za 3 týdny. Počkej ještě týden a pokud to nebude, tak kontaktuj studijní.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    nevite nekdo, jak dlouho to trva, nez se mi v mogisu ukaze schvalene vlastni tema BP? uz to mam schvaleny 14 dni a nikde nic.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak teda paní dyršmídová jako oponent mi teda slušně naložila :-/
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: no jestli na něj pujdeš, tak ti to dá řekl bych.... testcentrum bylo otevřeno tak, jak mělo napsáno:-)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: hmm ten stejnak nedávam :/ sem si myslel ze test centrum bude otevrene a vono prd... tak alespon budu mit cas na to se naucit... tedy doufam
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    respektive ještě vypsala termín na 27.5., ale to je "opravenj termín" jako na 3. pokusy
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: září
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    tak to je super ;)

    já mam zas takovýto problém, nestíhám uzavřít zkouškový do 27.5... chybí mi právo... víte někdo jaký z toho budu mít následky?
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    haha proste ujak je vtipnej, to je skola...:) prej budeme mit i po splneni pozadavku v mogissu otazky na obhajobu bakalarky :D ja cekam az me tam pustej, splneno mam, ale cekam na studijni...to je skola, tak doufam ze to teda vsichni dame ty statnice :)))
    UMA
    UMA --- ---
    SLOVA: co ja si pamatuju...tak tech 30 minut a 30 minut skutecne odpovida...a co se obcerstveni tyka, rekla bych, ze kazdy prinesl "neco" a nejak se to dalo dohromady, par se nas domlouvalo na spoluzakach...ale urcite je to dobry a presne jak pises, jsou pak vstricnejsi
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Byla jsem o vikendu na studijnim a rekli mi, ze statnice pro speckare Bc. jsou od 28.5. Do 15.6. A prvni zacinaji etopedi a pry to podle abecedy nejde. Prosim vas, nevite nekdo jak ty statnice na UJAKu probihaji? U nas lidi rikali, ze 30 minut potitko a 30 minut mluveni - a to na uplne vsechno vcetne obhajoby bakalarky a me to prijde strasne malo. Pokud by to tak bylo, tak se snad ani nemame ceho bat,ne? Je a dalsi dotaz: Pry ze vyucujici uvitaji, kdyz skupina co zrovna dela statnice zajisti obcerstveni a jsou pak vstricnejsi. Jak se zase na tomhle da domluvit, kdyz clovek vubec nema potuchu s kym tam jde a treba ty lidi ani nezna?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: no,ja zatimv klidu jsem..coz je taky divny:D
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: to ja taky ne, v klidu.)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja chci jit az v cervnu:(( :D ale jsme od V, tak alespon ze nepujdu mezi prvnima..jeste nic neumim..
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: by odpovidalo, pokud jdou driv magistri..uvidime, kazdopadne je to za mesic uz
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    žádná panika. ono to nějak dopadne :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    viz diskuze na facebooku UJAK ...nějak tam řikaj že jdou nejdřív magistři...pak zase někdo řiká že to je podle oborů....tak už nevim čemu věřit
    UMA
    UMA --- ---
    my to mame prave od 21. snad do 1.6.takze hned z kraje
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak našemu oboru začínají státnice až 28.5 jsem ted zjistila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam