• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    žádná panika. ono to nějak dopadne :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    viz diskuze na facebooku UJAK ...nějak tam řikaj že jdou nejdřív magistři...pak zase někdo řiká že to je podle oborů....tak už nevim čemu věřit
    UMA
    UMA --- ---
    my to mame prave od 21. snad do 1.6.takze hned z kraje
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak našemu oboru začínají státnice až 28.5 jsem ted zjistila
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: tvl, ja sem od "H", takze to vidim taky brzooo
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Asi takle: Michal Princ ještě převčírem řikal že asi 70% posudků ještě nebylo odevzdáno (a to měl být den poslední na to). + nějaká ta administrativa.... no záleží to. Ti co si dávali odklad můžou počítat se stejnym zdržením 1-2týdny teda.
    No a datum, kdy půjdete si můžete odvodit:-) já sem Černík, takže bych řekl že se do první 36ky vejdu:-) takže 21. :D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    jak dlouho asi trva nez se mi v moggisu objev schvaleni/ neschvaleni / neschvaleni externisty + zadani BD?
    UMA
    UMA --- ---
    BAARYNKA: taky cekam, je to individualni, zalezi na kantorech...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    kdy se objeví na moggisu posudky? nevíte?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ZU_22: taky za jedna:P
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: tak to gratulka, ja sem dnes sla napodruhe a cekam na vysledky u velebnyho. pravo sem mela asi stesti na otazky a mela za jedna cha a to sem si tu prezentaci fakt jednou precetla :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ZU_22: jdu znovu na Právo...Novotnýho mam, Verner mi napsal dneska že mam zápočet a Velebný:D :D:D:D:D:D:D:D no jako dal sem ho napoprvé za 3 no :D ale je to masakr ten pán no:D
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: good luck!
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: na novotnyho?? vzdyt to byla strasna davacka...verner taky...nebo berou ohled na dalkare?:) zato velebny!!!!!!:(((
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: já na něj jdu znovu ve středu:-(
    UMA
    UMA --- ---
    tak ja prave absolvovala posledni zkousku na teto skole /celkem masicko autorske pravo/ a cekam jen na zapsani posledniho zapoctu od meho "oblibence" novotnyho a pak posledni semestr meho zivota dokoncen a uz "jen" prezit ten masox a papa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    to začnu řešit až mi Verner dá Z a počítač "prospěl":D
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak co ty státnicový otázky? máte je někdo?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: uf dik :]]
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: U nás lidi třeba z důvodu toho ,že jim nevyšel nějakej rozhovor prostě z toho i něco vynechali...co je závazný a musíš dodržet je jen název bp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam