• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    oponentku dyršmídovou. tu asi neznáš. jsem z jiného oboru a taky jsem jí nikdy neviděla. a dala mi za 4 ze všeho. třeba i z gramatiky, ze které jsem měla od vedoucí za jedna a nechala si to zkontrolovat od profesorky češtiny, co učí na karlovce.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: kohos měla?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no prej mi to nešlo k tématu a kapitoly na sebe nenavazovaly. což je teda pro mě jedno velký wtf. vedoucí napsala že jsem to měla hezky zpracované k tématu :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: :D:D:D::DD:

    BAARYNKA: a důvody?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    hm tak vedoucí mi práci vychálila a oponentka mi dala za 4. jsem moc nepohopila
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja uz to chci taky vedet!!!!
    UMA
    UMA --- ---
    UMA: ze ja si toho havla brala, mohla sem mit par dni k dobru:)
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: 22.5.2012 7:30
    je mi šoufl, du si dát frťana
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: ty jo,jdes mezi prvnima! tak tfuj tfuj.. ja doufam, ze pujdu az v cervnu,ale pochybuju:(
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Státní závěrečná zkouška : 21.5.2012 12:30

    je to tam
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: tvl...masox...diky za mych 1, 2....
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Tak už jsem nevydržel a napsal paní prof. Hashemi pour Soleiman jestli náhodou neví co jako Franta Shildberger jestli to teda už dal ten posudek. Řekla mi že jelikož je externista a nemá přístup na IS - poslal posudek poštou takže ted to leží na studijním a čeká než to tam přepíšou ty ženský.... ale uklidnila mě mam 1 1 :-) Btw jinak kdo si myslí že to má tvrdý. Kámoš po smrti pana Nováka dostal jako vedoucího Michaela Hovorku - ten jako na většinu se pěkně vysral...a k tomu mu řekl že mu tam chybí praktická část a že jí tam mít bude, jinak mu to neschválí k obhajobě. Tak jí tam i když nechtě udělal - včera mu přišel posudek od oponenta - Jardy Huka - navrhovaná známka 4 - Sestavení práce je úplně špatně - praktická část tam nemá vůbec co dělat + 6GRAMATICKÝCH CHYB....

    takže měl na vybranou - pošle ho do kopru hovorka nebo huk...fajn...to potěší
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tajemnice me odkazala na studijni, tam mi rekly, ze schvaleny to mam, ale v systemu to neni. Prej mam pockat na IT oddeleni. ...
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    FOXOVA: Já to měla schválené do týdne, ale někteří až za 3 týdny. Počkej ještě týden a pokud to nebude, tak kontaktuj studijní.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    nevite nekdo, jak dlouho to trva, nez se mi v mogisu ukaze schvalene vlastni tema BP? uz to mam schvaleny 14 dni a nikde nic.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak teda paní dyršmídová jako oponent mi teda slušně naložila :-/
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: no jestli na něj pujdeš, tak ti to dá řekl bych.... testcentrum bylo otevřeno tak, jak mělo napsáno:-)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: hmm ten stejnak nedávam :/ sem si myslel ze test centrum bude otevrene a vono prd... tak alespon budu mit cas na to se naucit... tedy doufam
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    respektive ještě vypsala termín na 27.5., ale to je "opravenj termín" jako na 3. pokusy
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: září
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam