• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    ...hezky pekne!! koukam, ze UJAK anarchie jen tak neopusti..
    ja mel oponenta z matfyzu... tematu absolutne nerozumel, napsal to i do posudku... takovej oponent na socialni a medialni komunikaci je vcelku k nicemu...
    hlavne no stress! vsechno dobre dopadne! drzim prsty!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    naše škola je free :D ://
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Jen tak pro info - za 10dní jdu ke státnicím a ještě nemam posudky;-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ja to nehodlam hrotit, jde mi o to abych neprosvihla ten termin do 31.5. kvuli tomu, ze to vysi nekde mezi 3 oddelenima a kazdej me posila nekam jinam.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Řekl bych že poslední týden a něco mělo studijní sakra práce s určováním termínů státnic a zadáváním oponentůr...takže bych je ještě moc nehortil s věcí co odevdzáváš za rok:-)
    UMA
    UMA --- ---
    FOXOVA: zavolej na studijni a dorvi je..kdo jiny nez oni by meli vedet co a jak? i kdyz uznavam, na ujaku je studijni spise parodii na studijni oddeleni:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak sakra, pred vic nez mesiem jsem odevzdala zadani BP, klugerova schvalila, tajemnice predala studijnimu. Na studijnim mi po 14 dnech rekla ze to predavaji IT. Tak dnes pisu na IT proc to jeste nemam v zadani. Prej jich se to vubec netyka, a to ze mam schvaleny je hezky, ale oni nikde nic nevidej, o nicem nevedi a je porad jeste moznost, ze to mam zruseny. Tak na koho se mam teda obratit?!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Reportéři ČT — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/212452801240018/
    14:30 Mistr Prokůpek
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    takže máš 1:4 ? Huk řekl tomu kámošovi, že je to velice častej jev, že i jeho samy studenti dostávaj čtyřky - je to jen návrh známky - tu když si obhájíš tak seš ok
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no jako je to píča a půjdu jí podpálit :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: hele ten kámoš měl 6chyb a dostal od Huka taky 4 a to mu to kontrolovali 3lidi
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    oponentku dyršmídovou. tu asi neznáš. jsem z jiného oboru a taky jsem jí nikdy neviděla. a dala mi za 4 ze všeho. třeba i z gramatiky, ze které jsem měla od vedoucí za jedna a nechala si to zkontrolovat od profesorky češtiny, co učí na karlovce.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: kohos měla?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no prej mi to nešlo k tématu a kapitoly na sebe nenavazovaly. což je teda pro mě jedno velký wtf. vedoucí napsala že jsem to měla hezky zpracované k tématu :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UMA: :D:D:D::DD:

    BAARYNKA: a důvody?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    hm tak vedoucí mi práci vychálila a oponentka mi dala za 4. jsem moc nepohopila
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja uz to chci taky vedet!!!!
    UMA
    UMA --- ---
    UMA: ze ja si toho havla brala, mohla sem mit par dni k dobru:)
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: 22.5.2012 7:30
    je mi šoufl, du si dát frťana
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: ty jo,jdes mezi prvnima! tak tfuj tfuj.. ja doufam, ze pujdu az v cervnu,ale pochybuju:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam