• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    musim se pochlubit, ze jsem bakalar a sprt 1,1,1,2 :)))))) drzim palce, tem co to jeste maji pred sebou a pridavam se k tem, co to maji za sebou, ze to jsou nervy, ale ve finale to opravdu neni tak strasny jak to vypada a na potitku z vas vyplave to, co ani nevite, ze v ty hlave mate:)
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    BAARYNKA: ja jsem Andragogika - Mgr. ,zacina se chodit az 8.6, ale usuzuju ze komise budou dost stejny jako na Bc. Vzdelavani dospelych
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    LIMEA: a ty si co za obor?
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    dneska komise V2 - Beneš , Petrášek, Brych - prý byli bezva a pomáhali, nicméně i tak to tri neudelali...:-//
    UMA
    UMA --- ---
    SARCICA: IMHO je lepsi obhajovat bez papiru, i kdyz na to mate plne pravo..vypada to dle meho soudu lip, jakoze clovek prece nejlip sam vi, o cem psal (tedy ma to z vlastni hlavy, nikde to neobslehnul), takovej psychologickej efekt. nez to nedej boze cist z papiru nebo do nej porad cucet. ale to je jen muj nazor!:)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    od nás teda většina lidí tu obhajobu četla a nevadilo jim to. a co se týká těch otázek takse zeptali tak max na jednu
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SARCICA: můžeš...spousta lidí ji měla ..a byla jim docela k hovnu..páč se snad nikoho koho znám na ty otázky nezeptali
    OPLIK11
    OPLIK11 --- ---
    jsou nějaké nové zprávy z dneška. jak to tam probíhalo. jak dlouho se mluví o bakalářce a zda nechají mluvit o otázce nebo přerušují.
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MAD_CADDY: Můžeš teda mít na papíru připravenou obhajobu jo? Díky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EKATERINI: čau právě sem skončil bakaláře:-) ptej se
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    UMA: Gratuluji! Chtěla jsem se zeptat na něco z druhého semestru na bakaláře, takže to asi nic :)
    UMA
    UMA --- ---
    EKATERINI: prave sem skoncila..
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Je tady někdo, kdo studuje SMK? prosím :)
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: co se tyce Petraska tak ten je nejvic v klidu, byl to muj vedouci BP i DP a je to moc hodnej pan, kamaradka ho mela v komisi a muzu potvrdit, nerejpe a pomaha.
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Info ze dneška ;)
    takže slečny, odepíšu Vám všem tady :D Zvolila jsem včerejší taktiku, kterou poradila Simča, hned když jsem vlezla do třídy koukal na mě jeden čtvereček s číslem, tak jsem si ho vylosovala a ostatní dva jsem vzala z toho samého místa na jiné hromádce a světe div se, otázky ke kterým jsem byla schopná něco říci. V komisi V2a jsem měla 3 chlápky a to: Beneš (andragog z UK) a Bri(y)ch, Petrásek... Byly v celku v pohodě, na potítko se dívat nechodili, a když jsme něco nevěděli, tak se v tom nerejpali... Takže se slečny držte :) a neboj te se :))
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    LIMEA: nesnášim tu jeho hrozinkovou pihu!!!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    zásadní otázka je, zda si vytáhnout papír s otázkama zleva, zprava nebo uprostřed, aby tam byly otázky z první poloviny
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    :-) docela fotka ze ktery jde strach
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: toho Havlika se fakt desim...na bakalari jedna z nehorsich a nejprisnejsich zkousek...Tehdy vyhodil sedm lidi z 12..A ja dostala za 3 i kdyz jsem napsala uplne vse co jsem vedela na nekolik A4...ale on chce presny definice a ne zadnou omacku...coz nevim jak u tech statnic v tomhle pripade dam...jsem spis na to omackovani...
    Taky chci Vacinky to by bylo uplne nejlepsi!!!
    No a Farkova je prisna, zalezi jaky na ni udelas dojem, ale taky si myslim ze bude dost narocna...:-((
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    LIMEA: No prej Farková a Havlík hodně vyhazujou! Havlíka tam nechci !!!! Chci Vacínovky!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam