• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    FOXOVA: :-D :-D to je vono právě
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak ja se na jednu stranu nedivim, kdyz si to nekdo pise vsude. protoze napr pro me s dvouma detma, 2 pracema a nikym kdo by mi deti hlidal / beru je i na konzultace do skoly 50 km vlakama + nekolik prestupu / tak je to fakt hodne narocne.

    kazdopadne momentalne jsem na brigade v kauflandu za kasou jako pokladni a jedna si tam po 5 letech udelala Bc a pise si to i na uctenky se svacou zamestnancum... tak to uz je fakt hodne . Kazdej tam z ni ma prdel...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja taky ne, ale mít PhDr. nebo Csc. apod., tak si to tam napíšu a ráda :)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MAD_CADDY: Asi tak (pokud se k němu dohrabu).
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: no já osobně nebudu psát ani to Bc. :-)
    UMA
    UMA --- ---
    KU13AR: souhlas, taky mam i Dis.e, ale radsi to nikde nerikam:D
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    SARCICA: já bych to radši v týhle skladbě na vizitku nepsal, vypadá to srandově, jinak gratuluju, jednou sem viděl titul Bc. et Bc. jméno DiS. a působí to dost ehm divně. a pro znalý se tim člověk spíš shodí, to je lepší dát když už jen Bc.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    lidi pomoooc s hradeckym... ja fakt nemam hlavu na pocitani... nemate nejake vypracovane otazky z testcentra? pedagogicky vyzkum 2 rocnik
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    No a já Bc. Šárka Pernegrová, DiS. :)))))))))))))
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    taky uz to mam, ufff od vcerejska Mgr. :) nervy to byly hrozny ...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    to proto, že jsme mladé, krásné a prudce inteligentní
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SLOVA: gratuluju!!!:)
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Hlasim, ze jserm to dala a je ze me taky Bc. Safra ale byly to nervy, co za to vubec nestaly!:))
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    LIMEA:obor Audiovizuální komunikace a tvorba...jsem na konci druháku a zatím jsme neměli ani jednu hodinu cizího jazyku...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, jak vlastně probíhá ta promoce?
    KRYPTONKA
    KRYPTONKA --- ---
    Ahoj, zdravím všechny. Tak sem se píšou příspěvky do diskue? Jsem tady prvních pár minut. Takže to zkouším. Ráda bych poprosila... NEmáte někdo recenzi na jakoukoliv sociologickou knihu? Poidcenila jsem to, je to součástí zkoušky, která je ze sociologie u pana Havlíka. Potřebuji to nejlépe včera.
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    WERCA23: to zalezi na oboru, nektery to povinny ma, nektery ne.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Dotaz - jak je to z jazyky na UJAKU...někdo u nás ve skupině šíří fámu že snad je z něj zkouška povinná...žiju v domění že je to volitelný předmět....
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    musim se pochlubit, ze jsem bakalar a sprt 1,1,1,2 :)))))) drzim palce, tem co to jeste maji pred sebou a pridavam se k tem, co to maji za sebou, ze to jsou nervy, ale ve finale to opravdu neni tak strasny jak to vypada a na potitku z vas vyplave to, co ani nevite, ze v ty hlave mate:)
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    BAARYNKA: ja jsem Andragogika - Mgr. ,zacina se chodit az 8.6, ale usuzuju ze komise budou dost stejny jako na Bc. Vzdelavani dospelych
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    LIMEA: a ty si co za obor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam