• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BORUVKKA: na co chceš jít?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    BORUVKKA: specialni pedagogika
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    FOXOVA: a jaký obor? :o)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    BORUVKKA: ja mam dve male deti, zadne hlidani, ziju mimo Prahu a mam jeste praci. tahle skola umoznuje studium i pri tomhle vsem. Neflakam to, ucim se a celkem to stiham. I kdyz ted trochu pritvrdili... seminarka na 10 normostran neni co jsem sondovala snad nikde jinde...
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    Ahoj, moc prosím, přemýšlím, že posílím řady UJAK, ale ráda bych se nejdřív o škole něco dozvěděla... recenze na netu jsou různorodé... jak jste spokojeni? Šli byste do toho znovu nebo zvolili jinou? Budu vděčna za jakýkoliv komentář ke škole! Moc děkuji!
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    FOXOVA: :-D :-D to je vono právě
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak ja se na jednu stranu nedivim, kdyz si to nekdo pise vsude. protoze napr pro me s dvouma detma, 2 pracema a nikym kdo by mi deti hlidal / beru je i na konzultace do skoly 50 km vlakama + nekolik prestupu / tak je to fakt hodne narocne.

    kazdopadne momentalne jsem na brigade v kauflandu za kasou jako pokladni a jedna si tam po 5 letech udelala Bc a pise si to i na uctenky se svacou zamestnancum... tak to uz je fakt hodne . Kazdej tam z ni ma prdel...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    ja taky ne, ale mít PhDr. nebo Csc. apod., tak si to tam napíšu a ráda :)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MAD_CADDY: Asi tak (pokud se k němu dohrabu).
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: no já osobně nebudu psát ani to Bc. :-)
    UMA
    UMA --- ---
    KU13AR: souhlas, taky mam i Dis.e, ale radsi to nikde nerikam:D
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    SARCICA: já bych to radši v týhle skladbě na vizitku nepsal, vypadá to srandově, jinak gratuluju, jednou sem viděl titul Bc. et Bc. jméno DiS. a působí to dost ehm divně. a pro znalý se tim člověk spíš shodí, to je lepší dát když už jen Bc.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    lidi pomoooc s hradeckym... ja fakt nemam hlavu na pocitani... nemate nejake vypracovane otazky z testcentra? pedagogicky vyzkum 2 rocnik
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    No a já Bc. Šárka Pernegrová, DiS. :)))))))))))))
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    taky uz to mam, ufff od vcerejska Mgr. :) nervy to byly hrozny ...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    to proto, že jsme mladé, krásné a prudce inteligentní
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SLOVA: gratuluju!!!:)
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Hlasim, ze jserm to dala a je ze me taky Bc. Safra ale byly to nervy, co za to vubec nestaly!:))
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    LIMEA:obor Audiovizuální komunikace a tvorba...jsem na konci druháku a zatím jsme neměli ani jednu hodinu cizího jazyku...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, jak vlastně probíhá ta promoce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam