• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: přesně jak říká mad caddy! v září celkem hárcore se státnicema... lepší to udělat dřív! já v záři prolezl jen tak tak s odřenejma ušima
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DANIELLKA: jen pro upřesnění v září státnice nedalo téměř 70% lidí. Takže ta lenost se nevyplatí:-) (nikdo mi nemůže řikat něco jinýho, protože znám také, co napsali BP za tejden ...a jsou na to prakticky 2roky :-)
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    WERCA23: Do března podáš žádost o odložení termínu odevzdání práce za 200 Kč, práci odevzdáš v červnu, ke státnicím jdeš v září.. (osobně teda moc nedoporučuju, přijdeš tím o jeden termín státnic, což se letos některým dost nevyplatilo)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ahoj lidi, nevíte jak to chodí když někdo nestihne vypracovat BP do toho března? Dá se požádat o náhradní termín a popř. kolik se platí?? Díky
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    ahoj, mám dotaz - pátý semestr mám mít i zkoušku od Beňa z poradenství ve vzdělávání - z čeho se mám učit? nemáte třeba někdo nějaké skripta na poslání nebo i zakoupim. Děsí nás tím, že máme přečíst nějaké čtyři knížky a já stále doufám, že to byl vtip. Předem díky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: Na bakalářský seminář....bohužel. Pán je to milej, ale žije trošičku v jiný realitě. "učil"nás jak psát baklářku tim, že sme si řikali druhy,podruhý,podruhypodruhů............ vědeckejch výzkumů průzkumů a já nevim jakejch ještě zkumů....z tohodle pohled nepoužitelnej pro mě....ale řekl bych že nabušenej pán jinak
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, měl jste někdo na něco Kodýma? mám ho jako vedoucího diplomové práce
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: bohužel Musil a Farková už jsou pryč
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: Ahoj, bralal bych Musila, měl bys v pátek čas na předání+kolik za to chceš?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Ciao, mam tu na prodej
    Vybrané kapitoly z psychologie -Marie Farková
    Rétorika Teorie a praxe- Irena Žantovská
    Úvod do sociální a masové komunikace - Josef Musil
    Etika logika v komunikaci - Olga Nytrová, Marcela Pikálková
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Čau lidi, nemá někdo z vás vypracované otázky ke státnicím z oboru AVKT???? Kdyžtak pošta a nějaká kompenzace... :)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    sháním Personální řízení-současnost a trendy na FLaŘLZ. Nenabízíte někdo?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EKATERINI: dost záleží na tobě.... Lukáš totiž dokáže být nejlepší, ale taky na tebe může docela jebat....ale on je dost takovej, že chce být důslednej a tvrdej...bohužel toho má pak někdy dost no... ale řikám záleží to člověk od člověka...jestli budeš makat tak bych řekl že bude luxusní
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Novotným? Vedoucí bakalářky? zatím se zdá být nejlepší a dost mi pomáhá, ale chtěla bych slyšet názory díky :)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    studenti bakalářského studia SMK (rok ukončení 2011)
    PRODÁVAJÍ TYTO KNÍŽKY za 150,100 a 50 Kč

    INFO POŠTA“ DECODEKL “

    150,- Kč

    * 1 x Skryté bohatství firmy, /Jan Barták Praha: Alfa Publishing, 2006.
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Úvod do filozofie / ANZENBACHER, A. . Praha: SPN, 1990. ISBN 80-04-25414-4.
    - původní cena 400,- Kč, již není v prodeji, reprint 2010 stojí kolem 450,- Kč
    ** 2 x Etika a logika v komunikaci / Nytrová - Pikálková ,
    Univerzita J.A.Komenského Prah 2009, vázaná, 340 str. ISBN 9788086723457
    - původní cena 290,- Kč
    * 1 x Malá filosofie člověka. Slovník filosofických pojmů, Jan Sokol : 5. vyd. Vyšehrad, Praha 2007. 416 str. ISBN 978-80-7021-884-6
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Filosofie / Miroslav Sapík, UJAK, 2007
    - původní cena 290,- Kč
    100,- kč

    * 1 x Politologie / Lukaš Novotný, UJAK 2008 - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Mediální publikum a výzkum veřejného mínění / Jaroslav Huk, UJAK,
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Úvod do soviální a masové komunikace / Josef Musil, UJAK,
    - původní cena 150,- Kč
    * 1 x Jazyková komunikace v dějinách lidstva / Irena Žantovská,UJAK,2008
    - původní cena 170,- Kč
    * 1 x Úvod do studia psychologie / Evžen Řehulka, Paido, Brno, 1997
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Základy obecné pedagogiky / Karel Kohout, UJAK, 2007, 145 str.
    - původní cena 190,- Kč
    ** 2 x Film a televize, filmová a televizní dramaturgie a programová skladba / Soňa Štroblová, UJAK, 2009, 145 str. - původní cena 180,- Kč
    * 1 x Abeceda prosperity / Jan Keller, 2003 Brno ... 172 s. ISBN 80-723-9125-9
    - původní cena 180,- Kč
    ** 2 x Elektronická kultura a medialita . /BYSTŘICKÝ, Jiří,. Praha [i.e. Jesenice u Prahy] : Vydavatelství 999, 2007. 95 s. ;. ISBN 978-80-86391-28-1 (brož.) pozn. náklad 300 ks, již není v prodeji

    * 1 x Dějiny filosofie - Novověk Emanuel Rádl: Votobia, 1999, 700 str. ( info o knížce http://vasinasi.blog.cz/0707/emanuel-radl-dejiny-filosofie )
    * 1x Náuka o společnosti /Anna Bocková a kolektív Slovenské pedagogické nakladateľstvo, 1998
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)

    50,- Kč

    * 1 x Jak vypracovat bakalářskou, diplomovou, rigorózní a disertační práci / Jarmila Klugerová, Irena Prázová,Tereza Vacínová, 2009
    - co vím, tak je vyprodána,ale bude se určitě tisknout znova, původní cena 50,- Kč



    KUP PĚT KNIH - ŠESTÁ (nejlevnější) ZDARMA

    KUP DESET KNIH - DALŠÍ TŘI (nejlevnější) ZDARMA

    KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM O VŠECH 22 KNIH (v hodnotě cca 4000 Kč/ zde za 2000 Kč) CENA POUZE 1500,- Kč
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: ty jazyky jsou zásadní mínus....jelikož ale dělám pro jeden hudební festival zahraniční PR a prakticky 80% bakalářky jsem dělal z AJ...tak strašně mi to nevadí.

    Musim updatovat svoje vyjádření. Podle všeho se UJAK rozhodl si zásadně zvýšit pověst, protože to co na nás navalili první týden Mgr. za práce a to že prakticky všechny zkoušky budou ústní atd atd.....jako takovejch těch "hloupejch lidí" se na Mgr. ještě pár přihlásilo....ale ted si fakt nemyslim že to daj.

    MgA. Kučeru jsme měli teď v pátek vypadá hodně v pohodě (i přestože dělal poradce s prominutím čůrákovi jako byl Riedelbauch) na druhou stranu co povídal tak má hodně zajímavou minulost a působil hodně příjemnym dojmem...
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    PRosííím!
    Nevedl vám někomu práci MgA. Miloslav Kučera? nebo nějaké reference na něj prosím.
    Díky!!!:))
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: Mě ujak vyhovuje. Myslím si , že má i nějaké plusy v porovnání se státní školou.
    Předsudky lidi, co se týče soukromých škol, určitě maj a už mě ani často nebaví jim vysvětlovat, proč to tak není. Pokud na to fakt nemám náladu:)
    Jinak s tím, co jsi napsal také souhlasím.
    Mě teda jediný, co mi trochu vadí je, že nejsou povinný na našem (SMK) oboru cizí jazyky, což si myslím je v dnešní době hodně důležitý. Řeším to docházením na ty nepovinný kurzy ale bohužel můžeš chodit jen na jeden jazyk.
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=vDsjksj1Sqk
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    GRUNGE: Já mám za sebou ehs bc a nastupuju na ing.. Nějaké dotazy? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam