• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    DANIELLKA: a pokud teda pudu v zari a statnice nedam tak muzu jit na opravu?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Kdyby někoho zajímalo:

    Nahrávka z přednášky Miloše Zemana
    Poprosil bych, aby nahrávka zůstala jen mezi námi. To, že tam Milda na začátku nadává, že mu neřekli, že tam je výtah nevadí....je to buran...i když to mohla škola pošéfovat víc... Ale to, že dává Chaloupkovi pojeb jak malýmu , že si nevypnul telefon...a "otázky" slečny Kájínkový...by se nemusely dostat ven...trošku to zase něco vypovídá:D. Díky
    Miloš Zeman UJAK 14. 11. 2012.mp3 | Ulož.to
    Miloš Zeman UJAK 14. 11. 2012.mp3 | Ulož.to
    http://uloz.to/xq1L4ts/milos-zeman-ujak-14-11-2012-mp3
    Heslo: becher
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: přesně jak říká mad caddy! v září celkem hárcore se státnicema... lepší to udělat dřív! já v záři prolezl jen tak tak s odřenejma ušima
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DANIELLKA: jen pro upřesnění v září státnice nedalo téměř 70% lidí. Takže ta lenost se nevyplatí:-) (nikdo mi nemůže řikat něco jinýho, protože znám také, co napsali BP za tejden ...a jsou na to prakticky 2roky :-)
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    WERCA23: Do března podáš žádost o odložení termínu odevzdání práce za 200 Kč, práci odevzdáš v červnu, ke státnicím jdeš v září.. (osobně teda moc nedoporučuju, přijdeš tím o jeden termín státnic, což se letos některým dost nevyplatilo)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ahoj lidi, nevíte jak to chodí když někdo nestihne vypracovat BP do toho března? Dá se požádat o náhradní termín a popř. kolik se platí?? Díky
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    ahoj, mám dotaz - pátý semestr mám mít i zkoušku od Beňa z poradenství ve vzdělávání - z čeho se mám učit? nemáte třeba někdo nějaké skripta na poslání nebo i zakoupim. Děsí nás tím, že máme přečíst nějaké čtyři knížky a já stále doufám, že to byl vtip. Předem díky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: Na bakalářský seminář....bohužel. Pán je to milej, ale žije trošičku v jiný realitě. "učil"nás jak psát baklářku tim, že sme si řikali druhy,podruhý,podruhypodruhů............ vědeckejch výzkumů průzkumů a já nevim jakejch ještě zkumů....z tohodle pohled nepoužitelnej pro mě....ale řekl bych že nabušenej pán jinak
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, měl jste někdo na něco Kodýma? mám ho jako vedoucího diplomové práce
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: bohužel Musil a Farková už jsou pryč
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: Ahoj, bralal bych Musila, měl bys v pátek čas na předání+kolik za to chceš?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Ciao, mam tu na prodej
    Vybrané kapitoly z psychologie -Marie Farková
    Rétorika Teorie a praxe- Irena Žantovská
    Úvod do sociální a masové komunikace - Josef Musil
    Etika logika v komunikaci - Olga Nytrová, Marcela Pikálková
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Čau lidi, nemá někdo z vás vypracované otázky ke státnicím z oboru AVKT???? Kdyžtak pošta a nějaká kompenzace... :)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    sháním Personální řízení-současnost a trendy na FLaŘLZ. Nenabízíte někdo?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EKATERINI: dost záleží na tobě.... Lukáš totiž dokáže být nejlepší, ale taky na tebe může docela jebat....ale on je dost takovej, že chce být důslednej a tvrdej...bohužel toho má pak někdy dost no... ale řikám záleží to člověk od člověka...jestli budeš makat tak bych řekl že bude luxusní
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Novotným? Vedoucí bakalářky? zatím se zdá být nejlepší a dost mi pomáhá, ale chtěla bych slyšet názory díky :)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    studenti bakalářského studia SMK (rok ukončení 2011)
    PRODÁVAJÍ TYTO KNÍŽKY za 150,100 a 50 Kč

    INFO POŠTA“ DECODEKL “

    150,- Kč

    * 1 x Skryté bohatství firmy, /Jan Barták Praha: Alfa Publishing, 2006.
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Úvod do filozofie / ANZENBACHER, A. . Praha: SPN, 1990. ISBN 80-04-25414-4.
    - původní cena 400,- Kč, již není v prodeji, reprint 2010 stojí kolem 450,- Kč
    ** 2 x Etika a logika v komunikaci / Nytrová - Pikálková ,
    Univerzita J.A.Komenského Prah 2009, vázaná, 340 str. ISBN 9788086723457
    - původní cena 290,- Kč
    * 1 x Malá filosofie člověka. Slovník filosofických pojmů, Jan Sokol : 5. vyd. Vyšehrad, Praha 2007. 416 str. ISBN 978-80-7021-884-6
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Filosofie / Miroslav Sapík, UJAK, 2007
    - původní cena 290,- Kč
    100,- kč

    * 1 x Politologie / Lukaš Novotný, UJAK 2008 - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Mediální publikum a výzkum veřejného mínění / Jaroslav Huk, UJAK,
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Úvod do soviální a masové komunikace / Josef Musil, UJAK,
    - původní cena 150,- Kč
    * 1 x Jazyková komunikace v dějinách lidstva / Irena Žantovská,UJAK,2008
    - původní cena 170,- Kč
    * 1 x Úvod do studia psychologie / Evžen Řehulka, Paido, Brno, 1997
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Základy obecné pedagogiky / Karel Kohout, UJAK, 2007, 145 str.
    - původní cena 190,- Kč
    ** 2 x Film a televize, filmová a televizní dramaturgie a programová skladba / Soňa Štroblová, UJAK, 2009, 145 str. - původní cena 180,- Kč
    * 1 x Abeceda prosperity / Jan Keller, 2003 Brno ... 172 s. ISBN 80-723-9125-9
    - původní cena 180,- Kč
    ** 2 x Elektronická kultura a medialita . /BYSTŘICKÝ, Jiří,. Praha [i.e. Jesenice u Prahy] : Vydavatelství 999, 2007. 95 s. ;. ISBN 978-80-86391-28-1 (brož.) pozn. náklad 300 ks, již není v prodeji

    * 1 x Dějiny filosofie - Novověk Emanuel Rádl: Votobia, 1999, 700 str. ( info o knížce http://vasinasi.blog.cz/0707/emanuel-radl-dejiny-filosofie )
    * 1x Náuka o společnosti /Anna Bocková a kolektív Slovenské pedagogické nakladateľstvo, 1998
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)

    50,- Kč

    * 1 x Jak vypracovat bakalářskou, diplomovou, rigorózní a disertační práci / Jarmila Klugerová, Irena Prázová,Tereza Vacínová, 2009
    - co vím, tak je vyprodána,ale bude se určitě tisknout znova, původní cena 50,- Kč



    KUP PĚT KNIH - ŠESTÁ (nejlevnější) ZDARMA

    KUP DESET KNIH - DALŠÍ TŘI (nejlevnější) ZDARMA

    KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM O VŠECH 22 KNIH (v hodnotě cca 4000 Kč/ zde za 2000 Kč) CENA POUZE 1500,- Kč
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: ty jazyky jsou zásadní mínus....jelikož ale dělám pro jeden hudební festival zahraniční PR a prakticky 80% bakalářky jsem dělal z AJ...tak strašně mi to nevadí.

    Musim updatovat svoje vyjádření. Podle všeho se UJAK rozhodl si zásadně zvýšit pověst, protože to co na nás navalili první týden Mgr. za práce a to že prakticky všechny zkoušky budou ústní atd atd.....jako takovejch těch "hloupejch lidí" se na Mgr. ještě pár přihlásilo....ale ted si fakt nemyslim že to daj.

    MgA. Kučeru jsme měli teď v pátek vypadá hodně v pohodě (i přestože dělal poradce s prominutím čůrákovi jako byl Riedelbauch) na druhou stranu co povídal tak má hodně zajímavou minulost a působil hodně příjemnym dojmem...
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    PRosííím!
    Nevedl vám někomu práci MgA. Miloslav Kučera? nebo nějaké reference na něj prosím.
    Díky!!!:))
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: Mě ujak vyhovuje. Myslím si , že má i nějaké plusy v porovnání se státní školou.
    Předsudky lidi, co se týče soukromých škol, určitě maj a už mě ani často nebaví jim vysvětlovat, proč to tak není. Pokud na to fakt nemám náladu:)
    Jinak s tím, co jsi napsal také souhlasím.
    Mě teda jediný, co mi trochu vadí je, že nejsou povinný na našem (SMK) oboru cizí jazyky, což si myslím je v dnešní době hodně důležitý. Řeším to docházením na ty nepovinný kurzy ale bohužel můžeš chodit jen na jeden jazyk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam