• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: To je fakt :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: hele tim, ze jsem na na tom stejne a navic s jednou nemocnou dcerou, tak jsem si radej nechala napsat potvrzeni od mudry. Ne na dcery ale na sebe. Ze jsem v peci plicniho odd, a doporucuje odlozit povinnosti do konce dubna...ale vic se nerozepisovala, protoze je to ma soukroma info a nema to koho co zajimat. Prej at je kdyztak poslu za ni, ze jim to vysvetli. zkus to uvidis co ti napise.. pripadne si zajdi s vycerpanim k psych. a doporuceni bude ihned:]
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Hele a myslíš, že když uvedu, že se starám o malý dítě, plus pracuju kvůli tíživý finanční situaci, rovná se total nestíhám, že to je malej důvod, aby mi to neschválili?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Se Zemanem slavil přední muž hazardu i normalizační cenzor | Zprávy z domova | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/se-zemanem-slavil-i-predni-muz-hazardu-i-normalizacni-cenzor-prr-/zpravy-domov.aspx?c=A130130_180631_ln_domov_ogo


    hezký hezký...Kučera i dokonce Prokůpek:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: :)) ze zdr. duvodu odevzdam diplomku v cervnu a ke statnicim pujdu v zari :))))
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Omluvenku ke státnicim? :D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: jo, me to rekla taky. Musim rict, ze Kopáčkova, nebo jak se jmenuje ta nase dura, je na facku. Ta na magisterskym je prijemna a kdyz me videla, rekla, ze deti me potrebujou vic, nez ja titul a neni dobre abych se sesypala, at si zazadam... :) dnes jsem dostala od lekarky napsanou omluvenku":)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Moc prosím nemá zde někdo v el. podobě skripta - Jak psát BP z roku 2012? Nebo pokud by měl možnost ofotit a je z Prahy? Díky!
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Byla jsem na studijnim a tam se tvářili jako že si požádat můžu... A to jsem uvedla jen že to nestíhám kvůli dítěti (zrovna mi tam dítě řvalo v kočáru, takže pochopili). Ale řikali že na žádost je ještě čas, že si můžu nejdřív požádat o 14ti denní posun pro odevzdání BP a pak když to nedám tak do 15.6. Ke státnicím mě potom pustí až v září.
    GNURET
    GNURET --- ---
    Ahoj / Dobrý den,

    blíží čas odevzdání mojí diplomky a proto bych nyní potřebovala vaši pomoc.
    Moc Vás prosím o vyplnění dotazníku, který naleznete zde:

    Diskriminace zaměstnanců 50+ | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diskriminace-zamestnancu-50/

    Dotazník mohou vyplnit všichni bez rozdílu věku, každý názor mě zajímá a budu za něj ráda!!!
    Nebojte se, dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění zabere max. 5minut. Jeho vyplněním mi velmi pomůžete.


    Přeji krásný den a děkuji Tereza.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: takovejch tam je:-) Znám dokonce i takou, co byla v květnu a v dubnu ke konci rodila:-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mo ja chci ke statnicim v zari, a diplomku v cervnu, ale jaksi porody uz mam za sebou, operaci zadnou... zavaznou diagnozu k odkladu? Staci rict ze jsem matka ? :DD
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    SOCKOVAN: Odevzdani diplomky si odkadali nejdyl na cerven... a statnice samo v zari...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: no, jenže to její situaci neřeší:-) Stejně pujde v září
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FOXOVA: Jop nejak tak to je.... ale ze zavaznejch duvodu muzes na dyl ale musis k tomu mit nejakej duvod: neco pripadne vymyslis, ne? vim ze si to lidi odkadali na cerven kuli: operacim, tim ze byli na erasmu, porodu atd.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    vzdavam sve hrdinne nadseni a statnice odkladam na zari. z diplomky nemam ani povinnou literaturu....trochu me na studijnim dostala, ze odklad BP lze max o 14 dni... takze nekdy pulka dubna. Je to tak, nebo me strasila?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: hele taky si myslim, ze se nemuzu soustredit, ale uz jsem se naucila delat opravdu x veci najednou a stihat kdyz na me mluvi vic lidi. Idealni je na to prace ve skole. mluvej na tebe v lepsim pripade 3 deti + jeden dospelak a presto vis co ti kdo chce:)
    jinak bud v klidu, odpadavam posledni dobou driv nez deti:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Děvčata nezávidím vám...na druhou stranu....naši jsou oba měsíc na zájezdech a tak na mě padlo veškeré starání se o dům, o dům co pronajímáme, auto a který se za těch mrazů dvakrát posralo a malýho bratra(kterej je teda už školák no)...k tomu škola, práce kapela.... trošku vás chápu...teprve teď jsem se dokopal pořádně dělat na seminárkách...ve středu mířim do archívu vzácných svazků městské knihovny a doufám že tento týden aspon velkou část dořeším....ale co se zkouškového týče....tak to teda uvidim:D
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Hele a jak se dokážeš soustředit? Já mám pocit že nemůžu nic vyplodit..Jsem tak unavená že bych nejradši jen spala...
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Já právě odpadnu skoro dycky...ach jo...:(
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    FOXOVA: Vzdycky obdivuju lidi co makaj a po večerech dělají ještě školu do toho děti dvě ještě. Kloubouk dolů! Nejsi ty superman?:) Ted sem si konečně přestala asi stěžovat, že toho mám moc:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam