• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    XBRIM07: Magorisu dobrý to sem ještě nezaslechla:D
    No ono totiž jestli je jeden zpomalnej, tak ti neukazou ani ten druhej. Tak distak se pozeptat, jestli lidi maj uz od tvyho oponenta posudky nebo je zpomnalenej, koho mas?
    Jinac uz sem to zjistila na zahranicnim zkusim to dat nejak odevzdat na dalku haha no treba to nejak pujde:) ale bude to asi dost stres:)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    SOCKOVAN: btw: je to jak píšeš, posunutí odevzdání diplomky na červen a státnice v září ;-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    SOCKOVAN: Právě že tak nějak kolem už lidi posudky mají a já stále koukám do Magorisu jak blb a docela mě to znervózňuje :-) Každopádně díky za info!!!
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    XBRIM07: Zobrazi se ti to kdyz to vedouci a oponent odevzda...myslim ze to musej odevzdat oba... maj na to nakou lhutu ale stava se ze kdyz to flakaj tak cekas a cekas a nekdo nemel posudky jeste pred statnicema...
    Doufam ze si to tedy aspon pamatuju dobre...
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Ahója studenti :-)

    Máte někdo zkušenost s tím kdy se zobrazí posudky na DP, případně BP??

    Díky moc!!!
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    Zdravím, někdo zkušenost s posunutím termínu odevzdání diplomky a posléze státnicema? Chci si příští rok dát stáž a mám takový pocit, že lze posunout termín odevzání diplomky na červen a státnice udělat v září? Díky:)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    u nás jsme ke státnicím podle abecedy šli. šla jsem jako první, takže jsem to měla nejlepší
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NIK0LKA: tak nevim, na prednasce nam to rikali dva prednasejici.. ale mozna nas chteli potrapit....
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    FOXOVA: Jsem dneska nakonec napsala na studijní a ajo, jde se podle abecedy:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NIK0LKA: prej ne, taky jsme se na to ptali. rozrazeni je pocitacem
    NIK0LKA
    NIK0LKA --- ---
    Nazdar, nevíte jestli se k státnicím chodí na UJAKU podle abecedy?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: jo? nebyla podminka podat zadost do 14.3?
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Já si budu žádat příští tejden....
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ha, tak mi prave prislo schaleni odevzdani BP 15.6. uf:))
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Ahoj, doporučil by mi někdo zdroj ve kterém je dobře(nebo alespoň nějak) posaná míra symetrie komunikace na internetu či přímo na sociálních sítích? Základy od Musila mám. Děkuju za případný tipy.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: To je fakt :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: hele tim, ze jsem na na tom stejne a navic s jednou nemocnou dcerou, tak jsem si radej nechala napsat potvrzeni od mudry. Ne na dcery ale na sebe. Ze jsem v peci plicniho odd, a doporucuje odlozit povinnosti do konce dubna...ale vic se nerozepisovala, protoze je to ma soukroma info a nema to koho co zajimat. Prej at je kdyztak poslu za ni, ze jim to vysvetli. zkus to uvidis co ti napise.. pripadne si zajdi s vycerpanim k psych. a doporuceni bude ihned:]
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    FOXOVA: Hele a myslíš, že když uvedu, že se starám o malý dítě, plus pracuju kvůli tíživý finanční situaci, rovná se total nestíhám, že to je malej důvod, aby mi to neschválili?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Se Zemanem slavil přední muž hazardu i normalizační cenzor | Zprávy z domova | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/se-zemanem-slavil-i-predni-muz-hazardu-i-normalizacni-cenzor-prr-/zpravy-domov.aspx?c=A130130_180631_ln_domov_ogo


    hezký hezký...Kučera i dokonce Prokůpek:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    WERCA23: :)) ze zdr. duvodu odevzdam diplomku v cervnu a ke statnicim pujdu v zari :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam