• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZAKSPORE - evoluce va Vašich rukou
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    RAB1T: ok, díky
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    buněčné
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZLATUSKA88: pokud si masožravec nebo všežravec tak staci pricet kusadlama k oběti a bác pokud si býložravec tak potrebujes nejake utocne prvky (bodliny, jed).
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    v jaké fázi ?
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    ještě by mě zajímalo.. jak se útočí?
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    RAB1T: jo pomohlo, teď sem to zkusila a supr :D děkuju moc :)
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    MR_DAN: já to zkoušela stáhnout a stálo mě to akorát kačky a nic jsem nedostala :(
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZLATUSKA88: stahni si patch mohlo by to pomoct
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZLATUSKA88: z netu stažený?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ahoj,
    chtel jsem se zeptat, jestli nahodou nekdo nezkousel Spore pro mobil? jestli je to o necem, nebo jestli to za to nestoji :-)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    KVITKO: mám - před týdnem sem přeinstalovávala PC, takže tam mám nový ovladače...

    btw sorry ;)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    KVITKO: rozlišení si v pohodě změním na to které potřebuji, zkusila sem to i hrát na menší a stejně se tim nic nezměnilo :D
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZLATUSKA88: 256tka grafárna, a ne ramka, mám vystudovanou výpočetku, takže to nepotřebuju vysvětlovat..

    co nový ovladače na grafárnu?
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    KVITKO: jo všechno šlape, jako konfigurace PC:
    Intel Pentium 4 (s tim druhym fake jádrem :D) 3,2GHz
    1GB RAM
    grafika GeForce 6600NX
    zvukovka deska nejsou důležité, tedy pro tu hru :D
    Mě na PC šlapou i mnohem náročnější hry než je SPORE, proto mě zaráží že to nejde. BTW na 256MB ramkách ti to nepůjde už jen z toho důvodu, že minimálně požadujou 512MB
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    každopádně v nastavení si zkoušela měnit rozlišení? detaily hry apt?
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZLATUSKA88: no, já mám třeba v notebooku 256tku a nejde mi to..
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    KVITKO: to mě taky napadlo, ale v když sem koukala na netu jestli to podporuje moje karta tak je uvedená jako jedna z těch u které to jisto jistě jde...
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    ZLATUSKA88: řekla bych podle toho co píšeš, pokud příšerku nevidíš, tak asi v grafický kartě.
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    koupit si originálku ? :o)
    ZLATUSKA88
    ZLATUSKA88 --- ---
    Ahoj mám takový problém...
    Když dám novou hru, vyberu si, jestli budu masožravec, nebo býložravec, pojmenuju planetu a dám hrát. Ve videu přistane nějaký ten meteor na planetě ve vodě. Otevře/rozpadne se, a zbytky toho meteoru odplavou. Předpokládám, že když se rozpadne tak z něj má zbýt pak jen ta příšerka - abych mohla jíst to zelený tak s ní musim nějak pohybovat. Základní problém, který nastal - žádná příšerka se mi nezobrazuje, krmení se mi zobrazuje jen někdy. Ovládání chápu, nicméně nemám co ovládat, když tu příšerku nevidím. Minimální i ideální požadavky na PC splňuju, mám windows XP profesional. Nevím, kde je problém. Reinstal hry nepomohl už nevím co s tím.. Bych si to chtěla hrozně moc zahrát ale fakt nevím, kde může být chyba... Pls poraďte :) děkuji předem všem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam