• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSESOUTH AFRICA... deep into the rainbow
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenost za jak dlouho se dá reálně ujet autem trasa Cape Town > Johannesburg a zda existuje půjčovna, kde bych v jednom z těchhle měst auto půjčil a ve druhým vrátil?
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: Jaký to maj? Jaká je prosím expirace? Pokud bys chtěl zkusit naše produkty, sklízíme úspěch s pálivým Extra hot chilli biltongem a co nás těší převelice, naše nabídka se rozšiřuje o poctivý jihoafrický boerewors. Lidi, co někdy ochutnali v JAR se olizují a chválí... Boerewors nyní pouze na objednávku, abychom zaručili čerstvost ;)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    Zdar...máte chuť na novou příchuť našeho biltongu? Koriandr rulezzzzzzz ;)
    Produkty - Sušené maso
    http://www.africkybiltong.cz/3-produkty
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: díky...je to trochu složité, pže webamaster stále nemá čas a připomínky téměř neřeši
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    SATCHEL: když mě něco napadne, rád se podělit a časem určitě i otestuju
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: Název vyjadřuje dědovo přání a nebylo o něm pochyb...Žraločí biltong je vzácnost a taky bych ho rád zkusil... Stránky jsou zatím syrové a musíme je postupně vyladit. Za jakékoliv nápady a připomínky předem díky....Každopádně máte-li rádi biltong, jsem přesvědčen, že je na českém trhu poctivý produkt, který by obstál i v magické Africe!
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    SATCHEL: hele proč Zulu Biltong? Boer Biltong, ne? :) jinak jak tam píšete - žraločí biltong - to jsem nikdy neměl a láká mě to...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    SATCHEL: super, moc pěkná grafika, teď to dostat do povědomí sportovců, bykeři, vodácí a lezci to ocení...
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    tak jsme konečně rozhýbali eshop ..... http://www.africkybiltong.cz/3-produkty
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: nyní chystáme eshop...biltong je k dispozici v 25, 50, 100 a 200 g balení (nakrájený na tenké plátky), nebo jako celý kus...příchutě - original, medium hot, chilli, chilli hot...jaký biltong máš z Irska a na kolik vyšel vč. dopravy?
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    Přátelé, i v ČR se konečně oficiálně vyrábí kvalitní biltong a právě si na něm pochutnáváme. Smekám a chválím našeho dědu, protože to chutná jak v zemi zaslíbené, jihoafrické ;) Děda se po 30 letech vrátil do Čech a přivezl prostřednictvím toho masíčka kus Afriky s sebou. Dokonce si nechává posílat originální koření z JAR. Je to pro nás silná nostalgie, protože právě před 3 roky jsme si na stejném biltongu pochutnávali s rodinou každý den na různých místech JAR. Děti to do sebe dnes tlačily stejně jako tenkrát a už padl dotaz, jestli máme ještě :) Máme a budete-li chtít, od nového roku rozjíždíme eshop ;)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: zachytil jsem vstup na ČT24...mele se to už i v tak pohádkovém království mechových kopečků :(
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Četli jste o převratu v Lesothu? Nemáte někdo podrobnosti?
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    nějak to tu zatuhlo :) od soboty vegetíme na chalupě, na totální samotě v Beskydech a jedeme tu jen na tichu...občasné přejezdy si užíváme s hudbou a je to mile vzácné...ehm, odbočuju od tématu, ale má to vazbu na posledně řečené...hawk...
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: příjemný jazzík, děkuju za rozšíření obzoru...bez hudby si neumím představit ani hodinu...dokonce i ve spánku si nechávám hrát :)
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: beatu hlavenkovou - deska theodoros. treba. coz ale s hudbou, která hraje v lng str. backpackers nemá téměř nic společnýho. Mám celkem velké žánrové rozpětí.
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: jj, tak to jo....ale přesto - co si třeba aktuálně nejčastěji pouštíš do palice?
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    SATCHEL: jsem muzikant, takže tahle otázka je pro mě na tříhodinovou debatu... :)
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    MARC_ELLE: to vypadá na fakt dobrý doupě ;) co si měla na mysli dobrou muzikou, co máš ráda ?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MARC_ELLE: tam sem byl týden, super, když se paří, ale jinak bez špuntů do uší se nevyspíš. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam