• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLELIScala, Clojure, Groovy... Polyglot development with JVM
    ESORIMMER
    ESORIMMER --- ---
    Fantom vs Scala: Different Trade-offs
    http://fantom.org/sidewalk/topic/675

    ... srovnani se zajimavym jazykem Fantom (drive Fan).
    ESORIMMER
    ESORIMMER --- ---
    Java EE 6 and Scala » Source Allies Blog
    http://blogs.sourceallies.com/2010/02/java-ee-6-and-scala/
    ESORIMMER
    ESORIMMER --- ---
    Apressu se zda, ze knizky o Scale se moc neprodavaji:
    http://old.nabble.com/-scala--Fwd:-Pro-Scala-ts27721953.html
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    Pattern matching in Scala for expressions
    http://www.artima.com/weblogs/viewpost.jsp?thread=281160
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    ...na Scalu také ;)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no nemám vůbec na nic čas, ale mám o SCALA zájem a například o diskuzi Cloud Computing, která taky není úplně rozvernej chat se celkem starám a mám tam i pěknou home s odkazy a linky.
    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: alternativou je smazani. Coz neni zrovna v tomto pripade velka tragedie, ale az se za par let Scala dostane do mainstreamu, tak by toho urcite vsichni litovali ;)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    myslíš hrobového ticha?
    SATAI
    SATAI --- ---
    Chce se nekdo (rozumny) ujmout mistni diskuse?
    SATAI
    SATAI --- ---
    LITTLELI: zkousel jsem NB a IntelliJ,oboji mi prislo pouzitelne, ale jeste dost syrove. Takze je nakonec chvilemi prokladal Textmate :-D
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    co pluginy do různých IDE? používátě někdo něco? a co nějaký hodnocení?
    ani nevím co teď použít :(
    DWICH
    DWICH --- ---
    KKL2401
    KKL2401 --- ---
    SATAI: Ano a to mi prijde v poradku (ze se ptat muzes, ale pouzit nesmis). Stejne tak mi prijde mit neco zakazaneho vnitrni politikou. Ale prijde mi absurdni, kdyz se nekdo zmini, ze byl v armade, mit na krku zalobu, zeptam-li se (napriklad ciste ze zvedavosti, protoze me to zaujme), zda bojoval i v Zalivu. Chapu, nemel bych se nechat unest tim, ze me to zaujalo, nemelo by me to vubec zaujmout, ale presto.
    ESORIMMER: To verim, ostatne podobne situace tez znam. Ale nekdy holt nastane situace, kdy je potreba vzit nejlepsi dostupne, i kdyz nejsou tak dobri, jak by se cloveku libilo. Proste jsem jenom chtel rict, ze ta strategie je hezka a clovek by ji rad uplatnoval, ale zaroven je ponekud kratkozraka a v praxi spatne pouzitelna.
    ESORIMMER
    ESORIMMER --- ---
    KKL2401: byl jsem ted u nekolika pohovoru, kde ucelem bylo pouze se rozhodnout, ktere kandidaty vzit ... normalne bych nebral zadneho - musim rict, ze to je dost frustrujici pocit...
    SATAI
    SATAI --- ---
    KKL2401: Joel je extremista, ale prochazi mu to. A navic nechce genie, jen ty nejlepsi ;)

    Co se tyka nelegalnosti - u nas se ptat muzes, ale pouzit nesmis. U nas ve firme mame nektere otazky zakazne vnitrni politikou. Kazdopadne ta strategie pohovoru se mi libi. Ale pridal bych jeste test zakadu jazyka (mimochodem, je fascinujici, nam tam nekteri lide nasekaji; a to nezadavame - vetsinou- zadne puzzlers).
    KKL2401
    KKL2401 --- ---
    SATAI: Pravda, na podedeny projekty jsem nemyslel, to je vzdycky problem.

    Jinak jsem procet ten clanek a jakkoliv ma radu zajimavych myslenek, tak ta celkova myslenka "budeme brat jenom genie, protoze geniu je dost a my chcem jenom takove" mi prijde extremne nepouzitelna (byt by jiste asi zabranila casti tech veci, ktere clovek v kodu jinych, ke kteremu se nejak dostane, nachazi...). Hlavne me ale fascinuje, jak se Amerika se svymi zalobami za jakoukoliv ptakovinu dostala do stavu, kdy je nelegalni pokladat nektere otazky behem pohovoru.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KKL2401: V Jave se ti to s nullem muze stat jen u Booleanu. A jak rikam - leckdy clovek podedi projekt, kde je warningu az nad hlavu... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam