• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SASHSphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
    BECKO
    BECKO --- ---
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    http://www.ramongo.websnadno.cz/KOTATKA_SPHYNX.html
    ještě mají prý jedno kotě...

    jsou to ufoni!

    SASH
    SASH --- ---
    BECKO: rozkošný.)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Pozor!!!Paní Hýšková z Lnář prodává nemocná koťatka sphynxů s chronickou rýmou (vrozenou).Teď v ůnoru čeká další vrh koťat!Je možné,že je bude prodávat,přes dceru pí.Dulinovou ze Strakonic.NEKUPUJTE OD NÍ NEMOCNÁ KOŤATA TÍM JI PODPORUJETE V DALŠÍM MNOŽENÍ ZA ÚČELEM ZISKU!!!!Ten kdo tak již učinil jako já se mi může ozvat na mail nebo se přidat ke mě inzercí a varovat ostatní před jejím nemocným chovem a ušetřit si spoustu starostí a výdajů za veterinu.Chronická kočičí chřipka se nedá výléčit a přenáší se!!!
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3109467/Upozorneni-budoucich-sphynxaru.php
    SASH
    SASH --- ---
    BRANA: nádherný!
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: hned jak budu mít zbytečnejch cca 10 tisíc tak si tam poběžim pro cornish rex kocóra.. dostali mě .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: nedávno sem byla v chovatelské stanici http://www.sphynx-scarface.cz/ a tam bylo holejch .)!
    BECKO
    BECKO --- ---
    KRISTYNKA73: ona mu právě už psala a bylo to takový nějaký prapodivný celý.. celej and je divnej
    BECKO
    BECKO --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    jsou prostě dokonalý..poptávám sponzora ;D
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    ANEKKE: taky bych byl nastvanej kdyby me navlikli do toho oblecku :)
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    BRANA: tuhle nekdo pekne nastval
    BRANA
    BRANA --- ---
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SASH
    SASH --- ---
    děkuji, už jsem mu psala :)
    XEDGEX
    XEDGEX --- ---
    DANUNA
    DANUNA --- ---
    SASH: ja vim, asi sou zvykly... Ale ta srst je vazne zvlastni. Urcite ne neprijemna, ale je to uplne neco jinyho - tak trochu "zadrhava".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam