• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    jupii joOu kybeeria se činí :) mé srdéčkO jásá


    JOBOTROX / ROBOT JOX

    MAJKA
    MAJKA --- ---
    no ad zahlavi: a vam se nelibil navrh, kdy by se nektere dny zadavalo propracovanejsi tema typu charakter design (treba v utery, ctvrtek a nedeli), a zbyle dny by se zadavala temata stylem prijdu, zahlasim ze do pulnoci kreslime "martany ve vate" - tedy tzv. tema rychlokvaska? o rychlokvasna temata se klidne postaram, pokud budu moct zaroven kreslit ;]]
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    SLEPE_CREVO: ...a ku skeneru nebolo instalacneCD?!
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: to se nedaji nekde stahnout? zkus.. ja se tak tesiiiim :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    Ach jaj a tak som sa tesila... obrazok mam, ale nemam ovladace :D takze na skener sa mozem akurat tak pozerat:/ mozno to dam zajtra... ak sa podari:/
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOKERKA: tyjo mně to tak zvedlo náladu hned už mám léto :D diky.. a to tu sedím zabalená v dece :)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    ISIS: ohooo diky! Zase se po dlouhy dobe zacinam rozkreslovavat a fakt me to bavi! :D
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: víceméně souhlasím s podmínkama...tedkom bohuzel nemam moc casu tak se moc rozepsat nemůžu..kazdopadne to chce omezit tady
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOKERKA: já tě miluju :D .. a tvoje obrázky samozřejmě. fakt výýborný!
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Hotovka a dobrou noc :)

    omluvte snizenou kvalitu moje hodina uz odbila a ja keste kreslila
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: táák :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: po nasom asi gulovacka :D pekna tema... ja idem na to:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak do půlnoci

    "Letní koulovaná" /by slakinglizard/
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: zadaj zadaj... ja sa dnes potrebujem nejak vyzit na papier:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    a mám tedy dnes zadat? /kreslit nebudu
    ISIS
    ISIS --- ---
    takže zadávat i pro jednoho a doufat, že téma sama naláká další? .. no dobře. jen mám strach, aby to nekončilo jako už několikrát... např. na kyberii si někdo vyškemral tému, já vymyslela a zadala avšak /dle mě dobrá/ téma nezaujala dostatečně a nakonec zas nic nevzniklo! a nestalo se to jednou.... a ne jen na kyberii.. prostě téma nepadne vždy.
    SIIILON
    SIIILON --- ---
    ISIS: Myslim ze ked sa nenajde nikto kto by chcel kreslit je zbytocne to na kybcu davat.
    ISIS
    ISIS --- ---
    a "zaslat na kyberiu" by mohlo stacit tak, ze napisete sem a jak to nekdo z kyberie uvidi, preda tam... hm? ale predpoklada to, ze to tu nekdo z kyberie bude cist.
    ISIS
    ISIS --- ---
    a tak jako tak je potreba viiiic ochotniku do pozice "adminu"... a aby to mezi nimi nevazlo. a take je treba zajem ze strany kyberie. nebo si to tu rovnou muzem delat sami pro sebe .a ja fakt nemam silu resit obe strany.

    a pokud teda dame bitveni podle zajmu, tak ten zajem musi byt zjistovan i na kyberii. a to udela kdo? jak? /ne ze bych se chtela zbavit teto brime, ale podelit see.. moooc me uz tizi :)
    SIIILON
    SIIILON --- ---
    Mozno, aby to bolo lepsie organizovatelne, by bol stale platny termin 18:00, teda vacsinou by sa nasiel nejaky z "adminov" fora, ktory kukne ci niekto neziada o temu a vyhovie mu. Ak o 18:00 nebude nikto kto chce kreslit, proste sa tema nezada. Tema sa ale moze zadat aj v inu hodinu, samozrejme ale riskujete, ze tu nebude ziaden admin na vyhovenie (adminom rozumejte niekoho kto vyvesi na nastenku temu a/alebo zasle ju aj na kyberiu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam