• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    má dnes někdo zájem o ENVIRONMENT DESIGN? .. mám jeden z minula, který se nepoužil. v šest tu už sice nebudu ,ale mohu ho někomu poslat, hm? :)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    ISIS: já nemám v poslední době na kreslení čas... ale o té spontánosti.... já kolikrát téma mám... (ale někdy nevím, jestli ho zadat.. jestli je skluz jen proto, že se téma upravuje a není dodělané) ....ale v případě, že nikdo třeba ten den kreslit nechce.. tak mi přijde škoda, aby někdo něco zadával, jestli je to např. charakter design a člověk už se s tím vymýšlí.. tak by pak třeba chtěl vidět alespoň nějaký obrázek na to téma... proto když je tu celý den mrtvo, tak asi nikdo nezadává.... každý den lidi nemají čas... jsem pro , že když se lidi ten den domluví, tak se něco zadá.... zadávat, když je tu ticho, mi přijde zbytečné...jestli tu budu, tak téma klidně zadám....ale taky tu nejsem každý den v šest.....
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: já se účastním natolik sporadicky, že netřeba abych se vyjadřoval :(
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: :) mnese zdajitvasvola rozumna..necht se jeste ale vyjadruje zbytek..
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: No, obecně se mi to víc líbilo, když byl b_C v začátcích - spontánní, ne tolik svázaný pravidly. Kreslilo se tehdy, když někdo nadhodil "Tak co, zakreslíme dneska?" a téma se taky vymýšlelo spontánně. Na druhou stranu si myslím, že období kolotoče kategorií a střídání character designů a dalších věcí, docela b_C obohacuje. Domnívám se, že jsme tady natolik inteligentní a citliví, že bychom oba přístupy zvládli skloubit. Kreslit víceméně "chaoticky" ve smyslu - když tu jsou lidi, když se chce a hvězdy jsou v dobré konstelaci, tak se "zakreslí". Ovšem zadavači témat by měli být zodpovědní a průběžně diskuzi tady sledovat a sledovat i zadávaná témata - a automaticky, podle citu, zadávat témata z různých kategorií. Když někdo přijde a štěkne "mám super téma!" a zadá character design, což bude za poslední týden už třeba po páté, asi bych ho poslal do tmy.

    Jinak ISIS, máš moje obrovské uznání za to, jak to tu držíš. Co se týče zadávání témat a úpravy záhlaví a tak... já bych se o to zvládnul starat, ale zrovna začátek kreslení v 18:00 je pro mě dost na houby. V tu dobu jsem při nejlepším na cestě z práce. Nebo naopak ještě v práci sedím, nebo lítám po nákupech nebo cokoliv... ale v klidu jsem schopen do Nyxu kliknout obvykle až třeba ve 20:00 nebo později. Takže pokud se nezavede "řízený chaos" i do časů, kdy se bude začínat, asi s tím moc nepomůžu :(

    Osobně si neumím představit systém pravidel, který by byl nějak exaktně specifikovaný, upravoval časy, kategorie, témata, bla bla... a dlouhodobě fungoval. b_C mi připadá dost živý a bandička z obou serverů dost nesourodá. Nikdy to nesedne všem, jen budou všici spíš zmatení "co a kdy a jak teda vlastně..." Nevím no. Můj názor.


    JOKERKA: Hihi, geniální. Jen to slunce mi tam trošku vadí (moc velké?).
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    SLEPE_CREVO: ...jasne, starsi skener s OSvista sa asi nezhodnu bez pomoci...
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: stiahnut sa urcite daju... vcera bola snaha.. ale skener je stary, ja mam visty a co ja viem co este... takze to nebolo take jednoduche... snad ked pridem dnes z prace.. prinajhorsom to odfotim telefonom:D ale to bude kvalita ako svina:/
    JOSLIACKY: po pravde netusim :D vsetko robil moj priatel, ale nejak to vcera proste ist nechcelo.. a zase sediet nad tym do pol noci... a netreba to zase nejak dramaticky riesit.. urcite postupoval spravne :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    jupii joOu kybeeria se činí :) mé srdéčkO jásá


    JOBOTROX / ROBOT JOX

    MAJKA
    MAJKA --- ---
    no ad zahlavi: a vam se nelibil navrh, kdy by se nektere dny zadavalo propracovanejsi tema typu charakter design (treba v utery, ctvrtek a nedeli), a zbyle dny by se zadavala temata stylem prijdu, zahlasim ze do pulnoci kreslime "martany ve vate" - tedy tzv. tema rychlokvaska? o rychlokvasna temata se klidne postaram, pokud budu moct zaroven kreslit ;]]
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    SLEPE_CREVO: ...a ku skeneru nebolo instalacneCD?!
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: to se nedaji nekde stahnout? zkus.. ja se tak tesiiiim :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    Ach jaj a tak som sa tesila... obrazok mam, ale nemam ovladace :D takze na skener sa mozem akurat tak pozerat:/ mozno to dam zajtra... ak sa podari:/
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOKERKA: tyjo mně to tak zvedlo náladu hned už mám léto :D diky.. a to tu sedím zabalená v dece :)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    ISIS: ohooo diky! Zase se po dlouhy dobe zacinam rozkreslovavat a fakt me to bavi! :D
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: víceméně souhlasím s podmínkama...tedkom bohuzel nemam moc casu tak se moc rozepsat nemůžu..kazdopadne to chce omezit tady
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOKERKA: já tě miluju :D .. a tvoje obrázky samozřejmě. fakt výýborný!
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Hotovka a dobrou noc :)

    omluvte snizenou kvalitu moje hodina uz odbila a ja keste kreslila
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLEPE_CREVO: táák :)
    SLEPE_CREVO
    SLEPE_CREVO --- ---
    ISIS: po nasom asi gulovacka :D pekna tema... ja idem na to:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak do půlnoci

    "Letní koulovaná" /by slakinglizard/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam