• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    KATIA
    KATIA --- ---
    SHEALA: to fakt nevim, neslo primarne o adopci, ale pravo na svatbu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KATIA: hmm ale predpokladam ze jednotlivci tam stejne jak u nas adoptovat muzou?
    KATIA
    KATIA --- ---
    JANITA: tak nejak no... ja si hlavne pamatuju jeden spor v UK a tam soud v podstate dosel k tomu, ze u G-L nelze "poskodit" rodinna prava, protoze rodina nejsou... no takova hlava 22...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KATIA: No fuj..to je bordel. budem to muset ukdlidit :-D
    JANITA
    JANITA --- ---
    KATIA: je potreba mit nejdriv dite a pak se nechat registrovat, pac pak uz ti ho vzit nemuzu.. ale je to na hlavu, fakt :(
    KATIA
    KATIA --- ---
    http://www.feminismus.cz/fulltext.shtml?x=2179690
    Registrovaní nesmějí v České republice adoptovat dítě. Z analýzy Gender Studies vyplývá, že je to v rozporu s Evropskou úmluvou o lidských právech a základních svobodách
    JANITA
    JANITA --- ---
    GARDAVSKY: prave ze ma :) nadhernou :) Dam vedet :)))
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA: sikovna ! jen tak dale.. dost by me zajimalo co to vsechno obnasi..ona uz tu holcicku ma?
    JANITA
    JANITA --- ---
    jsem prave videla v nejakym jeblym poradu Sama Doma, ze si nejaka zenska adoptovala cernosskou holcicku z Konga.. coz je tak trochu muj zamer (sen?).. tak jsem se rozhodla ji napsat a pak vam dam vedet. ***
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: tak umele oplodneni to jisti..ale fakt nemam paru kolik to vlastne stoji..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: jenze, nemam ten pocit, ze by nejaky asiat, jeaste k tomu gay, by sel se mnou....dobrovolne....na to jsem mo velky realista ;-) a platit nekomu se mi fakt nechce, nehlede na ot, ze na to nemam ;-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: :-D to jsou veci! ja znam asi tri teplouse asiaty.. jeden dela nejakou vysokou ekonomku nebo co..thaiec..moc mily a hezky..drobny..jmenuje se Chao
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: sikmooky buzik? to existuje v cechach?:-O me je jedno, jaky iskmooky, jen se mi musi fyzicky libit, musi mit bud dle veku sam skolu nejmene sš, nebo deti studujici s vybornym prospechem zš/sš/vš... jo a musi byt zdravy, vic nepotrebuji ;-) proste asijskeho misenecka, to byl muj sen odmala ;-)
    vlastni pritlekyne asi chce, ale nechce druhe dite k tomu memu :( takze misenec by byl, jen kdybychom se rozesli ;-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: :-D ty bys chtel sikmooke detatko? ale to bylo sladke! myslim,ze se da sehnat svolny sikmooky otec.. asi nejspis nejaky buzik by do toho sel..zalezi jak se dohodnete.. a stvou pritelkyni vlastni nehcete?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: vlastni krev, vlastni krev....rodit se mi nechce a chci videt, kde klofnu nejakeho pekneho asiata, se svou vysokou vpravde slovanskou figurou :lol:
    JANITA
    JANITA --- ---
    KAWALSKI: vnimam to stejne*
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: No tak nezbyva nez poprat hodne stesti pri adopci-- to uz mas pravdepodobnejsi poridit si vlastni krev.. nebo se odstehovat do svedska, tam je adopce snadnejsi..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: kdyz me se nechce zas byt na x let upoutanyx u ditete, to uz je to stjene stare nevlastni lepsi ;-) navic pro me pojem "vlastni krev" nic nerika, vlastni jako cizi, oboji je moje, kdyz to vychovavam...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: dyt ja vas taky! Muzem se sejit jen tak, nebo bych mohl zkusit vyhlasit 2. oficialni sraz..tentokrat s lepsi organizaci :-D ..pozdravuj draheho chote a prcka! ..premejslim co podniknem a kam bychom mohli vyrazit.. chtelo by to mozna nejake nove misto, nechce se mi zase do toho cirkus cafe.. ne ze by to tam bylo spatne, proste jen zkusit neco dalsiho..ale nic me nenapada..krom vyletu do Zoo..jenze Zoo nesnasim.. pekny decky koutek maji na Arkadach na pankraci..ale travit cas v nakup. stredisku se mi taky lehce protivi.. Tak nevim.... nejake typy?
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: do debaty o adopci bych se radej nepoustel, bo me to akorat rozcili.. Jses vyjmecnej a to je lepsi! poridte si vlastni, dokud to jen pujde..nikdy neni pozde.. i do 35 let si myslim,ze to nemusi byt rizikove.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam