• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: ja kdybych mohl, rodim deti co to pujde :-D.. tak napis naaakou knizku a sezenem vydavatele..a hned je z tebe prachac.. nejakeho asijskeho darce sezenem.. a bude!
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: btw, doufma, ze jsi se zucastnil me ankety a zasktnul tu posledni moznost :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: k potomkovi clovek potrebuje bud druhweho rodice nebo alespon vlastni materialni zajistnei, ja nemam nai jedno, takze smula... to bych musel nechat zenu a najit si jinou nebo se alespon financne vysvyhnout...to prvni se mi nechce a to druhe je nerealne, ja jsme socka do morku kosti, nejak nemam motivaci proc ty statky hromadit...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: hhhmm..peknej pruser..Mimochodem koukal jsem na tvoje stranky a cetl neco malo z literatury..mas talent chlape! a jak ses na tom s tim asijskym potomkem? Ja mam sikmookejch kamosu..jednoho bychom znasilnit mohli co? :-D
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: v otmhle pripade je to stejne jako u manzelstvi: partnerovi tu ze zakona vznika pravo pozadat o trvaly pobyt, ovsem ne o obcanstvi! jinou veci je uznani jeho vztahu v jeho rodne zemi, protoze pokud je ze zeme, kde RP nebo neco podobneho uzakoneno neni, bude jeho RP v jeho zemi neplatne....tam pka vyvstavaji problemy ohledne dokladu, protoze vydane jeho zemi bude stav svobodny/rozvedeny/vdovec, zatimco na uzemi cr bude registrovany....to ale pak je nejlepsi dojit na prislusny urad, kde o Rp zadaji a pozeptat se ;-)
    jinak veskere dalsi papirovani se deje jako u manzelstvi, tedy vsehcny potrebne doklady z jeho zeme prelozene do cestiny se spoustou razitek a tak...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    A mimochodem by me zajimalo, jak je to vlastne s registraci a cizinci? kdyz si vezmu napriklad nejakeho ukrajince :-D Muze tu zustat? Mam trochu pocit ze ne?..Jak to vlastne je? ja zakonum tolik nerozumim
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    Vite co je na hovno?! Bavil jsem se s jednim mym kamaradem.. je to teplous z maleho mesta na morave.. Sam je proti adopci a vubec tomu aby homo pary ci jednotlivci meli deti. Jeste se k nemu pridala jedna znama - takova ta teplouska kamoska, nekteri to urcite znate- gayove a jejich kamosky. Od te me to mrzelo nejvic.. necekal bych to.. Ted vubec nemam chut se s nimi vidat.. On se obcas chova trochu jako kokot, takze me to neprekvapuje.. Nemuzu si pomoct,ale mam je za burany a omezence.. Tlacili oba o neco zenskych a muzskych vzorech, na cez se mi podlily krvi oci a ten kamos alespon duchapritomne debatu na toto tema prerusil, kdyz jsem oznamil ze nevim jestli je mam poblit, odejit, nebo je necim polit aby se probrali..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    KATIA: pokud jde o rodinne praov, tak to si kazda zeme EU upravuje podle sveoh, takze i kdyby v uk dospel soud k tomu, ze nemoznost adopce pro homo pary je neslucitelna s rodinnymi pravy, tak to nic neznamena pro ostanti zeme, potazmo pro nas ;-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KATIA: aha jasne
    KATIA
    KATIA --- ---
    SHEALA: to fakt nevim, neslo primarne o adopci, ale pravo na svatbu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KATIA: hmm ale predpokladam ze jednotlivci tam stejne jak u nas adoptovat muzou?
    KATIA
    KATIA --- ---
    JANITA: tak nejak no... ja si hlavne pamatuju jeden spor v UK a tam soud v podstate dosel k tomu, ze u G-L nelze "poskodit" rodinna prava, protoze rodina nejsou... no takova hlava 22...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KATIA: No fuj..to je bordel. budem to muset ukdlidit :-D
    JANITA
    JANITA --- ---
    KATIA: je potreba mit nejdriv dite a pak se nechat registrovat, pac pak uz ti ho vzit nemuzu.. ale je to na hlavu, fakt :(
    KATIA
    KATIA --- ---
    http://www.feminismus.cz/fulltext.shtml?x=2179690
    Registrovaní nesmějí v České republice adoptovat dítě. Z analýzy Gender Studies vyplývá, že je to v rozporu s Evropskou úmluvou o lidských právech a základních svobodách
    JANITA
    JANITA --- ---
    GARDAVSKY: prave ze ma :) nadhernou :) Dam vedet :)))
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA: sikovna ! jen tak dale.. dost by me zajimalo co to vsechno obnasi..ona uz tu holcicku ma?
    JANITA
    JANITA --- ---
    jsem prave videla v nejakym jeblym poradu Sama Doma, ze si nejaka zenska adoptovala cernosskou holcicku z Konga.. coz je tak trochu muj zamer (sen?).. tak jsem se rozhodla ji napsat a pak vam dam vedet. ***
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: tak umele oplodneni to jisti..ale fakt nemam paru kolik to vlastne stoji..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: jenze, nemam ten pocit, ze by nejaky asiat, jeaste k tomu gay, by sel se mnou....dobrovolne....na to jsem mo velky realista ;-) a platit nekomu se mi fakt nechce, nehlede na ot, ze na to nemam ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam