• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    to mas dobry, clovece, kdyz vis dopredu, kdy ti bude decko marodit. co bych ja za to dal :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    jee, srazik a ja na nem nebudu :( nasledujici tyden mi bude marodit dekco a do konce cervence nenajdu zase prachy na cestu do prahy ( nova prace ma vyplatni den 25 v mesici )
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: venkovani jsou nejlepsi! copak ja sem nakej prazak? Dyt su z moravske dediny! Toz to mam svolat sraz nekde u vas? at nemusite furt do Praglu? :-)
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Njn, výjimečný Pražák ;-) A co my venkovani???
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA: uznavam moc pekna konkurencni diskuze :-) budu to tu muset nak ozivit..

    Svolal bych rad 2. tentokrat uplny sraz Vyjmecnych rodicu.. Tenokrat se chce zucastnit i nekolik vyjmecnych lidi, jeste bez deti.. Moc se tesim! Bude to prinosem pro vsechny.. Pojdme se tedy domluvit na nejakem datu a case...

    Zatim navrhuji terminy 24., 25., 26. 6.
    JANITA
    JANITA --- ---
    [ Psychika a materstvi ]

    docela zajimava diskuze..
    JANITA
    JANITA --- ---
    PATRA: :*****
    PATRA
    PATRA --- ---



    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: naopak! tvuj zivot je jedno velke dobrodruzstvi! zalezi na uhlu pohledu..ja bych to pojal dobrodruzne.bez sarkastickych posmesku a tragiky.. rozhodne..at uz napises cokoli,urcite to bude stat za to! jen do toho
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: kurva.. tebe jsem mel mit po ruce! me tak nasrali, ze jsem nebyl schopen takto vecne a presne argumentace..kdyz ale me to prijde tak samozrejme,ze jakakoli debata o techto trapnych vzorech me hned rozcili.
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Tohle vůbec nechápu... Je přece tolik lidí v tak rozmanitých svazcích a rodinách, že tenhle argument mi přijde úplně zcestnej. U nás třeba bydlela rodina, která čítala babičku, její dvě dospělé dcery (bez partnerů) a jejich dvě děti. Tak kde jsou ty vzory??? Krom toho je spousta rozvedených lidí, co žijí sami - to jim všem sebereme děti? A když ne, tak proč by si je zrovna tak dobře nemohli adoptovat? A taky, když vezmu na porovnání tu druhou možnost - dětský domov, tak ten mi co se týče vzorů přijde rozhodně horší....
    Navíc přece člověk nežije v nějaké uzavřené bublině, ale mezi dalšími lidmi, kde ty vzory vidí. A třeba na příkladu Kawalského je vidět, že se dá těžko vůbec prokázat, kdo je mužský a kdo ženský vzor - může to být úplně jakkoliv...
    Hlavní přece je, aby to dítě mělo svoje lidi, co ho mají rádi. Všichni se pořád odvolávají na přírodu, tak ať se do ní podívají i v tomhle případě - zvířata to taky neřeší, o mláďata se postarají a obejdou se bez děcáků. A je jim jedno, jestli mládě vychovají dvě samičky nebo dva samečci...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: mno navstevnost je ted, oc jsme na facebooku, zhruba 450 lidi denne, dvir to bylo tak 500 mesicne... i to je dobre, myslim, na soukrome stranky, ale oni tam hcodi hlvane potkanari koukat na potkany, bejvalky kontrolovat jak se mi vyviji vztahy a lesby koukat, co pouzit proti me :lol: knihu bych napsal, jen nevim, jestli to pojmout jako horor, tragikomrii nebo sartiru, on ten muj zivot je jeden velky omyl :lol:
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: a jo tyhle ankety..jestli se mi libi tvoje stranky..samozrejme, ze jsem tu posledni moznost nedal... Je skvely, ze si takovy stranky udelal. Rozsirit lidem obzor a uvedomneni o lidske rozmanitosti je velkym prinosem! Nikdy nevis, nekdy staci aby si nekdo par clanku precetl a to by bylo aby o tom nezacal premyslet. Treba taky procitne a diky tobe si i lepe uvedomi sam sebe...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: ja kdybych mohl, rodim deti co to pujde :-D.. tak napis naaakou knizku a sezenem vydavatele..a hned je z tebe prachac.. nejakeho asijskeho darce sezenem.. a bude!
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: btw, doufma, ze jsi se zucastnil me ankety a zasktnul tu posledni moznost :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: k potomkovi clovek potrebuje bud druhweho rodice nebo alespon vlastni materialni zajistnei, ja nemam nai jedno, takze smula... to bych musel nechat zenu a najit si jinou nebo se alespon financne vysvyhnout...to prvni se mi nechce a to druhe je nerealne, ja jsme socka do morku kosti, nejak nemam motivaci proc ty statky hromadit...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: hhhmm..peknej pruser..Mimochodem koukal jsem na tvoje stranky a cetl neco malo z literatury..mas talent chlape! a jak ses na tom s tim asijskym potomkem? Ja mam sikmookejch kamosu..jednoho bychom znasilnit mohli co? :-D
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: v otmhle pripade je to stejne jako u manzelstvi: partnerovi tu ze zakona vznika pravo pozadat o trvaly pobyt, ovsem ne o obcanstvi! jinou veci je uznani jeho vztahu v jeho rodne zemi, protoze pokud je ze zeme, kde RP nebo neco podobneho uzakoneno neni, bude jeho RP v jeho zemi neplatne....tam pka vyvstavaji problemy ohledne dokladu, protoze vydane jeho zemi bude stav svobodny/rozvedeny/vdovec, zatimco na uzemi cr bude registrovany....to ale pak je nejlepsi dojit na prislusny urad, kde o Rp zadaji a pozeptat se ;-)
    jinak veskere dalsi papirovani se deje jako u manzelstvi, tedy vsehcny potrebne doklady z jeho zeme prelozene do cestiny se spoustou razitek a tak...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    A mimochodem by me zajimalo, jak je to vlastne s registraci a cizinci? kdyz si vezmu napriklad nejakeho ukrajince :-D Muze tu zustat? Mam trochu pocit ze ne?..Jak to vlastne je? ja zakonum tolik nerozumim
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    Vite co je na hovno?! Bavil jsem se s jednim mym kamaradem.. je to teplous z maleho mesta na morave.. Sam je proti adopci a vubec tomu aby homo pary ci jednotlivci meli deti. Jeste se k nemu pridala jedna znama - takova ta teplouska kamoska, nekteri to urcite znate- gayove a jejich kamosky. Od te me to mrzelo nejvic.. necekal bych to.. Ted vubec nemam chut se s nimi vidat.. On se obcas chova trochu jako kokot, takze me to neprekvapuje.. Nemuzu si pomoct,ale mam je za burany a omezence.. Tlacili oba o neco zenskych a muzskych vzorech, na cez se mi podlily krvi oci a ten kamos alespon duchapritomne debatu na toto tema prerusil, kdyz jsem oznamil ze nevim jestli je mam poblit, odejit, nebo je necim polit aby se probrali..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam