• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: V Mozille mi to taky nechodí - jen v Exploreru :-(

    A navíc mě naštvali, že mu zvrazali jméno - prej Samuel Diviš (přehodili mu jméno a příjmení a to příjmení ještě zkomolili)...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ALEXIS: mam tu poutze mozillu ( nic jineho nesmim ) a k tomu jedu v linuxu, funguje mi jen youtube :( on to je firemni netbook pritlekyne, muj komp umrel :(
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAWALSKI: Napodobne, nechapu proc nemuzou udelat pres normalni flash. Nic z toho co tam maji si instalovat nebudu.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ALEXIS: pripadne iny prehliadac alebo vyhladat do prehliadaca zasuvny modul pre prehravanie videa v prislusnom formate - windows media alebo real media...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KAWALSKI: mozno nemas v prehliadaci prislusny modul... automaticky sa to otvori v modu prehravania windows media, ale mozes to skusit i v real media (jak su tie okienka "Nizka kvalita" "Stredni kvalita" "TV kvalita" tak vedla toho je dalsie okienko "Real media" - skus tam kliknut, ci sa ti to zobrazi v tom)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    a ja na to koukat nemuzu, pac to nejni kompatibilni s mym kompem bo co :( na youtube to nejde dat?
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Hej, jak to, že jsi mě neupozornil, že budou dávat ten díl s Divišem??? Já tě kousnu... Ještě, že je to na internetu.

    Takže: Poslední díl Q (ČT 31.8.) - Divíšek v Gardavského režii ;-)
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562210900025-q/
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: vyyborne! uz bylo na case.. :-) jak se dari?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: no jak myslis, me to prijde silene....uz jen proto, ze neverim, ze my jsme ten nejvyssi buh...tedy ja neverim, ze jsme buh tak jako tak :lol:
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    :-) pekny ne?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    lidickove, co to mame za obrazek a text v hlavicce?:-O
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    Tady nam umelec vyfotil sam sebe! :-)

    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    At zije Divis! Bojovnik za prava vyjmecnych! :-D
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Klidně můžeš :-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA:
    hhmmm..cece..asi by to chtelo udelat nejakej pruvod hrdosti na Zlinsku..kdyz to probihalo tak hladce.. kdo to organizoval?
    LURA:
    Baaajecny fotky..muzu nejaky hodit do auditka? Divisek bojuje za prava Vyjmecnych! :-D to se ti povedlo!
    JANITA
    JANITA --- ---
    GARDAVSKY: a já jsem slyšela, že prej úplná pohodička..jako s Brnem se to asi nedá srovnávat vůbec..
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: To nevím, podle mých informací tam bylo asi třicet týpků z DS, kterým policie řekla, aby šli domů a oni šli a jeden bláznivý křesťan s transparentem, který do megafonu opakoval, že skončíme v pekle, jestli nepřestaneme hřešit.
    Policie nás doprovázela, to je pravda, taky tam byl nasazený policejní vrtulník na monitorování situace, ale jinak pohoda klídek a hlavně skvělá atmosféra. Máš čeho litovat :-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: :-D ty blaaaaho! netusil jsem ze divisek ma suprovy stranky! moc ho pozdravuj a ze mu posilam pusu! No zitra se stehuji na moravu..takze koukam sraz nam nejak nedopadl..ten Tabor me taky mrzi.hodne jsem se tam chtel jet podivat..bohuzel.. slysel jsem,ze tam pry bylo dosti odpurcu a policie to tam pry musela nejak uklidnovat..ca je na tom pravdy?
    LURA
    LURA --- ---
    Nepatří to tak úplně do výchovy, ale což, úplně mimo to taky není ;-)
    Aneb co nafotil Diviš v sobotu na Queer pride v Táboře: http://www.divisek.estranky.cz/fotoalbum/queer-pride-tabor--cerven-2009
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam