• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GARDAVSKYVýchova dětí výjimečnými lidmi
    Nikdy nezapominejte na slavu lidske prirozenosti. Jsme nejvyssi Buh, jaky kdy byl a jaky kdy bude. Kristove a budhove jsou jenom vlny na tomto nekonecnem oceane, ktery jest Ja Svami Vivekananda
    rozbalit záhlaví
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA:
    hhmmm..cece..asi by to chtelo udelat nejakej pruvod hrdosti na Zlinsku..kdyz to probihalo tak hladce.. kdo to organizoval?
    LURA:
    Baaajecny fotky..muzu nejaky hodit do auditka? Divisek bojuje za prava Vyjmecnych! :-D to se ti povedlo!
    JANITA
    JANITA --- ---
    GARDAVSKY: a já jsem slyšela, že prej úplná pohodička..jako s Brnem se to asi nedá srovnávat vůbec..
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: To nevím, podle mých informací tam bylo asi třicet týpků z DS, kterým policie řekla, aby šli domů a oni šli a jeden bláznivý křesťan s transparentem, který do megafonu opakoval, že skončíme v pekle, jestli nepřestaneme hřešit.
    Policie nás doprovázela, to je pravda, taky tam byl nasazený policejní vrtulník na monitorování situace, ale jinak pohoda klídek a hlavně skvělá atmosféra. Máš čeho litovat :-)
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: :-D ty blaaaaho! netusil jsem ze divisek ma suprovy stranky! moc ho pozdravuj a ze mu posilam pusu! No zitra se stehuji na moravu..takze koukam sraz nam nejak nedopadl..ten Tabor me taky mrzi.hodne jsem se tam chtel jet podivat..bohuzel.. slysel jsem,ze tam pry bylo dosti odpurcu a policie to tam pry musela nejak uklidnovat..ca je na tom pravdy?
    LURA
    LURA --- ---
    Nepatří to tak úplně do výchovy, ale což, úplně mimo to taky není ;-)
    Aneb co nafotil Diviš v sobotu na Queer pride v Táboře: http://www.divisek.estranky.cz/fotoalbum/queer-pride-tabor--cerven-2009
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LUBOB: no takhle, on marodi od tohoto ctvrtku, ja vcera v noci prijel z firemniho skoleni a zjistil to, podle priznaku angina, takze v pondeli doktor a pocitam ten tyden doma budeme ;-) ne ze bych vedel, ze az pristi tyden omarodi, zas takove nadani nemam :lol:
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    to mas dobry, clovece, kdyz vis dopredu, kdy ti bude decko marodit. co bych ja za to dal :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    jee, srazik a ja na nem nebudu :( nasledujici tyden mi bude marodit dekco a do konce cervence nenajdu zase prachy na cestu do prahy ( nova prace ma vyplatni den 25 v mesici )
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: venkovani jsou nejlepsi! copak ja sem nakej prazak? Dyt su z moravske dediny! Toz to mam svolat sraz nekde u vas? at nemusite furt do Praglu? :-)
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Njn, výjimečný Pražák ;-) A co my venkovani???
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    JANITA: uznavam moc pekna konkurencni diskuze :-) budu to tu muset nak ozivit..

    Svolal bych rad 2. tentokrat uplny sraz Vyjmecnych rodicu.. Tenokrat se chce zucastnit i nekolik vyjmecnych lidi, jeste bez deti.. Moc se tesim! Bude to prinosem pro vsechny.. Pojdme se tedy domluvit na nejakem datu a case...

    Zatim navrhuji terminy 24., 25., 26. 6.
    JANITA
    JANITA --- ---
    [ Psychika a materstvi ]

    docela zajimava diskuze..
    JANITA
    JANITA --- ---
    PATRA: :*****
    PATRA
    PATRA --- ---



    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: naopak! tvuj zivot je jedno velke dobrodruzstvi! zalezi na uhlu pohledu..ja bych to pojal dobrodruzne.bez sarkastickych posmesku a tragiky.. rozhodne..at uz napises cokoli,urcite to bude stat za to! jen do toho
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    LURA: kurva.. tebe jsem mel mit po ruce! me tak nasrali, ze jsem nebyl schopen takto vecne a presne argumentace..kdyz ale me to prijde tak samozrejme,ze jakakoli debata o techto trapnych vzorech me hned rozcili.
    LURA
    LURA --- ---
    GARDAVSKY: Tohle vůbec nechápu... Je přece tolik lidí v tak rozmanitých svazcích a rodinách, že tenhle argument mi přijde úplně zcestnej. U nás třeba bydlela rodina, která čítala babičku, její dvě dospělé dcery (bez partnerů) a jejich dvě děti. Tak kde jsou ty vzory??? Krom toho je spousta rozvedených lidí, co žijí sami - to jim všem sebereme děti? A když ne, tak proč by si je zrovna tak dobře nemohli adoptovat? A taky, když vezmu na porovnání tu druhou možnost - dětský domov, tak ten mi co se týče vzorů přijde rozhodně horší....
    Navíc přece člověk nežije v nějaké uzavřené bublině, ale mezi dalšími lidmi, kde ty vzory vidí. A třeba na příkladu Kawalského je vidět, že se dá těžko vůbec prokázat, kdo je mužský a kdo ženský vzor - může to být úplně jakkoliv...
    Hlavní přece je, aby to dítě mělo svoje lidi, co ho mají rádi. Všichni se pořád odvolávají na přírodu, tak ať se do ní podívají i v tomhle případě - zvířata to taky neřeší, o mláďata se postarají a obejdou se bez děcáků. A je jim jedno, jestli mládě vychovají dvě samičky nebo dva samečci...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: mno navstevnost je ted, oc jsme na facebooku, zhruba 450 lidi denne, dvir to bylo tak 500 mesicne... i to je dobre, myslim, na soukrome stranky, ale oni tam hcodi hlvane potkanari koukat na potkany, bejvalky kontrolovat jak se mi vyviji vztahy a lesby koukat, co pouzit proti me :lol: knihu bych napsal, jen nevim, jestli to pojmout jako horor, tragikomrii nebo sartiru, on ten muj zivot je jeden velky omyl :lol:
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: a jo tyhle ankety..jestli se mi libi tvoje stranky..samozrejme, ze jsem tu posledni moznost nedal... Je skvely, ze si takovy stranky udelal. Rozsirit lidem obzor a uvedomneni o lidske rozmanitosti je velkym prinosem! Nikdy nevis, nekdy staci aby si nekdo par clanku precetl a to by bylo aby o tom nezacal premyslet. Treba taky procitne a diky tobe si i lepe uvedomi sam sebe...
    GARDAVSKY
    GARDAVSKY --- ---
    KAWALSKI: ja kdybych mohl, rodim deti co to pujde :-D.. tak napis naaakou knizku a sezenem vydavatele..a hned je z tebe prachac.. nejakeho asijskeho darce sezenem.. a bude!
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GARDAVSKY: btw, doufma, ze jsi se zucastnil me ankety a zasktnul tu posledni moznost :ROFL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam