• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KATCHENKA: jako mate pravdu obe !!! ...taky jsem nesouhlasil ...dobre hraje o tom zadna .-) ...Venda taky hraje dobre .-)...no jak vidis tak asi domlouval vsechno az moc nebo nvm....... !!!! no je to v prdeli no..taky me to sere takvyhle hroty.....si myslim ze diktovat by nemel jeden clovek ale cela ta banda..jeste kdyz se na to skladaj od mala..zadnej SEF...a ne ze se najednou najde jeden kterej to sefuje to umi kazdej....je to vec nazoru...kazdopadne ja osobne bych ho tam bral .-) !! ale bohuzel to neni na me ja jsem jen clovek stranou !!
    KATCHENKA
    KATCHENKA --- ---
    SHAMMANIC:
    PARILOSSS: ´
    já o tom teda taky nevim až tak do hloubky, ale souhlasim s andrejkou. Bez kadíka to bude divný a jako to že někomu (nejen tobě pájo) přijde namyšlenej...si myslim, že je teda pěkná hovadina. Prostě se snažil vždycky něco udělat tak aby to klaplo a docela chápu jeho postoj...vona to neni zas taková prdel se se všema domluvit..
    To, že tam teď kadík neni je pěkná sračka a nesouhlasim s tim...může (mohl) si tam dyktovat tak ze všech nejvíc, protože na to mě kurevský právo!!
    A navíc hraje super:-D
    Je fakt, že mi to tady nevyřešíme, ale celá tahle akce mi přijde jako fakt prapodivnej postoj...a prostě to nechápu a sere mě to.!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: No jako ty mas taky pravdu...sme jenom lidi stranou...jeste ze tak !!! ... ...si zapomnela na Venouse :-)) ..the end .-)

    HEERO: narocny ...uff !! ...snad se na me nikdo nebude zlobit :( ..sem to nemyslel nijak zle !!

    KoilER :: co ta MB .....se ti nezamlouva tenhle prostor ?? ....jediny co je tam na pitchu je to ze nas vyzene z toho parkoviste no...to uz je horsi !!
    HEERO
    HEERO --- ---
    hmm zajímavá debata...já k tomu nemam co říct, vim o tom pitchu...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: ano to mas pravdu, je jich tam vic... ale ty se vezou a to je to o cem ja celou dobu mluvim... proste, na rohodovani bych nechala kadik, melcik, nikdo vic podle me nema na to pravo, nemuzu si pomoct... jinak mas taky pravdu v tom, ze to je skoda a tim bych to asi uzavrela... stejne my dva tady vyresime velkou pycu, to musej chtit vsichni...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: no jo ale tech lidi je tam vic...a proto rikam diktat stranou....a byl by klid a nic takovyhleho by se nikdy nestalo...je to skoda .... u zrodu sem snad nebyl jedinej ja!!! :)) ...proste Andrejko je to skoda !!!
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: a tak by to taky melo zustat... jakmile bysme zacli hrat pro prachy, tak verim tomu, za pak by vznikaly hadky jako svine...

    a ze o tom nic nevim no... mluvim podle toho co vim, co mi rika venda, kadik, toman.. nebo teda za svyho casu co mi kdo z nich rikal... a uplnej debil taky nejsem parile...
    kazdej z nich na to ma samozrejme svuj nazor, ale ja rikam, ze kdyz stal kadik u zrodu tohodle vseho, proc by si nediktoval, jak to chce... podle me ma na to plny pravo a ty lidi, kery se k tomu dostali az ke konci, kdyz uz to bylo znacne rozjety, maj do toho nejmin co mluvit... zamerne nejmenuji...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: je videt ze o tom vis dost malo:::ale ja to beru ....me to taky stve...ale neudelam nic,pac uz s tim ani moc delat nejde !!!...linej sem ..ale skrz internet neni problem neco zaridit treba tu MB .....ale vis o co jde ze kdyby tenkrat nekdo moh neco zaridit a zaridil by to tak by se Kadik posral jako tenkrat kdyz jsem zaridil posrany Bahno a proto proste nikdo nic neresil ..!!!! ...on si proste chtel resit vsechno sam a po svym.....me osobne vzdycky prislo ze byl vuci soundu hrozne namyslenej a to mluvim sam za sebe za nikoho jinyho...to je jenom abych to uved na spravnou miru...kazdopadne Kadik je kamarad vzdycky byl a bude.....abych to schrnul vseho moc skodi !!!! skoda !!!! ......Melcik ::at je jakej chce !!...taky chlastam a obcas neco i vic..ja osobne si myslim ze ma docela vuci soundu jasno..usuzuju z toho jak o tom mluvi..taky ma obcas ulety ale tak co...!! ....tyhle kalby jsou pro zabavu a ne na vydelavani..ikdyz i tohle se casem zmeni.....ja doufam ze tyhle 2 se daj casem dohromady ale nevidim to moc ruzove !! ...TOMAN:: si myslim ze ten tam je jenom aby moh rikat tem svejm fifinam jakej je to soundar atd...sama ho znas...ten nehne ani brvou...... NO PROSTE KALBY BUDOU TAK I TAK !!! ...no nic du makat ..uz toho mam dosti
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: aaaaaaaaale, rymicka...?

    PARILOSSS: hele ja nevim... byla sem u toho kdyz se to tak nejak rozjizdelo a asi tak po celou dobu toho, kdyz to slapalo a funkovalo...
    Nepamatuju se, ze by prostor domluvil nekdy nekdo jinej nez kadik, mozna ty, bazinu no... dobre, to se ti teda musi nechat...
    melcikovi je vsechno u prdele, ten se klidne vozere nebo zfetuje a pak mu bude vsechno jedno... viz treba henk a prasecak... no a venda :D venda ze by neco domlouval, tak to si vazne nedovedu predstavit a kdo zbejva?? zbejvas ty... sory, ale vic linyho cloveka neznam /krome tomana a ten se neangazuje/...
    risa rek, ze dokud nevezmete kadika zpatky, tak vam na cely LPG sere... hodne podobnej nazor mam na to ja...

    bez kadika to proste neni ono a nikdy to taky ono nebude... jedinej to tam drzel trosku pohromade... sice to chtel resit sam, ale co ja vim, i jenom ze zkusenosti, cim min lidi se na necem podili, tim vetsi je sance, ze to vyjde... cim vic lidi, tim dyl to trva, tim vznikaj vetsi problemy pac se ceka na to a na to, tim vetsi je sance ze se pohadate a tak... takze...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: to uz si od ty doby co ses narodil ..he :D ...hele a co ta Ml.Boleslav ta by taky nebyla spatna ne ..?...se mrkni kdyztak na fotky jak to tam vypada !!!

    SHAMMANIC: si jenom myslis...to protoze to chtel vzdycky resit vsechno sam...ale kazdopadne je to skoda !!!
    KOILER
    KOILER --- ---
    SHAMMANIC: sem nemocnej...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: a proto ste nemeli vyhazovat kadika sakra kopyto mordyje... to byl jedinej clovek, kerej umel neco dohodnout...
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    KOILER: nemakas?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MUCHI: to by bylo fer...aspon nebudou zadny stresy :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: no jako mozna bych to zkusil..ale koho ? ...to uz je horsi..!! a nebo IL :)) ...to by bylo uplne nej a v plny palbe :D ooo :-)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---


    jako na tohle bych se sel i klidne podivat .-) koukam 2 lxr lidi .-) to bude dobry....a hlavne co jsem koukal na ten flek tak je to hned vedle moji prace :))
    KOILER
    KOILER --- ---
    nebo se tem zejet podivat a sksit dohnat nekoho tam
    KOILER
    KOILER --- ---
    jj .....udelal bych tam IL ......
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    PARILOSSS: no počítám, že tak do měsíce bych za nima rád vyrazil.... takže to zkusim nahodit.... :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: no to jako jo.....hele jako ono je to docela tezky ...ja JZD nevidam a ten prostor nvm jak zaridit ...kdyby nekdo z nich byl na nyxu tak se zeptam...leda ze by se zeptal MUCHI ..ale ten uz je taky moc nevidi ....skoro vubec bych rek.....ale jako rikal jsme ze az je uvidi tak at se nam zepta !! ....tam by to bylo fajn myslis ty MERCHOJEDY..?
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: hm no ... aasi y to chtelo konecne doresit to agro a to auto ..co ten prostor u tech chocer...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam