• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    KADAS: neurazil, já vydržim hodně :)) jako škola docela zajímavý, zejtra mam zrovna zápočtovej test tak jsem zvědavá, jak dopadnu....hele matika je zabijácká, ale toxikologie je dost zajímavá :D tam se dozvíš věcí....deš na karneva???
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: Fitty ty smiraku ..csi ve :)) ....ses tu nejak casto ne..? :))
    HEERO
    HEERO --- ---
    hmm dobře ste to rozmázli...
    KADAS
    KADAS --- ---
    pepitka:::: jeee..tak to jsem nechtel urazit...jo tam to bylo ok..tyhle vzpominky nam nikdo nevezme..co jinak jak to jde? co skola valis aspon?! takova uspesna zakyne co si tak pamatuju..he! :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: ( ja myslim ze dotycnej ma vic duvodu nez jsou narozeniny ) ...no Kadik ..je to tezky ja vim...ale ber to tak ze tohle co se tu dneska resilo byl ciste nazor na vec ...nic vic... !! ...doufam ze to bude casem dobry !!!!! ...jak uz jsem asi 10x psal .-) ...kdyztak posta kdyz to tady tak vidim .-)
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    KADAS: prej pamětnice, ty vole ze mě děláš důchodkyni :D ne ale zrovna v sobotu jsem jela pres Sojovice, tak jsem si vzpomělala :)) tam to bylo fajnový
    KADAS
    KADAS --- ---
    pepitka...hmmm...vidis dobre..taky jedna z pamatecnic :)))) vitam te zde...
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    KADAS: týjo jak na to tak koukám, tak historie se opakuje :)))
    KADAS
    KADAS --- ---
    to je pro pobaveni nudicich se lidi na nyxu...bohuzel...
    KADAS
    KADAS --- ---
    jak rikas, tyhle diskuze se totiz zakladaj kvuli tomu :)))))
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Bravo pratele, prijde mi, ze si vzdicky udelate diskuzi, aby jste se mohli hadat :)

    viz: lpg.webz.cz ta dopadla jak dopadla taky proto, ze se to uz nedalo cist :)
    KADAS
    KADAS --- ---
    shamanic:::: hoj!!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    z jakyho duvodu?! pokud nejakej duvod byl tak mi ho zatim nikdo nerek...zaclo a skoncilo to tim ze jsem volal melcikovy at nejezdi na moje narozeniny a na to konto mi rek at s vama nejezdim hrat..vic jsem s nim neresil,od te doby jsem ho ani nevidel a nemluvil s nim,ale to ty vis, vsechno ostatni co ty resis jsou jen spekulace,nebo to co slysis..tak pokud ten duvod vis,muzes se o nej podelit...
    HEERO
    HEERO --- ---
    : ))))))))))) n1
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    az prijedu domu, tak vas srovnam panove, todle se mi prestava libit!!! jinak cago kadi!!
    HEERO
    HEERO --- ---
    hm tak to jste tu debatku rozvedli fakt nadherně od tý doby co tu kadik ted chtel vyjadrit svuj nazor...omg pajo....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---

    Hele KADAS: a ted mi rekni jednu vec....zrovna od tebe bych to chtel slyset...proc si myslis ze si byl vyhozenej ?????? ...chci to slyset ciste od tebe ...vsechno to co tady padlo jsou jen a pouze nazory nic vic...tak doufam ze te to nejak nevzalo ale chci to slyset .....???????
    HEERO
    HEERO --- ---
    KADAS: ja sem k tomu zadnej nedostal....ale nekoho se zeptam a dam vedet no...;)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KADAS: no prave ze vzdycky kdyz mas tyhle kecy tak si to myslim ..to je presne ono !!!
    KADAS
    KADAS --- ---
    HEERO: jo ale musi to mit line in...to si precti v manualu!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam