• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENDA23LPG Sound eXperiment ((oo.!!.oo))
    = MAKE SOME FUCKING NOISE =
    PARTYLIST
    -----
    -----
    ---
    23.03.2012 KTL & LPG Bunkr Parukářka
    -----
    rozbalit záhlaví
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: to je hrozny cislo 4:25 ...z toho mi leze mraz po zadech :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILER: to teda....co si mi to vcera posilal ?...sem z toho byl zmatenej jak malej kluk...a jeste pulka odkazu mi ani nesla .-)
    KOILER
    KOILER --- ---
    PARILOSSS: jj...to se vstaaavaa jinak nez.......4,25 :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    S touhle KOCICKOU jdu dneska na rande ...neprida se nekdo ??? :D ... !! :))

    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    KOILERR :: Dobre rannnno pane MARODE :))
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    LOSTINSPACE: pac u nas je to jak v behacku... jak me to sralo kdysi, ted sem rada :D
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: jj ...to bude dobreee !! BREAKZ !! .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ok....
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ok predhodim...ale nvm nvm :)...co tam ma bejt ten pristi tyden ze tam jdes na 100 pre...nahod kdyztak letak .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: tak ja nemyslela jenom ty jako... myslela sem i ladislava treba, tomana, richarda, vendu, cermiho... proste takovy to jadro no, tak jak chces, rozmysli si to a jestli se ti to bude zamlouvat, tak to zkus v ghettu nadhodit... mohla by to bejt docela dobra party...

    a pristi patek du kazdopadne do crossu 100%
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC:nj... DNB a BREAKY mi nevadej .....ale kazdopadne na me je to moc daleko...bych musel promyslet ....ale samotnymu by se mi moc nechtelo !!..my se asi spis mozna pojedem podivat do Crossu nebo tak neco .-)...treba vytuhnem i v ghettu....sem byl ted parkrat po sobe nekde kalit tak by mi to ani nevadilooo !! .-)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: no prave sem premejslela asi tak podobne jako ty no... takze tak...
    du neska prave na prazskej hrad do podzemnich prostor, kde kamos slavi narozky, bude tam prej zradlo tri prdele, chlast, DROOOGYYYY, pak tam ma bejt dj pyshtone z massive elementz, billy da kitz sound system, kerej ale neznam a pak jeste mc dawe s bassetixu...

    prej si muzu vzit koho chci, ze se tam vejde randal lidi.... jenomze vy byste mi udelali vostudu ze jo?!

    proste jako prevazne tam bude dnb no, tak ja nevim jestli to mate radi...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    SHAMMANIC: ...premejslim o tom...ale kazdopadne nvm jak dneska dopadnu :-) ....vcera jsem se o tom z lehka bavil s Ladou ....no a pokud v sobotu nevstanu ve 3 odpoledne tak asi pojedu .-) !!! co ty ...?
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    PARILOSSS: vy tam pudete? ja uz vo tom vim vod pondelka...
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    KADAS: paráda, tak to jsem ráda, že se opět setkám s nějakými pamětníky ;) furt tak hrozně piješ jo....teda.....
    KADAS
    KADAS --- ---
    pepitka::: asi jo, pokud se zejtra neskalim tak ze nebudu schopnej,ale vidim to ze tam doufam do 3 dorazim,strudlik se tam chysta predvest peknou masku a to si nemuzu nechat ujit!!!
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---

    ..jel bych hned akorat skoda ze je to tak daleko :( !!
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    KADAS: neurazil, já vydržim hodně :)) jako škola docela zajímavý, zejtra mam zrovna zápočtovej test tak jsem zvědavá, jak dopadnu....hele matika je zabijácká, ale toxikologie je dost zajímavá :D tam se dozvíš věcí....deš na karneva???
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    HEERO: Fitty ty smiraku ..csi ve :)) ....ses tu nejak casto ne..? :))
    HEERO
    HEERO --- ---
    hmm dobře ste to rozmázli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam