• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SHARECK
    SHARECK --- ---
    U tohohle fakt nevím:
    EDNA_JEDNA: Vite proc ma Piłsudzki radost, ze vedle nej pochovali Kaczyńskeho? Protoze ma po ruce studenyho Lecha
    SHARECK
    SHARECK --- ---
    TRPASLICE: Bývalý Finský jezdec Formule 1 Mika Hakkinen je proslulý strohými odpověďmi na složité otázky.
    Viz například toto video:
    http://www.youtube.com/watch?v=nsS46cA7GDQ
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Journalist: "I had a nightmare - I had to interview Mika Hakkinen."
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TRPASLICE: máš špatný druh humoru a zároveň na tom není v podstatě co vysvětlovat. vtip je samozřejmě v tom, že uklízečka vzbudí pána bez okolků později, tudíž se chová nepřirozeně (neprofesionálně) - v tomto případě úsměvně, jak by to přpadalao třetí osobě, což jsi v tomto případě ty a je tedy na tobě se pousmát.
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Možná na tom není co pochopit, možná mám špatný druh humoru:

    Přijde host do hotelu, objedná si pokoj a k tomu si objedná vzbuzení na půl 6. Druhý den přijde do pokoje uklízečka a ptá se pána: to Vy jste si objednal vzbuzení na půl 6 ? Ano. odpoví pán. Uklízečka na to: tak šup šup už je půl 9 ...
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    GREATDRAKE: Ah so... Děkuji.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NESMELY: sigh...
    jednotné číslo v druhé větě naznačuje, že ten výčet ve větě první se týká ve všech případech jedné a té samé osoby.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MAGE:
    aha dik. ale porad mi to neprijde vtipny. a pritom to dostalo tolik plus.
    MAGE
    MAGE --- ---
    RAGNAROK: Podle me je to jako zvoneni telefonu (ring, ring) slozeneho z prstenu do tvaru bananu. BANANA PHONE
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=TOOMUCHf=%3Fl%3Dtopic%3Bl2%3D1%3Bid%3D14833">
    Hral jsem trochu diablo 1 a vyzkousel 2, obe hry nemam rad. Vtipu nerozumim.
    FALCO
    FALCO --- ---
    DOKIS: koukam ze pisu driv nez ctu, nevadi aspon jsem to sesmolil v cestine :D
    FALCO
    FALCO --- ---
    CRS: to bude odkaz na programatorsky problem s programovanim vlaken, sedi filozofove kolem stolu a kazdy ma po prave ruce jednu vidlicku, ale k tomu aby mohli jist potrebuji kazdy dve. Tzn ze kdyz v jednu chvili se kazdy nejdrive vezme prvni vidlicku tak zacne cekat nez se uvolni druha... nastane patova situace :) (deadlock, filosofove predstavuji vlakna a vidlicky nastroje ktere ta vlakna pouzivaji)
    CRS
    CRS --- ---
    http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=letak_brno.jpg
    "Pro filosofy druhá vidlička zdarma" - to je narážka na nějaký filosofický problém? někde jsem to už slyšel, ale nemůžu si vzpomenout...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONIOUS:
    GREATDRAKE: Aha, no dobře, ale stejně mi to nepřijde vtipný... No nic.. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam